Není koleno jako koleno

Není koleno jako koleno

Prosím, přiznejte se, kdo z Vás si po přečtení nadpisu myslel, že bych se chtěl v následujících řádcích věnovat problematice topenářských prací v rámci instalace tepelného čerpadla místo spíše očekávanému gastro či jinému tématu? Samozřejmě bych se i já raději rozplýval například nad talířem s pochoutkou, kterou nám umí udělat radost nekorunovaný král zvířat „čuník“, ale pozastavím se přeci jen u tématu, které nám nebude asi tolik vonět, ale jistě může být prospěšné se o něm něco dozvědět.

Žádné úniky vody! Jistotu bezpečných spojů přináší Wavin M5.

Žádné úniky vody! Jistotu bezpečných spojů přináší Wavin M5.

Tekoucí nebo kapající vodovodní potrubí, které je následkem nekvalitně provedených spojů, to je noční můra každého majitele nového bytu nebo rekonstruované koupelny či kuchyně. Teď se však není třeba žádných katastrofických scénářů zahrnujících bourání obkladů nebo celých příček obávat. Nová řada lisovacích tvarovek Wavin M5 zaručí vysokou míru bezpečnosti.

Vstupte do budoucnosti chytrých domů

Vstupte do budoucnosti chytrých domů

Letošní 27. ročník největšího stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH vám představí expozici společnosti iNELS od 20. do 24. září 2016 v hale 4, stánek A11.

Zásuvky a vypínače

Zásuvky a vypínače

Elektrická energie je nejen dobrým sluhou, ale i špatným a zákeřným pánem. Z toho důvodu ji bylo nutné zkrotit a ochočit a poté až elektřinou vybavit naše domácnosti. Na první pohled přitom vidíme jen krabičky, ovšem právě už na první pohled rozeznáme, zda jde o zásuvku, vypínač či stmívač. Díky těmto zařízením elektřinu snadno ovládáme a přikazujeme právě my jí.

Nechte si zaplatit nový kotel a nejen ten

Nechte si zaplatit nový kotel a nejen ten

Potřebujete nový kotel? Víte už, že vás výměna do několika let prostě povinně čeká? Nechte si nový kotel zaplatit včetně souvisejících nákladů, tedy alespoň významnou část investice. Nabízí se rovnou 2 dotační tituly!

Elektroinstalace

Elektroinstalace

Bez elektřiny se dnes neobejde snad žádný objekt. Elektřina je úplnou samozřejmostí a většina spotřebičů by bez ní prostě nefungovala. A to například včetně kotlů na vytápění, byť nejsou elektrické a podobně.

ELKO EP na ISE už popáté

ELKO EP na ISE už popáté

Ani v letošním roce firma ELKO EP nechyběla na mezinárodní výstavě audiovizuální techniky a systémové integrace – veletrhu Integrated System Europe (ISE) v Amsterdamu.

iNELS v New Dehli

iNELS v New Dehli

Hlavní město Indie New Dehli otevřelo dveře modernímu projektu Smart City. A česká firma ELKO EP se uchází o výběrové řízení jako dodavatel výrobků.

Představujeme nové stmívače

Představujeme nové stmívače

ELKO EP inovuje a představuje ještě lepší stmívače DIM-15 a SMR-M, které berou ohled na množství druhů světelných zdrojů.