Sdílet
 

BRUNCLÍK & spol s.r.o. - Služby

Adresa:
Řeporyjská 3/1
Praha
Jinonice
158 00
Tel:
244 911 735
Mobil:
602 219 279
E-mail:
info@bruncliksro.cz
E-mail:
f.brunclik@bruncliksro.cz
GPS:
50.0525094-14.3563758

Služby

HADICE

Díky dlouholeté spolupráci s předním výrobcem hadic z EU vám můžeme nabídnout kvalitní hadice a hadice pro úzce specifické užití.

Součástí naší nabídky jsou hadice pro vzduchotechniku, klimatizaci, odsávání a transport sypkých hmot a odsávání horkých plynů. V naší nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství, jako jsou hadicové koncovky, stahovací spony a speciální nástavce.

ŘEMENY A ŘEMENICE

Společnost Brunclík & spol s.r.o. je zástupcem a distributorem průmyslových řemenů Texrope® pro Českou republiku. Texrope® je evropský výrobce s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi s výrobou řemenů.

Společnost Texrope® je součástí koncernu Gates s.a., jenž je zárukou vysoké kvality výrobků. Naše nabídka řemenů Texrope® zahrnuje veškeré druhy řemenů pro synchronní a asynchronní převody.

Součástí našich služeb je výpočet převodů a doporučení vhodných řemenů a řemenic z celé nabídky portfolia.

NANÁŠENÍ LEPIDEL

Od roku 1995 jsme tradičním dodavatelem nářadí a strojů pro nanášení lepidel používaných převážně v dřevařském a nábytkářském průmyslu.

V našem sortimentu naleznete ruční nanášečky a tlakové dávkovače lepidel, které jsou určené pro malé a zakázkové provozovny. Pro sériovou výrobu dodáváme nanášecí automaty konstruované přímo podle potřeb a požadavků zákazníka.

LEPIDLA

V souvislosti s rozšířením nabídky nanášecích a dávkovacích zařízení jsme do naší nabídky zařadili sortiment vysoce kvalitních lepidel švýcarského výrobce Collano Adhesives AG.

Sortiment Collano nabízí obrovské spektrum řešení pro lepení a aplikaci. Collano lepidla jsou přesně navržena tak, aby poskytovala co nejlepší výsledky při lepení spojů u složitých projektů i při standardním užití.

Nabízíme polyuretanová a disperzní lepidla. Dále také speciální montážní lepidla a příslušenství pro nanášení a čištění.