Poslední vložené poptávky Vložit poptávku

Poptávám: Oprava chaty - podlahy

Jedná se o opravu chatu u Orlické přehrady, v obci Trhovky, 70 km od Prahy. Jde o opravu dřevěné chaty na zděné podezdívce - konkrétní práce: - oprava propadlé podlahy ve dvou pokojích 16 m a 6 m (vybetonovani?) - položení nové krytiny (lino) - oprava terasy + položení nové dlažby - nové dřevěné zábradlí - impregnace dřevěného obložení chaty

Podlahy

Poptávám: ZAKÁZKA: Poptáme pásovinu 200x15

Dobrý den, prosím o informaci, zda nám můžete nabídnout pásovinu 200x15, jakost S355J2, 126 m (21 ks x 6 m) popř délku nabídněte. Doprava by byla do Hulína. Děkuji za zpracování cenové nabídky.

Stavební materiály

Poptávám: Stavba bungalovu 4+1, 138m2 (okres Nový Jičín)

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poprosit o nacenění novostavby RD typu bungalov, pokud možno jak hrubou stavbu, tak i stavbu na klíč. Jedná se tedy o jednoduchý bungalov obdélníkového tvaru, 138m2 z obvodového zdiva tl. 30 cm (Heluz, Porotherm), zateplený polysterenem 15 cm, valbovou střechou, krytina keramická taška, okna plastová (izolační trojsklo) Zastavěná plocha 138 m2, celková podlahova plocha 110m2. Vytápění řešeno vodovodní podlahové na elektriku + krbová vložka bez výměníku. Pozemek je rovinatý. Lokalita: okres Nový Jičín (Frenštát p. R.) Projekt zasílám v přáloze. Děkuji za nabídky.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Nacenění a realizace přípojky v Kostomlatech nad Labem

chtěl bych Vás požádat o nacenění přípojek, viz. níže. Kupujeme pozemek v obci Kostomlaty nad Labem – v tuto chvíli jsou na hranici pozemku přivedeny sítě a vytvořeny přípojky (voda, kanalizace, elektřina a plyn). Jedná se o pozemek 836/21 v nákresech v příloze. Pozemek budeme rozdělovat na dvě stavební parcely. Budeme potřebovat vytvořit přípojky pro nově vzniklou parcelu. Z tohoto důvodu bych Vás chtěl poprosit o zaslání cenové nabídky za přivedení všech sítí (voda, kanalizace, elektřina a plyn) na hranici nově vzniklého pozemku. V příloze je „Návrh_rozdělení_pozemku“, mapa zpevněných ploch, náčrt vodovodních řádů, podtlakové kanalizace a kabelového vedení nízkého napětí. Domnívám se, že součástí ceny by mělo být: - přípojka podtlakové kanalizace před hranici pozemku na veřejné části, cena by měla obsahovat šachtu včetně technologie (bylo mi řečeno, že pravděpodobně vzhledem k velké vzdálenosti (cca 50m od chodníku) a sklonu pozemku zřejmě nemůže být provedena jako gravitační, ale jako tlaková, ale obnáší to zřízení domovní čerpací jímky – nechám na vaše vyhodnocení – nerozumím tomu), - energetický pilíř pro jednu nemovitost osazený na hranici pozemku, - vodovodní přípojka včetně vodoměrné šachty na hranici pozemku, včetně napojení na řad, - plynovodní přípojka s vybavením pilíře a přípravou na osazení plynoměru. Stávající plynová přípojka a elektrická přípojka končí v pilíři na hranici pozemku. Stávající přípojky pro nově vzniklé stavební pozemky v oblasti byly realizovány firmami Zepris a Knoss. S protažením přípojek od hranice pozemku k vlastní stavbě (cca 50m) nyní nepočítáme, nevíme kde přesně na pozemku bude stavba umístěna. Mohl byste mi prosím rozepsat odhady cen za vytvoření jednotlivých přípojek? Moc děkuji Hezký den Honza Nepimach 730 858 113

Terénní, zemní, výkopové práce

Poptávám: Stavba RD - Bohutice (okr Znojmo)

Dobrý den, poptávám dodavatele na realizaci hrubé stavby, případně dodavatele stavby na klíč RD v obci Bohutice (okres Zojmo). Jedná se o přízemní RD bez obytného podkroví, s dvojgaráží: - zastavěná plocha: - obytná část: 261,5m2 (valbová střecha) - garáž + technická místnost + dílna: 83,82m2 (rovná střecha) - základy: ŽB základové pásy - obvodové zdivo: Heluz family 450mm + TI minerální vata (Rockwool Fasrock L 150mm) staženo ŽB věncem - vnitřní příčky: porobeton 150-200mm - střecha: - střešní krytina: pálená taška - obývací pokoj s jídelnou a kuchyní: odhalené pohledové dřevěné vazníky, zbytek místností s nepohledovými příhradovými vazníky a SDK podhledy s kročejovou izolací Plánované zahájení realizace: květen 2019 Prosím, kontaktujte mě pro bližší informace a PD domu.

Stavby rodinných domů

Poptávám: stavba podsklepené garáže s dílnou Porotherm 24 Profi

Poptávám cenovou nabídku na realizaci stavby podsklepené garáže s dílnou, stavba je půdorysu 14x4m, výkop 3m, Porotherm 24 Profi na tenkovrstvou malu, pultová střecha, bitumenová krytina, projektovou dokumentaci mám (zašlu na vyžádání). Realizace letos.

Drobné stavby

Poptávám: Autorizovaný stavební dozor pro novostavbu RD

Sháním autorizovaný stavební dozor pro novostavbu RD svépomocí. Pasivní dům z VPC založený na monolitické desce s pěnosklem.

Stavební dozor

Poptávám: Rekonstrukce RD, Střelice u Brna

Jedná se provedení změn dispozičního řešení v 1. NP a 2. NP rodinného domu ve Střelicích u Brna. Měnit se bude schodiště a uspořádání místností. Pro změnu místností a schodiště bude třeba vytvořit některé nové překlady (průvlaky). Stávající (převážně prefabrikované) schodiště mezi 1. a 2. NP vč. mezipodesty bude odstraněno a vybudováváno nové z železobetonu. Pro podepření nové mezipodesty je třeba vybudovat z jedné strany nosnou zeď vč. základu. Nad první ramenem schodiště bude z důvodu podchozí výšky třeba odstranit trámový strop, který bude částečně nahrazen železobetonovou deskou. Tato deska bude ze dvou stran vetknuta do nosných zdí a z jedné strany podepřena novou nosnou zdí, která povede podél prvního ramene nového schodiště. Dále bude upraveno a částečně nově vybudováno betonové schodiště mezi 1. NP a 1. PP. Součástí poptávaných prací je i vybudování nových podlah a podhledů v 1. i 2. NP. Pro snížení průhybu bude strop 2. NP zespodu podepřen průvlakem P7. Z důvodu dispozičních změn místností a nových schodišť musí být osazeny nové průvlaky P1 až P6. Pro nejnáročnější z nich P1, P3 a P5 je proveden autorizovaný statický výpočet, který definuje parametry průvlaku a způsob jeho provedení. Parametry uvedených prací jsou patrné z přiložených půdorysů, řezů a souhrnné technické zprávy. Část prací (odstranění nenosného zdiva, vytvoření části základů) je provedeno. V místě je přípojka vody, kanalizace, el. energie a objekt je (v 2. NP) vytápěn. Termín možného zahájení prací je ihned. V případě oboustranné spokojenosti je možné zakázku rozšířit o další plánované práce.

Rekonstrukce a stavební úpravy

Poptávám: výstavba RD okr. Mladá Boleslav - hrubá stavba nebo na klíč

Dobrý den, poptávám výstavbu menšího přízemního RD z VPC, 130m2 na klíč nebo jen hrubá stavba (vč. výplní otvorů, cenové nabídky již mám). Kontaktujte mě pro PD a upřesnění poptávky. Děkuji.

Stavby rodinných domů

Poptávám: ZAKÁZKA: Materiál pásovinu 200x15 (jakost S355J2)

Dobrý den, rádi bychom u Vás poptali pásovinu 200x15 (jakost S355J2), preferovali bychom délku 12 m (kvůli, co nejmenšímu odpadu), celkem 1 020 m s dopravou do Hulína. Prosím o informaci, zda nám můžete nabídnout nebo sehnat. V případě zájmu mě kontaktujte buďto emailem na ostadalova@kovoline.cz.

Stavební materiály

Poptávám: Výstavba 2 RD - jaro/léto 2019

Dobrý den, poptáváme firmu na výstavbu 2 RD nedaleko od sebe. 1. RD v obci Neveklov, 1 podlažní dům zastavěná plocha cca 150m2. (plánované zahájení jaro/léto 2019, dle povolení) 2. RD v obci Lešany, 2 podlažní dům zastavěná plocha cca 160m2. (plánované zahájení jaro/léto 2019, dle povolení) Prosím Vás o informaci zda-li jste schopni zahájit výstavbu v uvedených termínech. Jedná se nám pouze o výstavbu hrubé stavby. (základová deska, obvodové zdivo vč. příček a věnce, střecha vč. okapů, hromosvodu a komínu). Další práce případně dle dohody. Projekty k vytvoření cenové nabídky bychom Vám dodali později.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Hruba stavba RD (bez strechy, 150 m2)

Poptavam timto zhotoveni hrube stavby zdeneho patroveho rodinneho domu s garazi. Vsechny informace jsou v projektrove dokumentaci, ktera je soucasti poptavky. Prilozil jsem i nenaceneny vykaz vymer, ale netrvam na dodrzeni jeho struktury. Pokud bude treba neco doplnit, obratte se na me, prosim. Rozsah praci: - Zemni prace - Zakladova deska - Hydroizolace - Svisle kontrukce - Vodorovne konstrukce Termin: - Zacatek podle pocasi, dokonceni v Cervenci 2019 - Stavebni povoleni mam zajistene Rozpocet: - Odhaduji 550-750 tisic, diskuzi se nebranim - Finance mam jiz zajistene Stavbu chci resit sub-dodavatelsky. Pkud mate zajem o vetsi rozsah praci, nebo naopak pouze o prace, ktere nejsou soucasti teto poptavky (pripojky, stresni konstrukce,...), muzeme se dohodnout.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Čekací doba

Dobrý den, Jaké máte čekací termíny na realizaci stavby. Děkuji.

Stavby rodinných domů

Poptávám: Potůček,kaskáda na zahradu

Dobrý den, mám na zahradě suť z piskovce. Chtěla bych ji zpevnit, vytvořit tam potůček nebo kaskádu a osázet svah. V příloze posílám mojí představu. Následně pošlu foto nynějšího stavu.

Jezírka, vodní plochy

Poptávám: Rekonstrukce a úparava rodinného domu (kolaudace 1982)

Jedná sa o rodinný dom, kolaudovaný v roku 1982. Objekt je podpivničený. Úroveň 1.NP ±0,000 je zhruba 1,25m nad úrovňou terénu Obvodové murivo je v úrovni 1.PP pravdepodobne z plných pálených tehál, od úrovne 1.NP z pórobetónových tvaroviek hr.450mm, a pravdepodobne CDM (cihla děrovaná metrická) alebo z pórobetónových tvaroviek hr. 300mm. Nosné vnútorné steny (v niektorých častiach piliere) hr. 300mm sú pravdepodobne z CDM. Priečky hr. 90-110 (v závislosti od množstva vrstvy omietky) sú tvorené z pozdĺžne dierovaných keramických priečkoviek o rozmeroch zhruba plnej pálenej tehly. Stávajúce komínové telesá sú z plných pálených tehál, pravdepodobne z nevyvložkovanými prieduchmi. Nosná konštrukcia stropu medzi 1PP/ 1NP a 1NP/2NP je tvorená nosným systémom hurdis s nosníkmi (neznámy rozmer I profilu – na rozpätie svetlosti ca 4m) po ca 1300mm. Strop nad stávajúcim vstupom a zádverím je pravdepodobne z prefabrikovaných betónových panelov (v stropnej konštrukcii sú prekreslené trhliny-spary, medzi jednotlivými prvkami). Vonkajšía strana tvorí pochôdznu terasu bez zateplenia, resp. podľa pôvodnej PD je spádová vrstva so škrárobetónu. Nad 2.NP je drevený strop (súčasť krovu), tvorený pravdepodobne klieštinami o rozmeroch ca 180x45mm osovo po ca 650-750mm. Hlavná strešná konštrukcia je valbová (valby po ca 650-750mm) s krokvami 120x100mm, klieštinami v dvoch úrovniach so klonom 48°. Krov je zateplený tepelnou izoláciou z minerálnej vlny na hr.120mm. krytina je tvorená eternitovými šablonami (s azbestom). V prvej úrovni nad priestorom šatníka tvoria klieštiny pravdepodobne hlavnú nosnú konštrukciu plochej strechy s plechovou krytinou v spáde do 5°. V dome je prevažne stávajúca dvojvodičová hliníková kabeláž. V poistkovej skrini sú ešte keramické poistky. Kanalizácia je novodurová, čiastočne rekonštruovaná Voda je v ocelových trubkách. Teplá úžitková voda je zaisťovaná pomocou elektrického bojleru Vykurovanie je zaisťené radiátormy s atmosferickým otvoreným systémom (otvorená expanzná nádoba v úrovni 2.NP), ohrev zaisťuje plynový kotol nainštalovaný ca pred 3 rokmi. Rekonštrukcia objektu bude zahŕňať: 1.) Úprava dispozície v 1.NP a čiastočnej úprave dispozície 1.PP a 2.NP 2.) Výmena rozvodov vody, TUV, kanalizácie, elelktro a rozvodov vykurovania 3.) Prístavba v úrovni 1.NP o výmere ca 12m2 4.) Úprava stávajúcej konštrukcie krovu s a výmene strešnej krytiny Alternatívne: 5.) Výmena stávajúcich okenných konštrukcii (ktoré niesú predchádzajúcimi úpravami zasiahnuté) a garážových vrát za elektricky ovládané 6.) Zateplenie fasády 7.) Úprava vjazdovej brány na elektricky ovládanú a zvetšenie otvoru a osadenie elektricky ovládaných vrát do volne stojatej garáže 1. Úprava dispozície v 1.NP a čiastočnej úprave dispozície 1.PP a 2.NP Podľa priloženej PD budú vybúrané 1.)časti podláh: 1.NP (pri predpokladanej hr. 100mm) – 8,3m3 2.NP (pri predpokladanej hr. 80mm) – 0,9m3 2.)priečky a otvory v stenách o výmere: 1.PP keramické prvky ca 3,0m3 1.NP keramické prvky ca 8,4m3, pórobetón 0,9m3 a betónové schody 0,37m3 2.NP keramické prvky ca 0,7m3 Následne budú odstranené stávajúce stúpačky kúrenia, rozvodov vody a TUV, kanalizácie a elektroinštalácii Na 1.PP bude podporná ocelová konštrukcia (OK-2)osadená a zaktivovaná pred započatím búracích prác vstupného betónového schodiska. V úrovni 1.NP budú po vybúraní podláh osadené a zaktivizované ocelové konštrukcie OK-3. Vo vybúraných podlahových konštrukciách budú rozvedené trubky podlahového vykurovania na úrovni 1.NP a trubky pre napojenie nových vykurovacích telies (panelové radiátory s termostatom) a trubky pre podlahové kúrenie v novej kúpelni+WC. Skladba podlahy a hrúbky jednotlivých vrstiev budú prispôsobená podľa toho, aká hrúbka pôvodnej konštrukcie podlahy bude odbúraná. Nové priečky budú vybudované z plynosilikátových tvaroviek o hrúbke podľa PD. Steny budú omietnuté a opatrené konečnou povrchovou úpravou včetne vymalovania. Maliarske práce budú prevedené aj na konštrukciách, ktoré nebudú stavbou zasiahnuté. Maliarske práce budú zahŕňat prípadné ostránenie starých náterov. V rámci dodávky budú aj dverné konštrukcie (ich presná špecifikácia bude dohodnutá neskôr)a nové okná v kúpelňiach a WC (ich presná špecifikácia bude dohodnutá neskôr)a upravených okenných otvoroch. Ďalej budú v rámci dodávky dodané aj zariaďovacie predmety kúpelní a WC podľa dohody. V kúpelni na 2.NP dojde k odstránenie stávajúceho stropu a podhladovej časti zošikmenia a následne bude nahradený doskami zo sadrokartónu alebo cetris doskami. V rámci rekonštrukcie stávajúcich priestorov budú upravené aj povrchy stávajúceho schodiska z 1.NP na 2.NP. V obývacej izbe bude vybudovany krb s dvojplášťovou teplovzdušnou krbovou vložkou (dodaný typ podľa dohody), pričom bude v rámci dodávky aj prívod vzduchu z priesoru 1.PP, vyvložkovanie stávajúceho komínového telesa a teplovzdušný rozvod (bude využitý jeden z komínových prieduchov) až do podkrovného priestoru. V rámci rekonštrukcii kúpeliek a stavebnej prípravy pre budúcu kuchyňu budú prieduchy druhého komína slúžiť na odvetrania, resp. zaústenie digestoru. 2. Výmena rozvodov vody, TUV, kanalizácie, elelktro a rozvodov vykurovania Nové rozvody studenej vody budú napojené na stávajúci bod za vodomerom v 1.PP s osadením uzatváracieho ventilu na odstavenie podlažia a odstavenie každého zariaďovacieho predmetu. Jednotlivé prípojné body (polohy zariaďovacích predmetov) budú dodatočne definované. Odhadovaná dĺžka potrubia ca 30m V rámci dodávky rozvodov TÚV bude na 1.NP osadený nový bojler o objeme ca 200l s možnosťou uzavretia po podlažiach a jednotlivých zariaďovacích predmetoch. Jednotlivé prípojné body (polohy zariaďovacích predmetov) budú dodatočne definované. Odhadovaná dĺžka potrubia ca 25m Stávajúce kanalizačné rozvody budú nahradené novými, pričom sa využijú prestupy po stávajúcom kanalizačnom potrubí. Odvetrania potrubia bude vyvedené na terasu na 2.NP. Jednotlivé prípojné body (polohy zariaďovacích predmetov) budú dodatočne definované. Odhadovaná dĺžka potrubia ca 15m V rámci úpravy stávajúcich dispozícii, dojde k odstráneniu stúpacích potrubí kúrenia. Pre nové kombinované kúrenie (podlahové a radiátory) bude vybudovaná nová stúpačka s využitím prestupov po stávajúcej stúpačke. Táto bude napojená na novú polohu zdroja tepla (plynový kotol). Potrubie bude vyvedené až do podkrovného priestoru, kde bude v rámci rekonštrukcie podkrovia položené podlahové vykurovanie. Odhadovaná dĺžka stúpacieho potrubia ca 2x15 m Pretože dojde k posunu plynového kotla, bude upravená aj vnútorná časť prípojky plynu. V rámci dodávky dojde aj k výmene regulačného ventilu za plynomerom. Odhadovaná dĺžka domovej časti prípojky plynu – 10,5m Nové eletrorozvody budú rozvedené v rámci rekonštrukcie stávajúcich priestorov. Množstvo a typy zásuviek, vypínačov budú dodatoćne definované. V rámci kuchyne bude potreba priviesť trojfázový rozvod (pre indukčnú dosku). Ďalej dojde v rámci dodávky k uprave stávajúcej poistkovej skrine za nové ističe. V rámci dodávky bude vybudovaný nový blezkozvod (objket je zatiaľ bez bleskozvodu) V rámci dodávky úpravy vedení a potrubí budú aj revízie. 3. Prístavba v úrovni 1.NP Prístavba je o plošnej výmere ca 12m2 na úrovni podlahy 1.NP. Hlavné nosné časti do úrovne 1.NP sú z betónu, resp. ŽB. Nosnú časť konštrukcie nového vstupného schodiska tvoria ocelové konštrukcie OK-1. Stupne budú vytvorené z dubových pražcov. Nosné obvodové múry budú tvorené z keramického muriva Porotherm 30T. Stropná konštrukcia medzi 1.NP a 2.NP bude znovu tvorená ŽB doskou, ktorá bude napojená na stávajúcu terasu. Vrstvy stávajúcej terasy budú vybúrané tak aby mohlo dojsť k vytvoreniu jednotnej spádovej vrstvy v rámci stávajúcej terasy a novej terasy. Na nej vznikne strecha s obráteným poradím vrstiev (hydroizolácia, tepelná izolácia z extrudovanéhoho polystyrénu 120mm, separačná vrstva. Nášlapná vrstva bude tvorená z velkoformátovej betónovej dlažby kladenej na terčíky. Presné špecifikácie okennách a dverných konštrukcii budú dodatočne definované. 4. Úprava stávajúcej konštrukcie krovu s a výmene strešnej krytiny Zo strechy bude odstránená stávajúca eternitová krytina (s azbestom) – výmera ca 160m2 a plechová krytina o výmere ca 7m2. Ďalej dojde k odstráneniu stávajúcej tepelnej izolácie o ploche ca 135m2. Stávajúce klieštiny druhej úrovne budú posunuté (alt. nahradené novými) do novej polohy, zvetší sa svetlí výška pod krokvami krovu. Stávajúce krokvy budú nastvavené krokvovými námertkami. Takto vniknutá konštrukcia bude opatrená tepelnou izoláciou podľa PD. V južnej štítovej stene dojde k vybúraniu okenného otvoru. Presné specifikácie okenných konštrukcii budú dodatočne definované. V časti, kde bola pred tým plochá plechová strecha vznikne nová valbová konštrukcia krovu (tvarovo bude vychádzať z PD). Medzikrokvový a podkrokvový priestor bude zaizolavaný tepelnou izoláciou (hr. 160mm). Stítová stena bude vymurovaná z plynosilikátových tvaroviek hr. 300mm. Na streche bude následne položená plechová strešná krytina (presné špecifikácie budú ďalej definované podľa dohody). V rámci dodávky budú na streche dva výlezy ku komínom so schodíkami a kominárskymi lavičkami, tri strešné okná (presná specifikácia bude dodatočne zadefinovaná), zábrany proti pádu snehu, strešné žlaby a zvody. V rámci strechy bude zaistená príprava pre osadenie solárnych panelov a prvky pre kotvenie bleskozvodu. Odstánenie vlnitej azbestovej krytiny s volne stojacej garáže (ca 35m2). Po odstánení budú na stávajúce drevené trámy položené OSB dosky a natavené asfaltové pásy. 5. Výmena stávajúcich okenných konštrukcii Jedná sa o okenné konštrukcie, ktoré nie sú v upravované/menené v rámci predchádzajúcich krokov. Okná budú osadené vo vonkajšej polohe obvodovej steny, preto bude v rámci osadenia musieť byť upravené aj stávajúce ostenie (osekané stávajúce ostenie z exteriéru zamerať presne otvor, osadiť okno a omietnuť ostenie). Presná špecifikácia jednotlivých okenných konštrukcii, bude dodatočne definovaná. 6. Zateplenie fasády Jedná sa o kontaktný zatepľovací systém z tepelnou izoláciou tvorenou polystyrénom (v úrovni 1.PP nad úrovňou terénu z extrudovaného polystyrénu) o hrúbke 100mm. V soklovej časti bude opatrená marmolitovou omietkou. 7. Úprava vjazdovej brány na elektricky ovládanú a zvetšenie otvoru a osadenie elektricky ovládaných vrát do volne stojatej garáže Stávajúci otvor na samostatne stojacej garáži je rozmerov 1800 x 1700mm. Velkosť otvoru uparviť na 2 x 2m s osadením nových garážových vrát ovládaných elektricky. Stávajúca vjazdová brána je otváravá, velkosti 3,7m. Úprava konštrukcie brány, osadenie nového stĺpika a privedenie elektricky pre pohon brány.

Rekonstrukce a stavební úpravy

Poptávám: Kompletni Rekonstrukce domu

Urgentně hledáme stavebni firmu na únor-cca květen na kompletni rekonstrukci starého domu z 50tých let. Střecha,zateplení,rozvody,změna dispozice,kontrola trámů,topení,nová okna,podlahy... firma,se kterou jsme byly domluvení nastřelila rozpočet tak,že hledáme někoho jiného. Tzn,pokud někomu na tuto dobu vypadla zakázka,je solidní a pracoval by na našem domě na 100% tak,aby to celé trvalo cca 4 měsíce a ne rok,ozvěte se! Diky!

Rekonstrukce rodinných domů

Poptávám: Pokládka střešní krytiny

Poptávám položení latí a pálené střešní krytiny na sedlovou střechu rodinného domu. Materiál máme, pouze práce. 8,4ks/m2, ploch střechy cca 220m2. Původní krovy.

Pokrývači, pokrývačství

Poptávám: ZAKÁZKA: Hledáme svářeče ocelových konstrukcí

POPIS: Hledáme svářeče pro výrobu ocelových konstrukcí v místě Hulín. V případě zájmu mě kontaktujte buď emailem na mlcakova@kovoline.cz nebo telefonicky Mlčáková tel: 776 855 085.

Svářeči

Poptávám: Potkáváme výstavbu RD Orlando 5 dle GSERVIS

Dobrý den, Potkáváme výstavbu RD Orlando 5 S garáží.

Stavby rodinných domů

Poptávám: ZAKÁZKA: Materiál trubka 368x16

Dobrý den, rádi bychom u Vás poptali cenu za materiál. trubka 368x16 mm, 6 m Doprava by byla do Hulína. Děkuji.

Stavební materiály