Velkorysé sprchové zástěny walk-in TOP-LINE S

Walk-in zástěny jsou osvěžujícím trendem – sprchování nikdy nebylo jednodušší. Prostě vejdete – žádné otevírání a zavírání dveří, nic nenarušuje krásu minimalisticky řešeného prostoru. Walk-in zástěny jsou trendem mezi mladými lidmi, kteří oceňují především její stylový vzhled. Velmi vhodné jsou ale také pro starší a hendikepované pro svou skvělou přístupnost a široký vstup. Walk-in zástěny jsou také díky svým jednoduchým tvarům nadčasové – pokud Vás omrzí jeden styl koupelny, pomocí doplňků lze snadno vytvořit jiný. Walk-in zástěna TOP-LINE S se bude vyjímat v každém interiérovém stylu.

Mladí stavaři ve středoškolské soutěži dokázali, že se praktické vzdělávání dá realizovat i online

Výrobce stavebního materiálu Xella CZ už 14 let pořádá pro studenty středních škol stavebního zaměření soutěž. Zadání je vždy stejné – v souladu s učivem 3. a 4. ročníku mají budoucí stavaři zpracovat svůj vlastní projekt rodinného nebo bytového domu ze systému Ytong. Motivací je nejen finanční odměna, ale také hodnocení odborníků z praxe. Letos byly navíc školy několik měsíců uzavřené a studenti využívali on-line podporu školy i samotného vyhlašovatele soutěže. Vyhrál projekt pasivního bezbariérového domu se zelenou střechou od Jakuba Šafky ze Střední průmyslové školy stavební Josefa Gočára.

Materiál na stavbu domu lze nakoupit levněji díky akčním nabídkám

Stavba vlastního domu je pro mnohé vyvrcholením snu o vlastním bydlení. Někteří se rozhodnou svěřit se do rukou stavební firmy, zatímco jiní se rozhodnou, že si nemovitost postaví svépomocí. Sice to může trvat déle, ale zase mají jistotu kvalitně odvedené práce. A také jistotu toho, že vše bude stát méně. Nejenom proto, že nemusí platit za práci jednotlivých firemních zaměstnanců, ale také proto, že se dá celkem zajímavě ušetřit na veškerém materiálu.

NOVÉ SPRCHOVÉ VANIČKY LIVADA OD SANSWISS

Stylové sprchové vaničky z litého mramoru pro koupelny bez kompromisů Preferujete-li čistý design v koupelně a zároveň se nechcete vzdát výhod sprchové vaničky? Vanička LIVADA od SanSwiss umožní obojí.

Jedinečné sprchové zástěny SANSWISS CADURA BLACK LINE

Sprchování je rituál, díky kterému ze sebe každý den smyjeme starosti a námahu našeho všedního dne. SanSwiss CADURA je řada inspirovaná jedním z nejkrásnějších míst naší planety – švýcarskou přírodou. Na úspěch sprchových zástěn CADURA v aluchromovém provedení navazují sprchové kouty CADURA Black Line v matné černé barvě.

Nové tepelné čerpadlo AC Heating

Ke stávající řadě tepelných čerpadel vzduch voda AC Heating Convert AW jsme doplnili nová tepelná čerpadla s označením Convert AW/R32.

WALK-IN ZÁSTĚNY SANSWISS EASY

Walk-in zástěny jsou stále populárnější, nejenom u mladší generace, ale i u starších a hendikepovaných lidí. Pouze jedna pevná stěna, která umožňuje pohodlný vstup do sprchy. I tak jednoduchá záležitost může být krásná.

Vylaďte si auto dle svého

Řidiči si obecně vzato rádi svou jízdu autem zpříjemňují a zjednodušují. Přeci jen, pokud sedí za volantem někdy denně i hodiny, je dobré si zážitek z jízdy přizpůsobit svému komfortu. Sencor na český trh dodává celou řadu příslušenství, které jízdu autem dokáže zpříjemnit případně ji učinit výrazně bezpečnější.

Braňte se pylům i virům pomocí pokročilé technologie Panasonic nanoe X

Ačkoli se alergeny vyskytují po celý rok, v ČR a Evropě je především na jaře citelný nárůst lidí s respiračními obtížemi způsobené alergiemi na pyly. Panasonic proto přichází s řešením, které pomáhá omezit vedlejší účinky jarních pylu začleněním inovativní technologie nanoe X do svých klimatizací. Ta je navržena pro optimální zachycení nejčastěji se vyskytujících jarních pylů, a navíc eliminuje bakterie a viry s úspěšností až 99,9 %!

Inovovaná řada držáků Stell SHO 33xx

S polohovatelným držákem na TV Stell SHO 3300 MK2 lze váš televizor umístit do optimální pozice, ve které nebude trápit ani vaše oči, ani vaše záda.