Navštivte seminář o otvorových výplních

VI. ročník celostátního odborného semináře je zaměřen na prezentaci nejen výrobců otvorových výplní, kování, stínící techniky a jejich komponentů, ale především organizacím zabývajících se proškolováním nových norem, poznatků z výroby i realizací nových technologií, vlastností a úspory energií. 

Seminář je určen stavebním firmám, architektům, projektantům, stavebníkům, investorským organizacím, zástupcům státní správy, ale i studentům VŠ se stavebním zaměřením. Jako každoročně je připraveno večerní diskusní setkání, dávající prostor pro výměnu praktických zkušeností i názorů mezi přednášejícími a účastníky konference.

Seminář se koná pod záštitou Státního fondu rozvoje bydlení a Ing. Václava Matyáše, prezidenta Svazu podnikatelů ve stavebnictví a je zařazen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Pořadatelem semináře je STAVOKONZULT Ústí nad Labem, odborným garantem Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. a Výzkumný ústav pozemních staveb – certifikační společnost, s.r.o. Praha.

Pořadatel si vyhrazuje právo změny data nebo místa konání semináře. O případné změně budou účastníci informováni na některých z jimi předaných kontaktních údajů.

Program semináře, přihlášku a veškeré další důležité informace najdete ZDE.

Důležité termíny:

  • Dodání příspěvků a inzerce do sborníku jsou nutné do 7. října 2011 (pořadatel žádá o dodržení strukturované formy dle šablony, která bude zaslána současně s oznámením o přijetí příspěvku, šablona je ke stáhnutí na www.stavokonzult.cz).
  • Uzávěrka přihlášek k účasti je 19. října 2011, do 15:00.
  • Dodání materiálů do tašek účastníků, loga do sálu a do sídla pořadatele Ústí nad Labem jsou nutné do 24. října 2011, 14:00–15:00.
René Růžička Stavokonzult Poslat poptávku