ČESKÉSTAVBY.cz - vše o stavbě, zahradě a bydlení

Nejste přihlášen(a).

Opravte si sami

Opravte si sami

Potřebujete doma cokoli rychle opravit, upravit, renovovat, uvést do provozu? Jste zruční? Ne na každou práci potřebujete zrovna odborníka. Poradíme vám "jak na to."

Jsou drobnější či náročnější domácí práce a servisní zásahy, které zvládneme při troše zručnosti sami. V seriálu "Opravte si sami" vám radíme, jak se vypořádat s drobnými poruchami v bytě a domě, jak udržovat a renovovat jejich vybavení, jak zajistit bezpečnost při konkrétní domácí práci. Praskla vám žárovka a vypadl jistič, radiátory špatně topí, máte ucpaný odpad, nechcete kupovat novou kuchyňskou linku, ale ta stávající je už nevzhledná, chcete renovovat podlahu, vržou vám dveře, objevila se ve vaší koupelně či jinde plíseň? Tyto a další problémy s vámi vyřešíme v jednotlivých dílech našeho seriálu "Opravte si sami." Seznam dílů, které již vyšly nebo teprve vyjdou, se bude pravidelně aktualizovat v pravé části této stránky.

Pokud máte chuť a potřebu na kterýkoli díl seriálu a informace v něm obsažené reagovat, budeme velmi rádi a na vaše dotazy či připomínky ochotně a obratem odpovíme. Své podněty můžete vkládat do diskusního fóra pod každou konkrétní kapitolou, nebo zasílat na e-mail redakce@ceskestavby.cz.

Reklama