Poslední vložené poptávky Vložit poptávku

Poptávám: Betonový plot

Poptávám vybudování betonového plotu, jako paravánu k bazénu. Délka 12 m , výška 2m. Spěchá.

Betonové oplocení

Poptávám: Plocha kolem bazénu - betonová deska

Poptávám zhotovení betonové desky okolo bazénu jako podklad pro dlažbu, olemování ztraceným bedněním + schodek z KB bloku. Plocha desky cca 40m2, délka schodku cca 10 m. Spěchá.

Beton, betonové výrobky

Poptávám: Stavba RD 3+kk, patrový

Dobrý den, poptávám stavební firmu - stavba RD v katastru obce Volary, asi 4 km od centra. Projekt. dokumentaci přikládám. Předpokládaný termín zahájení stavby cca září 2020. Děkuji za nabídky a přeji hezký den. Věra Válková

Stavby rodinných domů

Poptávám: základová deska 8x10m

Dobrý den, potřebuji nechat zhotovit základovou desku k rodinnému domu. Projekt přikládám. Prosím také o sdělení, kdy by bylo možno práce zahájit. Děkuji a přeji hezký den. Věra Válková, Volary

Základové desky

Poptávám: Realizace RD

Dobrý den, poptávám firmu / jednotlivce na stavbu rodinného domu ( Horní Rokytá). Podzim 2020 minimálně realizace desky.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Poptávám stavbu zděného zahradního domku s přístřeškem na dřevo - 30m2

Poptávám kompletní stavbu zděného zahradního domku s přístřeškem na dřevo dle přiloženého výkresu. Zdivo: broušená cihla, střešní krytina: betonové tašky, bez zateplení fasády, lokalita Turnov. Bližší informace možno poslat emailem. Začátek stavby předpokládáme na podzim 2020, max. do konce roku.

Drobné stavby

Poptávám: Oprava betonového schodiště, zadního vstupu do bytového domu, opěrné zdi

Viz. přiložený položkový rozpočet (popis projektu).

Schody, výtahy

Poptávám: okapovy chodnik u RD, schodiste, plot

Dobry den poptavam realizaci obrubniku kolem RD, podezdivku na plot, opernou stenu z betonovych bloku a betonove patky na plot v obci Zdiby. Jednalo by se o dve casti. 1.faze - obrubniky kolem celeho domu dle predem dane vysky - obrubniky u vjezdu do garaze s najezdem z ulice - chodnik ke vstupu do domu + priprava na schodiste - dosypani sterku pod terasu do vysky patek a vytvoreni zakladu pro okapovy chodnik, podlozeni geotextilii - pokud stihneme s manzelkou vybrat zamkovku tak i jeji polozeni, vybudovani vstupu do domu - zvednuti gajgru do pozadovane vysky okapoveho chodniku 2.faze - zakladna podezdivka na plot ktery by mel byt realizovan ze svarovanych plotovych dilcu na hranate sloupky zabetonovanych v podezdivce - terenni uprava zadni casti zahrady spocivajici v odkopani casti brehu, ulozeni opernych betonovych dilcu - geotextilie samozrejmosti, ve tvaru L a to 2/3 do vysky 160cm 1/3 do vysky 50cm + betonov schodiste. - betononaz sloupku s podhrabovyma deskama nebo jednoduchy zaklad ze ZB 10x50x20 Neco jsem zacal sam ale mym tempem bych to nemel ani do duchodu - idealni je osobni navsteva pro kalkulaci. Muzete se hlasit i na jednotlive faze, zacatek realizace od 20.cervence 2020. Predpoklad trvani praci 2-3 tydny.

Schody, výtahy

Poptávám: Betonové podlahy

Poptávám nacenění realizace betonové podlahy vnitřní, terasy a vyzdění dvou pilířů Venkovní terasa cca 25 m2. Vnitřní podlaha cca 40 m2, včetně tepelné a hydroizolace. 2 ks pilíře vyzděných místo trámových stojek výška cca 280 cm. Termín realizace dle domluvy, čím dříve, tím lépe, kromě termínu 24.7.- 3.8.2020.

Betonové a lité podlahy

Poptávám: 2 Stavební otvory včetně překladů

Sháním výrobu 2 stavebních otvorů pro francouzské okno (220 cm výška x 180 cm šíře) a zadní vchod do domu (223 cm výška x 85 cm šířka). Tloušťka nosné stěny je 45 cm. Ocelové překlady mám vlastní, zbytek (beton a další materiál) mohu po vzájemné domluvě zajistit. Termín: co nejdříve Lokalita: Děčín Děkuji předem za Vaši nabídku.

Zedníci, zednické práce

Poptávám: Výměna krytiny sedlové střechy se zateplením shora

Výměna krytiny ,eternitové šablony ,sedlová střecha sklon 45 , plocha 135 m2, případně zateplení shora. Benešov nad Černou

Střechy

Poptávám: přístavba RD - garáž

Sháním firmu na rekonstrukci přístavby garáže u RD v Dolních Počernicích. Jde o rozšíření stávající stavby do dvou stran, komplet rekonstrukce vjezdu ke garáži, nový vjezd, celá nová střecha. Plus navíc i přeložka vodovodu pod garáží. Realizace nezbytně nutná do listopadu 2020.

Garáže

Poptávám: Poptávám: rekonstrukci rozvodu plynu

Dobrý den, prosím o sdělení, je-li u vaší společnosti, možno poptat - získat nabídku, pro realizaci rekonstrukce stávajícího plynového rozvodu, v našem domu. Poptávka je na jeden vchod, který má dvě větve / na patře jsou 2 bytové jednotky / vchod má celkem 4 podlaží (celkem 8 bytů / vchod). Délka jedné stoupací větve ze sklepa do 4 podlaží, je cca. 12 metrů. Vzdálenost od stoupacího potrubí k plynovým hodinám, je cca, 50cm (každé plynové hodiny, jsou umístěny v předsíni, jednotlivých bytových jednotek). Rekonstrukce, by zahrnovala odstranění a likvidaci stávajících rozvodů a instalaci nových rozvodů do původního umístění (do stoupací šachty). V každém bytě, je nutná instalace nových kulových uzávěrů plynu (za původní kuželové). Pro více informací, mne prosím neváhejte kontaktovat. Termín realizace: Co nejdříve.

Plyn, topení

Poptávám: Litá podlaha

Dobrý den, prosím o zaslání cenové nabídky na litou betonovou podlahu - unhydrit, cemflow a pod. Výška 6,5cm, plocha 250m2, místo Petrovice u Humpolce, podlahové topení ano, systémová deska ano. Děkuji předem

Betonové a lité podlahy

Poptávám: stavba domu na klíč

Dobrý den, poptávám stavbu domu na klíč, 4KK, s COV. Stavba zděná. Děkuji

Stavby rodinných domů

Poptávám: Hrubá stavba

Prosím o cenovou nabídku na hrubou stavbu dle přiložené dokumentace. Děkuji

Stavby rodinných domů

Poptávám: stavba RD

DOBRÝ DEN , PROSÍM O PŘEDBĚŽNOU KALKULACI NA STAVBU RD,CENA NA KLÍČ, CENA HRUBÉ STAVBY , prostredni dum.

Stavby rodinných domů

Poptávám: DVOJDOMEK

DOBRÝ DEN , PROSÍM O PŘEDBĚŽNOU KALKULACI NA STAVBU DVOJDOMKU,CENA NA KLÍČ, CENA HRUBÉ STAVBY ,STAVEBNÍ POVOLENÍ .PŘIKLÁDÁM PLÁNEK STAVEBNÍ PARCELY . S POZDRAVEM NOVOTNÁ HANA .

Stavby rodinných domů

Poptávám: Stavba R.D

Dobrý den, Mám pozemek potřebují postaví R.D na klič pro hendikepovaneho syna prosím o konzultaci a návrhy¨. Děkuji

Stavby rodinných domů

Poptávám: ČIŠTĚNÍ BOJLERU

Dobrý den, Kdo vyčistí bojler - Dražice OKC 125 l/1m2 kombinovaný svislý. Pořízen 7/2015. Děkuji

Bojlery a ohřívače vody