Dřevěná okna pro pohodu domova budou slušet i vašemu domu Zobrazit fotky zobrazit 6 fotek

Tradiční český výrobce a dodavatel dřevěných i dřevohliníkových oken – Eurookna TTK CZ se zabývá individuální výrobou nejen zmíněných eurooken, ale také vchodových dveří, zimních zahrad a posuvných či skládacích stěn. Díky dlouholetým zkušenostem se společnost TTK CZ stala vyhledávaným partnerem pro všechny, kteří chtějí svému domu dodat funkčními okny krásný a elegantní vzhled, ale také využít jejich vynikajících termoizolačních vlastností.

Dřevo – přírodní materiál, který v nás vyvolává pocit pohody, bezpečí a tepla

Hlavním sortimentem, kterým se TTK CZ zabývá, je výroba dřevěných oken. Dřevěná okna jsou vyráběna v šesti variantách, v moderním designu a všechna splňují potřebné normy kladené na tepelně izolační vlastnosti. Velice oblíbeným dřevěným oknem, které je mezi zákazníky žádané, je eurookno TTK Klasik, vyrobené z třívrstvé lepené lamely ze dřevin, jako jsou smrk, borovice, dřevina Meranti nebo klasický dub. Tato okna jsou k dostání v mnoha barevných variantách a díky výrobě na míru je možná kterákoliv tvarová varianta. 
Proč je dřevo pro výrobu oken vhodné? Dřevo je přírodní a ekologický materiál, jeho vzhled je estetický, masivní a navozuje dojem luxusu, dřevěná okna drží lépe stálou barvu. Obrovskou výhodou dřevěných oken jsou jejich dokonalé izolační vlastnosti a možnost pohodlných dodatečných oprav, což u klasického plastového okna možné není. Dřevo má velice dlouhou životnost, je stále, pevné, dobře tvarovatelné a variabilní, nevytváří elektrostatický náboj, a proto nepřitahuje nečistoty. A hlavně – dřevo dýchá! Díky své přirozené prodyšnosti vyrovnává vlhkost v ovzduší a pozitivně působí na organismus. 

Dřevěné okenice jako krásný doplněk k eurooknům

Estetickým i praktickým doplňkem k dřevěným oknům jsou dřevěné okenice, které dodají Vašemu domu nebývalý vzhled s nádechem nostalgie a sympatičnosti. Dřevěné okenice kolem sebe šíří jakousi zvláštní atmosféru, slouží nejenom jako okrasa domu, ale také jsou vyhledávané jako izolační a bezpečnostní element. Okenice jsou pro některé kraje doslova typickým prvkem na domě. Taktéž jako u eurooken, i zde si můžete vybrat z mnoha designů, barevných provedení a velikostí. 

Podrobné informace o eurooknech, dřevěných i dřevohliníkových oknech, vstupních dveří a dalších produktech naleznete na stránkách firmy TTK CZ.

Zdroj:

Eurookna TTK CZ