Poslední vložené poptávky Vložit poptávku

Poptávám: dostavba garáře s terasou

Jedná se o -základy pro novou přístavbu a vjezd -napojení na stávající garáž - stěny z porotherm -monolitický strop na nové části garáže s přesahem -hydroizolace stropu Prosím o kalkulaci včetně použitého materiálu. (Instalace vstupních dveří, sekčních vrat, elektrorozvody, a finální pochozí vrstvy bude realizován samostatně, ) v příloze naleznete základní nákresy. Termín realizace březen- srpen 2020: Lokalita: Praha 6 - možnost parkovat na pozemku

Zedníci, zednické práce

Poptávám: Zateplení střechy

Dobrý den, poptávám zateplení sedlové střechy RD cca 140m2 v Hradci Králové. Děkuji

Zateplení střechy

Poptávám: Pokládka střešní krytiny, včetně klempířských prací - Novostavba

Dobrý den, poptávám pokládku střešní krytiny, včetně klempířských prací. Novostavba RD je v Dobrovici u Mladé Boleslavi. Montáž vazníku firmou BIOS je plánována na 50KT2019, s pokládkou je tady možné začít od následujícího týdne. Jako krytinu si představujeme tašku Tegelit od Bramacu v ebenově černé. V příloze výkres s udají o zastřešení a layout střechy a domu.

Klempíři, klempířství

Poptávám: Stavba venkovního betonového schodiště s invalidní vertikální zdviží

Bytové družstvo hledá firmu, která by byla schopná zrealizovat venkovní betonové schodiště u panelového domu s prostorem na invalidní zdviž. Současné betonové schodiště je nutné zbourat, případně využít a zrekonstruovat část soklu. Realizace ideálně do konce roku 2019. Cenová nabídka stačí orientační, přiložená dokumentace je také spíše orientačního charakteru. Nabídku proveďte bez dodání invalidní zdviže (bude dodána separátně), avšak s kompletní stavební připraveností pro její realizaci (přívod elektřiny, odvod vody z "parkovací" vany zdviže - bude instalována tato zdviž: https://www.garaventalift.cz/cs/produkty/vertikalni-plosiny/opal.html). V přiložené dokumentaci je orientační výkaz výměr.

Schody, výtahy

Poptávám: Poptávám stavbu RD bungalov

Dobrý den, shaním firmu na výstavbu RD (bungalov) 3kk + garáž, projekt vlastní, zastavěnost 184m2, užitná plocha domu 99m2, garáž 16m2. Místo realizace Červený Újezd (Praha západ). Stavbu možné zahájit od jara 2020, ale i později (dle Vašich možností). Jedná se o zděnou stavbu (porotherm plněný minerální vatou 38), vazníková střecha bez půdního prostoru. Preferuji menší stavební firmu s referencemi. V případě dotazů jsem samozřejmě k dispozici. Pro zájemce mám připravené podklady pro kalkulaci.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Stavební firma na hrubou stavbu

Dobrý den, sháníme stavební firmu na hrubou stavbu rodinného domu v Průhonicích. Dvoupatrový dům cca 160m2. Děkuji

Stavby rodinných domů

Poptávám: Poptávka na zpracování projektové dokumentace

Poptávka na zpracování projektové dokumentace opravy bytového domu o pěti bytových jednotkách. Jedná se zejména o projekty: a) na zateplení bytového domu - rozšíření balkónů, zateplení fasády, zateplení soklové části, b) úpravu přiléhajícího pozemku - terasovitá úprava svahu zahrady, vč. osazení nádrží na akumulaci srážkové vody, rekonstrukce nájezdů k domu a oplocení.

Projektanti, architekti

Poptávám: Poptávám: rekonstrukci střechy na bytovém domě na rok 2020

Poptávám: rekonstrukci střechy na 3 patrovém bytovém domě o velikosti cca 300m2. Realizace začátek roku 2020. Místo Krnov

Střechy

Poptávám: Výstavba rodinného domu

Dobrý den, hledám stavební firmu na stavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v obci Mladá Boleslav. Děkuji

Stavby rodinných domů

Poptávám: úprava bytu

Dobrý den, poptávám: úprava bytu - vestavba patra (cca 17m2) ocelové nosníky + dřevěné trámy, ocelové schodiště, elektroinstalace ve vestavěném patře + zakrytí rozvodů VZT v celém bytě (instalaci VZT bude řešit jiná firma samostatně).

Zedníci, zednické práce

Poptávám: Stavba domu

Dobrý den, hledám stavební firmu na stavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v obci Rudna u Prahy. Děkuji

Stavby rodinných domů

Poptávám: Střecha

Dobrý den, Rádi bychom novou střechu. Děkuji

Střechy

Poptávám: Poptávám zhotovitele střechy BD

Poptáváme zhotovitele: 1) Konstrukce dřevěného krovu sedlové střechy bytového domu v Karlových Varech 2) Prkenného záklopu výše uvedeného krovu o celkové ploše 570m2 3) Pokládky difuzní folie na výše uvedený prkenný záklop o celkové ploše 570m2 4) Pokládky střešní krytiny výše uvedené střechy o celkové ploše 570m2 5) Kompletních klempířských prvků výše uvedené střechy dle projektové dokumentace Technické parametry: - Sklon střechy: 18° Použitý materiál: - Střešní krytina: Asfaltový šindel ISOLA Krov: - Krokve: 100/160mm - Vaznice: 100/160mm - Pozednice: 160/100mm - Sloupky: 100/100mm - Úžlabní krokve: 120/180mm Prkenný záklop: - Prkna tl. 25mm Poptáváme zhotovitele výše uvedené střechy jako celku, který zahrnuje všechny 4 výše uvedené dílčí části celého díla, případně i zhotovitele jednotlivých dílčích částí celého díla, zmíněné výše pod jednotlivými body 1) – 4). V případě Vašeho zájmu o zhotovení celého díla - výše uvedené střechy jako celku, nebo jen některé jeho dílčí části, výše uvedené pod body 1) – 4), nám, prosím, zašlete svou cenovou nabídku pouze za práci, neboť materiál je již nakoupen. Začátek akce je možný ihned po vzájemné domluvě. Jsme plátci DPH. Těšíme se na Vaše cenové nabídky

Střechy

Poptávám: Nátěr fasády rod.domu

Drobná oprava fasády rod.domu v Koprivnici a provedení nového nátěru bez stavby lešení.

Omítky, fasády

Poptávám: Poptávám zhotovitele fasády

Poptáváme zhotovitele fasádní izolace o celkové ploše 550m2 v obci Karlovy Vary. Popis: jedná se o montáž kompletního zateplovacího systému. Izolační vrstva – minerální vlna tl. 10cm. Začátek akce co nejdříve. Jsme plátci DPH. V případě zájmu, cenu za práci prosím, nabídněte. Materiál: je již nakoupen.

Fasády, úpravy stěn

Poptávám: Poptávám zhotovitele pokládky dlažeb

Specifikace: Dlažby o celkové ploše 410 m2, celková plocha zahrnuje pouze interiérové plochy. - k dlažbě se současně zhotovovat sokl - typ dlažby - čtverce o rozměrech 60 x 60 cm a 33 x 33 cm - jsme plátci DPH, v případě zájmu, cenu za práci prosím, nabídněte, materiál je již nakoupen Termín: co njedříve Lokalita: Karlovy Vary Cena: nabídněte Děkuji za nabídky.

Dlaždiči, obkladači

Poptávám: Hrubá Stavba RD

Popis: Poptávám: Hrubá Stavba RD Popis: Hrubá stavba RD ?Dobrý den ,hledám spolehlivou stavební firmu , která se může prezentovat svojí prací nejlépe na svých webových stránkách. .Nebo pracovitou a spolehlivou partu zedníků s dlouholetou praxi na živnostenský list . A co umí zacházet s nivelačním přístrojem. Kteří umí založit a postavit kvalitně hrubou stavbu. Požaduji Hrubou Stavbu Komplet Zděnou Garáží . Obvodové Zdi + hotové příčky,,vyzděným komínem,, postaveným zhotovím stropem, a komplet vyzděným štítem. S Věnci... Nechci žádné Omítky žádné zateplení nebo něco podobného . Chci jen Hrubou Stavbu nechat přes Zimu vymrznout ... Střechu si Budu Dělat jiným Dodavatelem .. . Stavba RD rodinného domu s obytným podkrovím bude postavena Porotherm broušené cihly pero +drážka. Nosné zdi budou Porotherm broušené cihli pero+ drážka 36,5 P+D P10. Nebo z Broušených cihel ze stejnými vlastnostmi jako Porotherm... . Příčky budou Porotherm broušené cihli pero+ drážka 30 P+D P10 ....... RD bude dvoupodlažní ,obdélníkového tvaru se sedlovou střechou vel.8,50 X 10m........ s přistavenou garáží vel 3,80 X 7,50m na JV straně .. Zastavěná plocha RD 85,0m2 přístavba garáže 28,50 m2 =celkem 113,50m2. Rodinný dům - 1 byt 4+KK Podlahová plocha 126,25m2 garáž -podlahová plocha 24 ,20m2. Požadují založení stavby na zakládací maltu. A hrubou stavbu provést Nanášecím válcem pro maltu pro tenkou spáru .Stavbu RD chci postavit na zdicí maltu pro tenkou spáru POROTHERM 25kg pro zdění broušených cihel .Nebo Zdicí pěnu Porotherm.. Požaduji Hrubou Stavbu.. Komplet, Zděnou Garáží. postaveným Obvodovým zdivem + hotové příčky ,Vystavěným Komínem,,,zhotovím stropem, a komplet vyzděným štítem. S Věnci -- Materiál na stavbu nemám Chci dodat i materiál ke Stavbě ... Prosil Bych o Cenové nabídky i S DPH kč .. Pošlu Vážným zájemcům celí Projekt i z Položkovým Rozpočtem + Položkový Výkaz výměr .slepí Rozpočet.. Nebo pošlu odkaz na mé úložiště ke stáhnutí.. .. můj email. 2jaro@email.cz nebo jarajaro2@gmail.com Odkaz ke Stažení https://drive.google.com/drive/folders/1tRhrHxAa_B9MGnJznSzlEJ_W0R-6ETrs?usp=sharing Adresa :Jaroslav Janoušek Rozvadovice č.25 Litovel 78401 okr. Olomouc Realizace Stavby Rozvadovice parc.č. 281/3 Červen 2019 ... Děkuji. Tel.731303771 Termín: 2019 Červen -Listopad Lokalita: Rozvadovice parcela. 281/3 Další informace: Chci jen normální Hrubou Stavbu nic víc nechám jí přes zimu vymrznout. Základovou Desku Mám postavenou.. Lokalita: Olomoucký Kraj Termín: Červen -Listopad

Stavby rodinných domů

Poptávám: Mereni svetelnych podminky

Potrebuji udelat studii, v ramci prevodu nebytoveho prostoru na bytovy, pro potreby rekolaudace. Dekuji

Projektanti, architekti

Poptávám: Poptávám stavební práce

Poptávám řemeslné práce: 1) Zhotovení kompletní zateplení střechy rodinného domu včetně sádrokartonového záklopu 2) Zhotovení stříkaných vápenosádrových omítek o celkové ploše 6.000m2 3) Zhotovení fasádní izolační vrstvy bytového domu o celkové ploše 1.200m2 Jsme plátci DPH, v případě zájmu, cenu za práci prosím, nabídněte, materiál je již nakoupen. Objekt se nachází v Karlových Varech. Děkuji za nabídky.

Zateplení střechy

Poptávám: Poptávám rekonstrukci části přízemí rodinného domu v Chebu

Poptávám rekonstrukci části přízemí rodinného domu v Chebu 45m2. Jedná se o řadový rodinný dům – vybourání podlahy a instalace podlahového topení, vybourání jedné příčky, vyzdění dvou příček, oprava omítek, stropy SDK, podlahy, dlažba, koupelna, kuchyň, výměna oken a vymalování. Nyní připraveno k realizaci. Pro bližší informace pište nebo volejte.

Omítky, fasády