Sdílet
 

STAVOTECH Olomouc opět ohlásí novou stavební sezónu

Datum vydání: 07.03.2008 | autor:

I když na mnoha stavbách regionu neutichá ruch ani přes letošní mírnou zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku jara. Symbolickým klíčem k jejímu zahájení se již osmnáctým rokem stane pro širokou i odbornou veřejnost nejen Olomouckého kraje stavební a technický veletrh STAVOTECH. Nabídka je široká a návštěvník zde najde snad vše, co je k výstavbě, rekonstrukci i údržbě domu či bytu potřeba.

Foto OMNIS Olomouc, a.s.
Foto OMNIS Olomouc, a.s.
Více než 150 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 13. – 15. března 2008 v prostorách pavilonů A, E a přilehlých venkovních plochách Výstaviště Flora. Letos rekordní počet vystavovatelů přinutil pořadatele rozšířit výstavní plochy o krytou halu před pavilonem A.

'Zájem o jarní veletrh je ze strany vystavovatelů pravidelně mimořádný a letošní ročník není v tomto smyslu výjimkou – dokonce to vypadá, že se v březnu na Floře představí nejvyšší počet vystavovatelů v historii akce. Především firmy s působností v olomouckém regionu si uvědomují svou šanci prezentovat se před návštěvníky v prvním možném termínu. V období, kdy většina stavebníků konzultuje své představy o bydlení s odborníky a projektanty, v období, kdy se rozhodují o optimálních materiálech či nejvýhodnějších nabídkách stavebních firem,' zdůvodňuje zájem o veletrh Petr Nasadil, manažer veletrhu z pořadatelské společnosti Omnis Olomouc, a.s.
Foto OMNIS Olomouc, a.s.
Foto OMNIS Olomouc, a.s.
Neodmyslitelnou součástí jarní etapy veletrhu STAVOTECH Olomouc je již 8. ročník specializované výstavy Bazény & Sauny, která v pavilonu E představí bazény, sauny, whirlpooly a veškeré jejich příslušenství. Letos zde návštěvníci najdou i špičková solária a jejich doplňky. Kompletní nabídka jistě potěší nejen stavebníky, ale i investory - majitele fitness a wellness zařízení. Skutečnost, že tyto relaxační prvky se staly pro řadu obyvatel běžnou součástí domů a životního stylu vůbec, dokazuje živě se zajímající veřejnost.

Nezbytnou součástí veletrhu je i kvalitní doprovodný program. Na řadě přednášek mohou načerpat nové poznatky jak zkušení odborníci, tak i laická veřejnost. Pořád aktuálním tématem je regenerace bytových domů, zajímavostí téma dřevostaveb. Pro zájemce o obnovu památek a historických objektů je určen veletrh RENOVA na galerii pavilonu A.
Foto OMNIS Olomouc, a.s.
Foto OMNIS Olomouc, a.s.
Pro návštěvníky veletrhu připravili pořadatelé společně s partnery opět Veletržní tombolu. Každý z prvních 5000 dospělých návštěvníků veletrhu si vytáhne los – k dispozici bude 1000 hodnotných cen, každý pátý tedy vyhrává.

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnou příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít - je možno jej navštívit ve čtvrtek a pátek 13. a 14. od 9,00 do 18,00 hodin, v sobotu 15.3. od 9,00 do 17,00 hodin.
Omnis Olomouc, a.s.

Omnis Olomouc, a.s.

Olomouc, Nová Ulice, Horní lán 10a, 77900
Tel: 588 881 444
Web: http://www.omnis.cz/
E-mail: omnis@omnis.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Omnis Olomouc, a.s.

Olomouc, Nová Ulice, Horní lán 10a, 77900
Tel: 588 881 444
Web: http://www.omnis.cz/
E-mail: omnis@omnis.cz

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží
 • Bederník 540 Kč
 • Obraz Čtvercový tunel 790 Kč
 • Přikrývka - Antistress Slumberland 1 380 Kč
 • Kovový odpadkový koš Merida Clean, objem 30 l, matný… 3 992 Kč
 • Obraz Obličeje 890 Kč
 • Obraz Duhová vlákna 890 Kč

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Léčivá síla solných lampLéčivá síla solných lamp

  Jsou bytové doplňky, které pouze doplňují byt, jsou svítidla, která pouze svítí, ale jsou lampy, kterým se říká solné, a ty především léčí.

 • Inspirujte se, jak si vkusně vybavit interiérInspirujte se, jak si vkusně vybavit interiér

  Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Chystáte se renovovat své bydlení? Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od 22. do 25. dubna na brněnském výstavišti.

 • Jak stínit interiérJak stínit interiér

  Novinkami v interiérové stínící technice jsou například „duhové“ vertikální žaluzie, žaluzie šikmé a zaoblené, ale i spouštěcí garnýže s jednou až třemi kolejničkami.

Diskuze na téma "STAVOTECH Olomouc opět ohlásí novou stavební sezónu"

Buďte první a napište komentář k  "STAVOTECH Olomouc opět ohlásí novou stavební sezónu"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE