Sdílet
 

Vánoce navodí vánoční výzdoba

Datum vydání: 25.11.2009 | autor:
Chcete-li si vychutnat kouzlo Vánoc plnými doušky, nezapomeňte na vánoční výzdobu. Právě nejrůznější světelné dekorace jsou dnes již nedílnou součástí vánoční atmosféry. V nabídce profesionální výzdoby najdete celou řadu výrobků – od malých motivů až po motivy několikametrové, závěsy nebo řetězy na stromy s možností napojování až do délek o několika stech metrech.
Foto: REPAM ELEKTRO
Foto: REPAM ELEKTRO
Zelenou by měla mít bezpečnost a delší životnost

Na trhu je možné najít celou řadu produktů. Nejlevnějším typům, většinou prodávaných na stáncích, je lepší se vyvarovat už z bezpečnostních důvodů - jejich přívodní kabely jsou většinou velmi slabé a mají nedostatečnou izolaci. Rovněž jejich životnost bývá často velmi krátká a může se stát, že nebudete mít výrobek ani kde reklamovat.

LED technologie vedou

Vývoj jde kupředu i v oblasti světelné výzdoby a většina kvalitních produktů již dnes obsahuje osvědčené LED diody. LED dioda nemá žádné vlákno jako žárovky, u které dochází po delším svícení k zeslabení a poté k prasknutí vlákna. Životnost LED diody bývá řádově 50.000 hodin, u žárovek se jedná řádově o 1.000 hodin. Výrobky s diodami jsou mechanicky velmi odolné a mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie, zhruba 10 x nižší než u žároviček, neboť je zde minimum vyzařovaného tepla.

Z uvedených výhod je jasné, že cena LED produktů bude ve srovnání se žárovkovými vyšší, ale díky jejich životnosti a úspoře jejich koupí rozhodně neprohloupíte. Solidní prodejci dávají na tyto produkty také delší záruky.

Specializovaná firma REPAM ELEKTRO a nabízené produkty

Firma REPAM ELEKTRO s.r.o. je regionálním zástupcem francouzského výrobce světelné výzdoby LCX-LEBLANC CHROMEX. Každoroční novinky v nabídce francouzské strany a opakovaný zájem spokojených zákazníků o postupné rozšiřování výzdoby svědčí o vysoké kvalitě nabízených produktů.
Foto: REPAM ELEKTRO
Foto: REPAM ELEKTRO
Společnost REPAM ELEKTRO vám zde představí své nejprodávanější produkty a možnosti jejich využití:

1. Osvětlení stromů či keřů ve venkovním prostředí

Velice efektně vypadají stromy ozdobené desítkami či stovkami malých žároviček či LED diod, ať už bílé či jiné barvy. Holý strom bez listí po osvícení získá krásné kontury. K tomuto účelu nabízíme kratší girlandy v délkách 5 nebo 10 metrů s efektovým ovladačem. Pro větší stromy pak nabízíme profesionální řetězy MAXILEB LED, které jsou mechanicky velmi odolné, obsahují vysoce svítivé LED diody a je možné je napojovat až do délky 400 m na jeden přívod. Přívodní kabel má krytí IP44 a celý řetěz lze bez dalších úprav použít ve venkovním prostředí.
Foto: REPAM ELEKTRO
Foto: REPAM ELEKTRO
2. Vnitřní osvětlení – použití na okna, stromek, v kombinaci s umělým jehličím

Pro vnitřní osvětlení nabízíme SVĚTELNÉ ŘETĚZY čiré, barevné či řetězy jedné barvy (DECOCOLOR). Na výběr jsou různé délky řetězů a samozřejmě barev. U efektových řetězů je k dispozici ovladač na 8 programů různého blikání či svícení různých skupin žároviček nebo trvalého svícení. Rovněž pro interiéry můžete použít libovolný řetěz určeny pro venkovní prostředí (MAXILEB, apod.).
Foto: REPAM ELEKTRO
Foto: REPAM ELEKTRO
3. Osvětlení fasád domů, rodinných domků, říms, vchodů

Mezi nejprodávanější výrobky v této oblasti jsou SVĚTELNÉ ZÁVĚSY a RAMPOUCHY. K dispozici jsou různé rozměry světelných závěsů a jednotlivé prameny lze různě stáčet, omotávat dle potřeby a fantazie. Velmi oblíbené jsou závěsy v délce jednotek až desítek metrů, které tvoří rampouchy, střídají se kratší a delší pramínky se žárovičkami nebo LED diodami. Těmito rampouchy jsou většinou zdobeny obvodové zdi či střechy rodinných domků.
Foto: REPAM ELEKTRO
Foto: REPAM ELEKTRO
4. Světelné kabely

Velmi oblíbené jsou také světelné kabely. Jedná se o silikonovou hadici o průměru cca 13mm, ve které jsou buď žárovičky, nebo i zde se používají LED diody. Světelné kabely jsou velmi dobře tvarovatelné a je možné z nich vytvářet kontury či tvary dle vlastní fantazie. V naší nabídce jsou profesionální kabely, které je možné v určitých místech rozdělovat a napojovat za sebe další barvy apod.

Více podrobnějších informací o konkrétních produktech, včetně kompletního katalogu s možností objednání lze nalézt na našem internetovém obchodě (e-shopu) na webové adrese www.svetelnavyzdoba.cz.

Věřím, že Vás naše nabídka zaujme a některé z dekorací vyzdobí Vám domov či firmu.
REPAM ELEKTRO s.r.o.

REPAM ELEKTRO s.r.o.

České Budějovice, Pod Stromovkou 202, 37001
Tel: 387 203 104
Web: http://www.repam.cz
E-mail: objednavky@repam.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

REPAM ELEKTRO s.r.o.

České Budějovice, České Budějovice 1, Pod Stromovkou 202, 37001
Tel: 387 203 104
Web: http://www.repam.cz
E-mail: objednavky@repam.cz

Vybíráme články

Katalog zboží

Novinky v katalogu zboží
 • Obraz Čtvercový tunel 790 Kč
 • Dávkovač na pěnové mýdlo S-Box Tork 846 Kč
 • Bederník 540 Kč
 • Chromovaný stojanový věšák 1 414 Kč
 • Stojanový ventilátor 40 cm 882 Kč
 • Designové nástěnné 3D hodiny 3004 Nextime La Ville 39cm 1 550 Kč

Další kategorie e-shopu

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Obrazy mohou být i zelenéObrazy mohou být i zelené

  Zelené obrazy vytvoří v interiéru výrazný designový prvek, který můžeme snadno obměňovat, čímž se vlastně stáváme tvůrci, malíři, ovšem malíři skutečného života. Malujeme ze živých květin.

 • Léčivá síla solných lampLéčivá síla solných lamp

  Jsou bytové doplňky, které pouze doplňují byt, jsou svítidla, která pouze svítí, ale jsou lampy, kterým se říká solné, a ty především léčí.

 • Inspirujte se, jak si vkusně vybavit interiérInspirujte se, jak si vkusně vybavit interiér

  Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Chystáte se renovovat své bydlení? Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od 22. do 25. dubna na brněnském výstavišti.

Diskuze na téma "Vánoce navodí vánoční výzdoba"

Buďte první a napište komentář k  "Vánoce navodí vánoční výzdoba"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE