Březnový veletrh ISH s sebou přinesl nové trendy koupelen. Společnost SanSwiss zde prezentovala zcela výjimečnou kolekci sprchových koutů pro nadcházející sezónu 2019/2020. Koupelny v bytech i domech přestávají být pouze malým a jasně definovaným prostorem, naopak se propojují do ostatních místností a přebírají funkci relaxační. To byl jeden z podnětů k vývoji zcela jedinečných sprchových zástěn CADURA. Maximálně si užít čas strávený v koupelně. Inženýři a designéři se při vývoji sprchových zástěn CADURA nechali inspirovat hlubokou a nekontrolovatelnou sílou přírodního elementu vody a švýcarskou přírodou. Výsledkem je kombinace sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie a kvalitních materiálů. Hladká i jemná a zároveň s výraznými liniemi profilů, jejichž povrch připomíná hladkost ledu, to je CADURA. 

CADURA nabízí vysokou funkčnost, kterou lze v dnešní době očekávat od moderní řady sprchových zástěn. Panty, kování i ergonomicky tvarované madlo Vás nadchnou originálním a moderním designem.  

Prvotřídní kvalitu typové řady CADURA dotváří 6 mm bezpečnostní sklo se standardně dodávanou antiplakovou úpravou Aquaperle, která snižuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Díky této úpravě stékají vodní kapky ze skla dolů a neusazují se na něm. 

Křídlové dveře lze otvírat ven i dovnitř, jsou vybaveny zdvihovým mechanismem, který ulehčuje otvírání dveří a zabraňuje předčasnému opotřebení těsnění na dveřích. Hladká plocha na vnitřní straně zapuštěných pantů usnadňuje čištění. 

Elegantní posuvné dveře disponují „Soft open/close“ systémem pro snadné a tiché otvírání/zavírání – i u širších dveří. Vodicí profil s touto integrovanou funkcí je zakrytý. Dveře lze jednoduše odklopit a pohodlně vyčistit.  

Zcela nové ergonomické madlo bylo navrženo na základě nejnovějších trendů. Je nejenom designové, ale především funkční a použitelné pro posuvné i křídlové dveře. Madlo ladí svým tvarem s panty i profily, vše je v naprostém souladu.  

Sprchové kouty CADURA jsou dodávány s prahovou lištou pro optimální těsnost. Designové stabilizační nebo rohové vzpěry zajišťují perfektní stabilitu pevných stěn.

Flexibilní řešení pro atypickou koupelnu

Sprchové zástěny CADURA vyrábí SanSwiss i v atypických provedeních – ať už se jedná o zvláštní rozměry, zkosení, výřezy či  zkrácenou boční stěnu, která může volně navazovat na přiléhající vanu a přirozeně tak oddělit sprchový a vanový prostor. V nabídce i stále populárnější U-montáže (kombinace dveří a dvou bočních stěn) nebo Walk-in zástěna s praktickými posuvnými dveřmi pro maximální relaxaci při sprchování.  

Sprchové kouty CADURA – ať už s křídlovými nebo posuvnými dveřmi – spojuje vysoká funkčnost, kvalita a propracované detaily. Sprchové zástěny CADURA byly inspirovány přírodou a tvarovány vodou.

BLACK LINE – geometrie & avantgarda

Společnost SanSwiss představila na veletrhu ISH kromě nejnovější produktové řady CADURA  i stále populárnější Walk-in zástěny BLACK LINE. Výrazné tvary, geometrické dělení a působivé černé linie propůjčí zařizovanému prostoru metropolitní a moderní vzhled. Walk-in zástěna dodá koupelně zcela nový rozměr a poruší zažité standardy v interiérovém designu. Walk-in zástěny jsou ideálním řešení pro sprchování v loftových bytech v industriálních budovách. Nově v sortimentu BLACK LINE nabízí SanSwiss i vanové zástěny.  

Společnost SanSwiss je specialista na sprchové kouty, které se vyznačují prvotřídní kvalitou, funkčností a moderním designem. Výběr kvalitních materiálů, pečlivé zpracování moderními výrobními procesy a následný další vývoj zajišťují osvědčenou vysokou úroveň kvality všech sprchovým koutů a zástěn SanSwiss. Hlavní sídlo  společnosti se nachází v Härkingenu ve Švýcarsku. Díky rozsáhlému know-how, četným inovacím i výrobě atypických sprchových koutů patří společnost k úspěšným výrobcům v Evropě. Na českém trhu letos oslaví společnost SanSwiss dvacet let. Ve výrobním závodě v Jičíně se právě nyní dostavuje nová výrobě-logistická hala, která významně navýší výrobní i skladové kapacity a zajistí další dlouhodobé pracovní příležitosti. 

Prestižní veletrh ISH ve Frankfurtu nad Mohanem

Na ISH, největším světovém veletrhu sanitární techniky, vytápění a klimatizace, se vše točí kolem energie a vody. Na zcela zaplněném výstavišti představilo své výrobky více než 2 500 vystavovatelů. Veletrh ISH se dělí na dvě velké části – ISH Energy a ISH Water. ISH Energy zahrnuje celé spektrum služeb a produktů pro stavebnictví souvisejících s energií – vytápění, klimatizační, chladící a ventilační technika. Vše je zaměřeno především na efektivní využívání obnovitelných zdrojů, jako je solární a geotermální energie či biomasy, tepelná čerpadla, využití odpadního tepla apod. ISH Water je největším světovým showroomem koupelnového designu s úplným spektrem produktů pro vybavení koupelen.

Zdroj: www.sanswiss.cz