Čistící prostředky pro sprchové kouty

Doporučujeme Vám speciální čistící prostředky pro sprchové kouty SanSwiss, díky kterým je čištění sprchových koutů jednodušší: GLASS CLEANER, POWER CLEANER a PROTECT CLEANER.

Spotřeba pěnového polystyrenu roste, brzdí ji ale zpřísnění požárních norem

Spotřeba pěnového polystyrenu (EPS) v České republice meziročně vzrostla o 1,5  % na 61 tisíc tun. Na výsledku se podílel především dynamický růst českého stavebnictví. Výraznějšímu růstu spotřeby EPS bránilo zpřísnění požárních norem platné od srpna 2017, které zapříčinilo pokles využívání zateplovacího systému ETICS1 s EPS o 15 %.

Převratné novinky v decentrálním větrání

Firma A-INVENT s.r.o. výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer® nebude ani letos zahálet a v průběhu roku uvede na trh několik opravdu zajímavých a převratných novinek.

Grilujte jako šéfkuchař s francouzským rytířským řádem za gastronomii

Chcete si připravit steak tak, jak to umí Dalibor Navrátil, hrdý šéfkuchař a nositel mimořádného francouzského rytířského Chaine des Rotisseurs, jenž obdržel od francouzské vlády za přínos pro gastronomii? Jde to snadno, tedy pokud používáte stejné vybavení jako on. V tomto případě se jedná o chytrý kontaktní gril Sage BGR840 Smart.

Představujeme venkovní svítidlo RETLUX

Osvětlení terasy, přístupové cesty k domu, zádveří či balkonu může být zajištěno různým způsobem. Pohodlné a automatické spouštění světla díky senzoru zaručuje nové venkovní svítidlo Retlux RSM 116 s pohybovým senzorem.

VELUX zve na Stavební veletrh IBF Brno

Navštivte expozici společnosti VELUX ve dnech 27. 2. až 2. 3. na mezinárodním Stavebním veletrhu v Brně. Představíme novinky pro rok 2019 a ukážeme vám, že i bungalov můžete prosvětlit střešními okny. Budeme se těšit v pavilonu P u stánku číslo 144.

Startuje 8. ročník Školy mistrů

Společnost LB Cemix pořádá již osmý ročník oblíbené Školy mistrů. Série bezplatných seminářů startuje 11. února a potrvá až do konce března.