Do čeho chytat a jak využít dešťovou vodu

Do čeho chytat a jak využít dešťovou vodu

Za déle trvajícího horka a sucha nám již pravidelně vysychají zdroje vody. Vodu však potřebujeme stále, nejen k pití, mytí a vaření, ale i ke splachování toalety a zalévání v zahradě. A řešením je sběr a ukládání vody dešťové.

Trekkingová obuv vás ponese

Trekkingová obuv vás ponese

Na výlety nemusíte dnes už chodit jenom v pohorkách. Obuv používaná při outdoorových aktivitách může být pohodlná, zdravá a přitom slušet.

Bez kvalitního termoprádla ani krok

Bez kvalitního termoprádla ani krok

Všechny lidi spojuje jedna potřeba – kvalitního a teplého prádla zaručujícího dobrou termoregulaci a odvádějícího vlhkost. Termoprádla.

Trekkingová obuv vhodná nejen do hor

Trekkingová obuv vhodná nejen do hor

Chystáte se cestovat? Rádi se touláte přírodou? Baví vás kopce, pohoří a hory, zdolávání výšek a sestupy zpět do nížin? Bez kvalitní trekkingové obuvi se neobejdete. Tato obuv je přitom vhodná i pro běžné denní nošení a připočteme-li kvalitu spojenou s 24 měsíční zárukou, není proč váhat.

V čem jsou gumové holínky lepší než PVC?

V čem jsou gumové holínky lepší než PVC?

Holínky najdou uplatnění jak při plnění pracovních povinností (oblast potravinářství, stavebnictví, obuv pro požárníky, zemědělce či lesníky), tak při volnočasových aktivitách (lovecké, rybářské či standardní holínky). Jaký je však rozdíl mezi tradičními pryžovými a novějšími holínkami z umělé hmoty?

Jaké prádlo zvolit pro práci na zahradě?

Jaké prádlo zvolit pro práci na zahradě?

Funkční prádlo odvádí pot z těla a zajišťuje výbornou tepelnou regulaci a izolaci. Kvalitní materiály, ze kterých je prádlo vyrobeno, v zimě hřejí a v létě chladí. Vlastnosti funkčního prádla oceníme především při fyzické práci. Tak proč si nedopřát pohodlí nejenom při sportu, ve svém volném čase, ale také při práci na zahradě či stavbě.

Jak ochránit kutily při práci?

Jak ochránit kutily při práci?

Teplé letní měsíce přímo vybízejí k práci všeho druhu kolem našeho domu. Abychom si však v době dovolených mohli kromě kutilských činností užívat také zaslouženého odpočinku, je třeba myslet při práci na ochranu svého zdraví.
Takovou pomůckou, která nejen výrazně zvýší naši bezpečnost, ale zároveň přispěje k větší efektivitě práce, jsou pracovní ochranné pomůcky všeho druhu. Díky moderním výrobním technologiím a také vzhledem k využití kvalitních materiálů a textilií dnes prodejci nabízejí nepřebernou řadu různých ochranných oděvů či doplňků, které ochrání naše tělo doslova od hlavy až k patě.