Sdílet
 

Chcete měnit radiátory? Vezměte výběr do vlastních rukou!

Datum vydání: 10.10.2017 | autor:

Kdo klade důraz na harmonii, zdraví, tepelnou pohodu, neměl by zapomínat na výběr vhodných radiátorů. Ocelové článkové radiátory Zehnder Charleston nabízí zdravější teplo, oázu tepelné pohody a nadčasový design pro klasický i moderní styl. Mají dlouhou životnost a mnoho dalších předností pro vytápění. Nechte se následujícím článkem a obrázky inspirovat.

Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston

Zdravější teplo

Při vytápění běžnými radiátory vzniká problém s vířením prachu, jeho usazováním v nepřístupných místech radiátoru s následnou tvorbou bakterií. Důsledkem toho může být zvýšený výskyt alergií, nemocí a potíží dýchacích cest.

Radiátory Zehnder Charleston s článkovou konstrukcí a hladkým povrchem lze snadno čistit. Díky tomu dochází ke snížení víření prachu a zamezení tvorby bakterií. Jsme méně nemocní a vytváříme příznivější prostředí pro nás, naše děti i alergiky.

Oáza tepelné pohody

Deskové radiátory vytápí zejména konvekcí s konstantním pohybem vzduchu a vířením prachu a jiných částic. To ještě více zesiluje průvan při větrání okny s rychlou výměnou vrstvy studeného a horkého vzduchu. Cirkulující vzduch způsobuje vysychání sliznic a výrazně snižuje tepelný komfort.

Radiátory Zehnder Charleston produkují vyšší, až 35% podíl sálavého tepla, které působí stejně příjemně jako sluneční paprsky. Ohřívají povrchy vč. lidského těla - vyvolávají příjemný pocit tepla. Vytváří maximálně přirozené a zdravé vnitřní klima s rovnoměrnějším rozložením teploty v interiéru a menším vířením prachu.
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston

Nadčasový design pro klasický i moderní styl

Každý interiér má svůj osobitý styl. Kdo klade důraz na harmonii, nesmí zapomenout také na radiátory. Realita je však jiná. Volbě radiátorů obvykle nevěnujeme pozornost. Designové trendy a vkus se časem mění a tak se stává, že s použitými radiátory nejsme spokojeni, neboť se nám nehodí do stylu interiéru.

Zehnder Charleston - originál mezi článkovými trubkovými radiátory přesvědčuje svým nadčasovým vzhledem a elegancí. Je jedinečnou volbou pro domy a veřejné objekty postavené do 1. pol. 20. století. Lze je rovněž vhodně navrhnout pro zdravé a komfortní bydlení v moderních interiérech s osobitým charakterem a stylem.
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston

Výjimečná variabilita

Při stavbě a zejména při rekonstrukcích vzniká často potíž s místem pro radiátor, s jeho výběrem v požadované velikosti a současně s dostatečným výkonem. Musíme tedy přistupovat k nechtěným kompromisům.

Zehnder Charleston je vhodný pro každý interiér. Vyrábí se v široké škále rozměrů (až do výšky 3 m) , tepelných výkonů, s mnoha typy připojení a upevnění a ve více než 50 barvách. Nabídka zahrnuje provedení do oblouku, rohové, volně stojící v prostoru, s lavicí vč. radiátorů s držákem na ručník do koupelen či modely Retrofit pro snadnou výměnu starých těles. Žádný jiný radiátor není tak variabilní.

Ideální pro nízkoteplotní soustavy

Nové trendy ve vytápění, jako je použití kondenzačních kotlů nebo tepelných čerpadel, přinášejí zdroje s nízkými teplotami topného média. To klade velký nárok na nadměrnou a tedy nežádoucí velikost topných těles.

Radiátory Zehnder Charleston jsou vhodné také pro nízkoteplotní otopné soustavy. Díky své konstrukci ze svislých trubek a vysokému podílu sálavého tepla napomáhají dosáhnout žádaných úspor při spotřebě tepelné energie. Jejich výjimečná rozměrová variabilita nabízí možnost optimalizace velikosti otopných těles.

Bezpečnost 

Tam, kde se pohybují děti, je větší riziko úrazu a je tedy nutná jejich ochrana. Topná tělesa mají často ostré rohy či hrany. To zvyšuje nebezpečí úrazu. Řešení použitím krytů je však na úkor výkonu, v mnoha případech i vzhledu a znemožňuje čištění radiátoru. 

Radiátory Zehnder Charleston nemají oproti klasickým radiátorům žádné ostré hrany. Snižují tím ve školách, školkách a obytných prostorech nebezpečí poranění a úrazů. Použitím těchto těles vytváříme nejen estetický, ale hlavně bezpečný domov pro naše děti.
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston

Dlouhá životnost

U běžných radiátorů je kladen důraz především na nízkou cenu. Té je dosaženo například použitím pouze jedné vrstvy lakování nebo zastaralou konstrukcí. Tělesa s jednou vrstvou laku dříve korodují a mají tak kratší životnost. Stejně tak starší článková tělesa je nutno po určité době přetěsnit.

Zvolením radiátorů Charleston od švýcarského výrobce Zehnder získáte prvotřídní výrobek s 2-vrstvým lakováním s dlouhou životností a hladkým povrchem, s vysokou odolností proti korozi a mechanickému poškození. Životnost je dosažena zejména precizním laserovým svařováním se 100% těsností a lakováním až po svaření tělesa a tlakové zkoušce.

Rychlá dodávka

Při výběru designových topných těles vzniká často obava, zda budou dodána včas a zda nám jejich delší dodávka nezpůsobí nepříjemné komplikace a zdržení na stavbě.

Přestože je nabídka radiátorů Zehnder Charleston výjimečně široká, jsou k dodání do 2-3 týdnů od objednání. A to ve všech více než 50 barevných odstínech. Výjimkou jsou pouze atypická provedení do oblouku apod., jejichž ruční výroba vyžaduje delší dodací termíny.

Inspirujte se dalšími obrázky:

Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston Radiátor Zehnder Charleston
Radiátor Zehnder Charleston

Od 1.9. 2017 do 31.3.2018 probíhají následující akce:

  • DESIGN CONTEST - soutěž pro architekty a designéry o nejlepší vizualizace nebo realizace s radiátory Zehnder Charleston: více zde.
  • Dodatečná 10% sleva při objednávce zakázky s min. 4 kusy designových radiátorů Zehnder Charleston. Tato sleva je určena pro firmu, která radiátor navrhla a prodala konečnému zákazníkovi / investorovi nebo pro konečného zákazníka, který si radiátory sám zvolí a vyžádá u prodejce nebo instalatéra.
  • Mistr Charleston: - program školení a výhod pro partnery navrhující a prodávající otopná tělesa Zehnder Charleston: více zde.
Více informací získáte ZDE nebo na: Zehnder Group Czech Republic s.r.o., M 731 414 443, T 383 136 222, info@zehnder.cz, www.zehnder.cz
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Sezimovo Ústí, Sezimovo Ústí, Pionýrů 641/4, 39102
Tel: 731 414 443
Web: www.zehnder.cz
E-mail: info@zehnder.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Sezimovo Ústí, Sezimovo Ústí, Pionýrů 641/4, 39102
Tel: 731 414 443
Mobil: 733 737 070
Web: www.zehnder.cz
E-mail: info@zehnder.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Hlasoval: 1 uživatel
Diskuze na téma "Chcete měnit radiátory? Vezměte výběr do vlastních rukou!"

Buďte první a napište komentář k  "Chcete měnit radiátory? Vezměte výběr do vlastních rukou!"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE