Poslední vložené poptávky Vložit poptávku

Poptávám: Poptávám přestavbu bytové jednotky 2+1

Poptávám přestavbu bytové jednotky 2+1 na 3 kanceláře v Chodově u Karlových Varů. Termín přestavby je červen – srpen 2019. Jedná se o vybourání: dvou příček a 5ks ocelových zárubní, 1 nový průchod, oprava omítek, snížit stropy z SDK, nová toaleta včetně obložení, nová elektroinstalace a vymalování. Pro bližší informace pište nebo volejte.

Zedníci, zednické práce

Poptávám: Poptáváme zhotovitele kompletní fasády

Poptáváme zhotovitele fasádní izolace o celkové ploše 600m2 v obci Karlovy Vary. Jedná se o montáž kompletního zateplovacího systému. Izolační vrstva – minerální vlna tl. 10cm. Začátek akce cca 15.6.2019. Jsme plátci DPH. V případě zájmu, cenu za práci prosím, nabídněte. Materiál je již nakoupen.

Fasády, úpravy stěn

Poptávám: Poptáváme zhotovitele pokládky dlažeb a podlah

Poptáváme zhotovitele pokládky: 1) Zámkové dlažby o celkové ploše 2000m2 a silničních obrubníků v délce 300m v obci Karlovy Vary. Typ zámkové dlažby - obdélníky 10x15cm. Jedná se pouze o samotnou pokládku zámkové dlažby a silničních obrubíků, samotný podklad pod budoucí dlažbu a obrubník (kufr) bude již připraven. Výška zámkové dlažby chodníků je 6cm, výška zámkové dlažby parkoviště a komunikace bude 8cm. Začátek akce cca 15.6.2019. 2) Dlažby o celkové ploše 450m2 v obci Karlovy Vary. Celková plocha zahrnuje interiérové, balkonové a schodištní plochy, k dlažbě se bude současně zhotovovat sokl. Typ dlažby – čtverce o rozměrech 60x60cm a 33x33cm. Začátek akce cca 15.6.2019. 3) Vinylové podlahy o celkové ploše 2000m2 s lištami v obci Karlovy Vary. Začátek akce cca 15.6.2019. Jsme plátci DPH. V případě zájmu, cenu za práci prosím, nabídněte. Materiál je již nakoupen.

Dlaždiči, obkladači

Poptávám: Přístvba RD Praha západ

Dobrý den, hledáme stavební partu na přístavbu RD Praha západ, termín realizace co nejdříve, projekt a stavební povolení máme, více informací poskytnu. Děkuji

Stavební firmy, služby a řemesla

Poptávám: Vybourání stávajícího schodiště a zednické srovnání stěn

Dobrý den, Poptávám vybourání existujícího dřevěného schodiště a srovnání stěn cca 3x6 m hrubou a jemnou omítkou, po př. vymalování. Děkuji

Zedníci, zednické práce

Poptávám: Dřevěné schodiště

Dobrý den, rád bych se informoval na možnost objednání přímého schodiště do horního patra bytu. Výška schodiště 3040mm, šířka ramen 940 mm (schody budou po celé délce mezi zdmi), délka podstavy cca 3400mm. Úhel tedy kolem 41° až 42°. Počet schodů 16 s podstupnicemi. Šířka stupně cca 250mm. Bez zábradlí a nátěru. Materiál dle ceny (smrk/dub?). Je možné u vás takové schodiště případně poptat?

Dřevěné schodiště

Poptávám: Zemní a stavební práce v oblasti energetiky.

Poptáváme firmy pro zemní a stavební práce v oblasti energetiky. Pro bližší info mě kontaktujte na uvedeném emailu.

Energetika, energetické štítky

Poptávám: Statik - strop, spěchá

Scháníme statika na vypočítání statiky a vytvoření výkresu stropu. Máme zájem o konstrukci stropu nad 1.NP pomocí trápez a trapézových plechů. V původním návrhu se nepočítalo s vysutými terasami a tím pádem není ve výkrese dostatek průvlaků a nosných zdí na udržení stropu. Potřebujeme statika, který by vypočítal rozmístění nových průvlaků, nosných prvků a následné rozložení stropu.

Statici

Poptávám: Zhotovení jádrové omítky

Poptávám zhotovení 280 m2 jádrové omítky na novostavbě zhotovené z pálených cihel. Děkuji

Omítky, fasády

Poptávám: Fasáda rodinného domu

Poptávám: Hledám někoho, kdo mi udělá omítku na cihlovou zeď starého domu a dále potom perlinku,lepidlo a fasádní nátěr. Materiál seženeme nebo nabídněte, ale pouze od firmy Weber. Termín: 2019,dle domluvy, možno ihned

Fasády, úpravy stěn

Poptávám: Kamenný koberec schody

Dobrý den, poptáváme kamenný koberce na venkovní schody k domu. Celkově se jedná o 2x 3schody ke dveřím a 1x 1schod z terasy. Rozkreslení včetně velikosti naleznete v přiloženém souboru.

Dlažby, obklady

Poptávám: Omítky, fasáda

Dobrý den, poptávám omítku, fasádu na RD Bungalov. Děkuji

Omítky, fasády

Poptávám: Stavba dvoupatrového RD v druhé polovině 2019 o půdorysu cca 13x8m.

Novostavba dvoupatrového rodinného domu na mírně rozšířeném půdorysu původní budovy z 30. let 20.století. Demolice je plánovaná na květen 2019. Z původní stavby by měl být zachován sklep, který tvoří cca. 1/3 půdorysu nového domu. Vstup do sklepa bude z vně budovy. nosné zdivo: vápenopískové cihly 248x175x248 stropy 1.NP i 2.NP: monolitická železobetonová deska střecha: šikmá sedlová, sklon 27st., dřevěné příhradové vazníky přikotvené ke stropní desce

Stavby rodinných domů

Poptávám: Výstavba RD

Poptávám realizaci rodinného domu na klíč s možností částečného dokončení svépomocí. Projekt + stavební povolení se zpracovává a bude zařízeno. Jedná se o patrový dům se zastavěnou plochou do 150m2. Zdivo porotherm/heluz + zateplení. Dům s podlahovým vytápěním pomocí plynu. Lokalita: obec Nový Ples u Jaroměře. Termín výstavby jaro 2020.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Výstavba RD

Poptáváme výstavbu jednopatrového RD o zastavěné ploše 150m2 v obci Neveklov. Plánované zahájení výstavby 7/2018. V případě zájmu zašleme PD.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Klempíř, návrh a instalace okapového systému

Dobrý den, poptávám rekonstrukci okapového systému staršího rodinného domu v Liberci. Potřebuji navrhnout vhodné řešení (hliníkový, titanozinkový?), odstranit staré okapy, a nainstalovat nový okapový systém. Děkuji. Z. Hejda

Klempíři, klempířství

Poptávám: Zděný dům

Poptávám firmu pro stavbu zděného rodinného domu na klíč. Možnost dokončovacích prací svépomocí. Užitná plocha cca 125-150m2, typ bungalov, pochozí strop. Rovinatý pozemek, bezproblémový přístup těžké techniky. Reakizace 2019-2020.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Rekonstrukce střechy- svázaní věnce, půdní vestavba

Rád bych Vás oslovil ve věci rekonstrukce střechy a vybudování podkroví RD v OV v Rousínově. Projekt, povolení a vyjádření dotčených stran již mám a jsem připraven zahájit jednání s Vaší společností k dalšímu postupu a cenové nabídky. Pokud máte dostupné kapacity, rád s Vámi zahájím spolupráci. Děkuji, Borkovi.

Střechy

Poptávám: Výstavba RD 5+kk

Jsme ve fázi vyřizování stavebního povolení a hledáme firmu, která by byla schopná nám to postavit. Současně bychom rádi využili dotaci nová zelená úsporám. Základní informace o stavbě: nepodsklepený bungalov s valbovou střechou zastavěná plocha - 245 m2 obestavěný prostor - 1162 m3 Heluz Family 30 + zateplení polystyrenem podlahové vytápění pomocí tepelného čerpadla, rekuperace, chlazení fancoily Projektovou dokumentaci poskytneme na vyžádání.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Stavba RD

Poptavam vystavbu cestecne dvoupodlazniho RD (na jiz hotove ZD) - zastavena plocha: 199m2 - obestaveny prostor: 1175m3 - zahajeni vystavby: 07/2019 PD poskytneme na vyzadani.

Stavby rodinných domů