Sdílet
 

Dřevěná okna pro pohodu domova budou slušet i vašemu domu

Datum vydání: 25.10.2013 | autor:

Tradiční český výrobce a dodavatel dřevěných i dřevohliníkových oken – Eurookna TTK CZ se zabývá individuální výrobou nejen zmíněných eurooken, ale také vchodových dveří, zimních zahrad a posuvných či skládacích stěn. Díky dlouholetým zkušenostem se společnost TTK CZ stala vyhledávaným partnerem pro všechny, kteří chtějí svému domu dodat funkčními okny krásný a elegantní vzhled, ale také využít jejich vynikajících termoizolačních vlastností.

Eurookna a posuvné stěny Eurookna a posuvné stěny
Eurookna a posuvné stěny

Dřevo – přírodní materiál, který v nás vyvolává pocit pohody, bezpečí a tepla

Hlavním sortimentem, kterým se TTK CZ zabývá, je výroba dřevěných oken. Dřevěná okna jsou vyráběna v šesti variantách, v moderním designu a všechna splňují potřebné normy kladené na tepelně izolační vlastnosti. Velice oblíbeným dřevěným oknem, které je mezi zákazníky žádané, je eurookno TTK Klasik, vyrobené z třívrstvé lepené lamely ze dřevin, jako jsou smrk, borovice, dřevina Meranti nebo klasický dub. Tato okna jsou k dostání v mnoha barevných variantách a díky výrobě na míru je možná kterákoliv tvarová varianta. 

Proč je dřevo pro výrobu oken vhodné? Dřevo je přírodní a ekologický materiál, jeho vzhled je estetický, masivní a navozuje dojem luxusu, dřevěná okna drží lépe stálou barvu. Obrovskou výhodou dřevěných oken jsou jejich dokonalé izolační vlastnosti a možnost pohodlných dodatečných oprav, což u klasického plastového okna možné není. Dřevo má velice dlouhou životnost, je stále, pevné, dobře tvarovatelné a variabilní, nevytváří elektrostatický náboj, a proto nepřitahuje nečistoty. A hlavně – dřevo dýchá! Díky své přirozené prodyšnosti vyrovnává vlhkost v ovzduší a pozitivně působí na organismus. 
Dřevěná Eurookna Klasik Dřevěná Eurookna Klasik
Dřevěná Eurookna Klasik
Dřevěná Eurookna Komfort Dřevěná Eurookna Komfort
Dřevěná Eurookna Komfort
Dřevěná Eurookna Komfort Plus Dřevěná Eurookna Komfort Plus
Dřevěná Eurookna Komfort Plus
Dřevěná Eurookna Pasiv Plus Dřevěná Eurookna Pasiv Plus
Dřevěná Eurookna Pasiv Plus
Dřevěné okenice Dřevěné okenice
Dřevěné okenice

Dřevěné okenice jako krásný doplněk k eurooknům

Estetickým i praktickým doplňkem k dřevěným oknům jsou dřevěné okenice, které dodají Vašemu domu nebývalý vzhled s nádechem nostalgie a sympatičnosti. Dřevěné okenice kolem sebe šíří jakousi zvláštní atmosféru, slouží nejenom jako okrasa domu, ale také jsou vyhledávané jako izolační a bezpečnostní element. Okenice jsou pro některé kraje doslova typickým prvkem na domě. Taktéž jako u eurooken, i zde si můžete vybrat z mnoha designů, barevných provedení a velikostí. 

Podrobné informace o eurooknech, dřevěných i dřevohliníkových oknech, vstupních dveří a dalších produktech naleznete na stránkách firmy TTK CZ.

Zdroj:
Eurookna TTK CZ
TTK CZ s.r.o.

TTK CZ s.r.o.

Dolní Čermná, Dolní Čermná, Dolní Čermná 12, 56153
Tel: 465 393 246
Web: http://www.eurooknattk.cz
E-mail: info@ttkcz.eu
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

TTK CZ s.r.o.

Dolní Čermná, Dolní Čermná, Dolní Čermná 12, 56153
Tel: 465 393 246
Mobil: 775 724 373
Web: http://www.eurooknattk.cz
E-mail: info@ttkcz.eu

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Hlasoval: 1 uživatel
Diskuze na téma "Dřevěná okna pro pohodu domova budou slušet i vašemu domu"

Celkem komentářů: 2

Jana 16.01.2018, 08:56:11

Já se chci podělit s - http://www.burysek.cz/sluzby/prodej-oken/drevena-okna

Vekra francouzká okna 18.07.2014, 14:23:08

Dobrý den, chci se podělit o dobrou zkušenost s firmou Vekra, od které máme velká francouzská okna v obývacím pokoji s výhledem na zahradu. Musím je pochválit za montáž, protože okna jsou opravdu rozměrná a když jsem je viděl byl jsem rád, že jsem výběr firmy nepodcenil, protože si živě dovedu představit a jak by mohla neodborná firma okna namontovat.

Přidat nový komentář k  "Dřevěná okna pro pohodu domova budou slušet i vašemu domu"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE