Kotle na uhlí musí v Praze vyměnit již příští rok

Majitelé domů v Praze si musí s výměnou starých kotlů pospíšit. Kraj chce omezit jejich používání již od příštího roku. Lidé v Praze tak musí nahradit stávající kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo, plynové kotle nebo kotle na biomasu.

Sedm hlavních kritérií pro výběr kvalitního okna

Kvalita okna se mimo jiné pozná podle jeho izolačních vlastností. Nekvalitní okna se špatnými izolačními vlastnostmi nebo těsněním se dříve či později negativně projeví na pohodlí v domácnosti i na výdajích za vytápění.

Podstavec pod monitor Stell SOS 5010

Pracovní stůl je prostor, kde tvoříme, vymýšlíme a realizujeme naše nápady. Proto je důležité vytvořit na něm organizované a přehledné místo, kde se vám bude dobře pracovat. Začněte například u podstavce na monitor Stell SOS 5010.

Jak zachytit dešťovou vodu?

Při zachycování deště ze střechy můžete získat několik desítek kubíků užitkové vody místo jejího odběru z vodovodu. Stačí na to retenční nádrž pro svod vody ze střechy, kterou můžete následně využívat pro zalévání zahrady nebo i v domácnosti.

Stůl poroste s vaším dítětem

Pokud ještě nemáte zařízený pokoj pro vaše školáky, tak právě teď je ideální čas s tím něco udělat. Začátek školního roku se totiž neúprosně blíží a žádný školák se neobejde bez pořádného pracovního místa.