Poslední vložené poptávky Vložit poptávku

Poptávám: Rekonstrukce střechy stodoly

Demontáž stávajících bobrovek, lokální opravy krovu, olaťování a pokládka nové střešní krytiny. Stodola je bez prostupů, plocha střechy cca 110 m2 (2*50 m2 + na jedné straně přesah pro kolnu), nebude se pod latě ukládat hydroizolace. Předpokládá se pálená střešní taška Brněnka.

Střechy

Poptávám: Stavba rodinného domu.

Poptáváme realizaci hrubé stavby RD o celkové užitné ploše cca 210 m2, 2NP, sedlová střecha, nepodsklepený, zdivo vápenopískové zdící prvky VAPIS. Předpokládané zahájení stavby léto-podzim 2020.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Stříkaná pěna-izolace stropu

80m2,síla 20-30cm

Izolace, izolační materiály

Poptávám: Stavba RD - Mníšek pod Brdy

poptáváme firmu na stavbu RD v Mníšku pod Brdy - Rymaně, čeká se pouze na stavební povolení, začátek stavby plánován na jaro/léto 2020. Jedná se o přízemní bungalov s garáží

Stavby rodinných domů

Poptávám: stavba plotu

Poptávám: stavbu plotu Popis: Plot bude ze systému Stavoblock (suché zdění). Plot je v mírném svahu, má tvar L. Jedna strana je dlouhá 37 m, bude celá zděná a částečně s opěrnou zdí. Druhá strana je dlouhá 21 m a bude tvořena podezdívkou a hliníkovou výplní. Dodavatel musí mít zkušenost s výstavbou plotu na sucho. Lokalita: Červené Pečky (okr. Kolín) Termín: Květen 2020

Oplocení, ploty

Poptávám: Navrtání police

Dobrý den, Potřebovala bych navrtat polici.

Hodinový manžel

Poptávám: Gabionova fasada

Dobrý den, poptávám : Cca 50 m2 fasády, hnědý kamen. Děkuji

Fasády, úpravy stěn

Poptávám: Zahradní schody, suché zídky a základy pod přístřešek

Hledame firmu, pripadne firmy ale take i zkuseneho remeslnika za ucelem nasledujicich praci na zahrade: nove vstupni schody z prirodniho kamene (ca. 10 schodu), suche zidky pro rozcleneni a dorovnani terenu, vykopove prace a betonove pilire ci pasy pod naradovy domek. Pozemek je ve svahu s prevysenim ca. 10m na 35m delky.

Schody, schůdky

Poptávám: Projekt na plot a terénní úpravy

Dobrý den, poptávám projektanta pro vypracování projektové dokumentace pro: - terenní úpravy - plot s opěrnou zdí vč. statického posudku - změnu souvisejícího oplocení Lokalita: Červené Pečky (okr. Kolín) Termín: březen Plot bude ve tvaru L, tvořen ze systému Stavoblock (suché zdění). Celková délka plotu bude cca 58 m. Jedna strana plotu bude zděná a druhá bude tvořena podezdívkou s hliníkovou výplní. Pozemek je v mírném svahu. Od stavebního úřadu je požadováno: Projektová dokumentace bude zpracována projektantem (autorizovaný inženýr pro pozemní stavby nebo statiku a dynamiku staveb) a bude předána ve 3 vyhotoveních. V případě zájmu, prosím o zaslání nezávazné cenové nabídky projektu. Děkuji. S přáním hezkého dne Karolína Cihlářová

Projektanti, architekti

Poptávám: Stavba domu

Dobrý den, Poptáváme realizaci stavby RD o celkové užitné ploše cca 450 m2, 2NP, sedlová střecha, nepodsklepený, zdivo Porotherm, vč. přípojek IS (jsou na hranici pozemku), základního oplocení a základní úpravy terénu vč. realizace venkovních parkovacích míst. Předpokládané zahájení stavby jaro 2020. Potřebujeme nabídkovou cenu v podobě „na klíč“ v základním standardu, tzn. vč. všech dodávek a prací. Objednatelem je fyzická osoba, proto prosím o sdělení konečné ceny vč. DPH. V případě Vašeho zájmu o realizaci této zakázky, zašlu Vám obratem PD a VV pro nacenění. Děkuji a těším se na případnou spolupráci.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Stavba RD

Hledám firmu pro výstavbu přízemního bungalovu. Jednalo by se o 120 m2. Vytápění - tepelné čerpadlo. Ostatní info napíšu do mailu. Rád bych, aby se začalo s výstavbou v dubnu až v květnu 2020.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Výstavba RD na klíč

Hledám dodavatele stavby dvoupodlažního RD se zast. plochou 251 m2. Provedení stavby v roce 2020. Kompletní stavba včetně dodávky technologie (bazén, čistička, vytápění). Stavební povolení platné, Dokumentace provedení stavby k dispozici na základě kontaktu. V příloze orientační pohled

Stavby rodinných domů

Poptávám: dostavba garáře s terasou

Jedná se o -základy pro novou přístavbu a vjezd -napojení na stávající garáž - stěny z porotherm -monolitický strop na nové části garáže s přesahem -hydroizolace stropu Prosím o kalkulaci včetně použitého materiálu. (Instalace vstupních dveří, sekčních vrat, elektrorozvody, a finální pochozí vrstvy bude realizován samostatně, ) v příloze naleznete základní nákresy. Termín realizace březen- srpen 2020: Lokalita: Praha 6 - možnost parkovat na pozemku

Zedníci, zednické práce

Poptávám: Zateplení střechy

Dobrý den, poptávám zateplení sedlové střechy RD cca 140m2 v Hradci Králové. Děkuji

Zateplení střechy

Poptávám: Pokládka střešní krytiny, včetně klempířských prací - Novostavba

Dobrý den, poptávám pokládku střešní krytiny, včetně klempířských prací. Novostavba RD je v Dobrovici u Mladé Boleslavi. Montáž vazníku firmou BIOS je plánována na 50KT2019, s pokládkou je tady možné začít od následujícího týdne. Jako krytinu si představujeme tašku Tegelit od Bramacu v ebenově černé. V příloze výkres s udají o zastřešení a layout střechy a domu.

Klempíři, klempířství

Poptávám: Stavba venkovního betonového schodiště s invalidní vertikální zdviží

Bytové družstvo hledá firmu, která by byla schopná zrealizovat venkovní betonové schodiště u panelového domu s prostorem na invalidní zdviž. Současné betonové schodiště je nutné zbourat, případně využít a zrekonstruovat část soklu. Realizace ideálně do konce roku 2019. Cenová nabídka stačí orientační, přiložená dokumentace je také spíše orientačního charakteru. Nabídku proveďte bez dodání invalidní zdviže (bude dodána separátně), avšak s kompletní stavební připraveností pro její realizaci (přívod elektřiny, odvod vody z "parkovací" vany zdviže - bude instalována tato zdviž: https://www.garaventalift.cz/cs/produkty/vertikalni-plosiny/opal.html). V přiložené dokumentaci je orientační výkaz výměr.

Schody, výtahy

Poptávám: Poptávám stavbu RD bungalov

Dobrý den, shaním firmu na výstavbu RD (bungalov) 3kk + garáž, projekt vlastní, zastavěnost 184m2, užitná plocha domu 99m2, garáž 16m2. Místo realizace Červený Újezd (Praha západ). Stavbu možné zahájit od jara 2020, ale i později (dle Vašich možností). Jedná se o zděnou stavbu (porotherm plněný minerální vatou 38), vazníková střecha bez půdního prostoru. Preferuji menší stavební firmu s referencemi. V případě dotazů jsem samozřejmě k dispozici. Pro zájemce mám připravené podklady pro kalkulaci.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Stavební firma na hrubou stavbu

Dobrý den, sháníme stavební firmu na hrubou stavbu rodinného domu v Průhonicích. Dvoupatrový dům cca 160m2. Děkuji

Stavby rodinných domů

Poptávám: Poptávka na zpracování projektové dokumentace

Poptávka na zpracování projektové dokumentace opravy bytového domu o pěti bytových jednotkách. Jedná se zejména o projekty: a) na zateplení bytového domu - rozšíření balkónů, zateplení fasády, zateplení soklové části, b) úpravu přiléhajícího pozemku - terasovitá úprava svahu zahrady, vč. osazení nádrží na akumulaci srážkové vody, rekonstrukce nájezdů k domu a oplocení.

Projektanti, architekti

Poptávám: Poptávám: rekonstrukci střechy na bytovém domě na rok 2020

Poptávám: rekonstrukci střechy na 3 patrovém bytovém domě o velikosti cca 300m2. Realizace začátek roku 2020. Místo Krnov

Střechy