Pro investory a zájemce o výstavbu rodinných domů s nízkými provozními náklady, zdravým a komfortním bydlením pořádá Centrum pasivního domu v květnu a červnu tři akce. Každý, kdo chce získat informace a konkrétní doporučení od techniků a odborníků, tedy přímo „od zdroje“, se může přihlásit na setkání Fórum expertů (současně i jako webinář). Otevřené pasivní domy můžete navštívit o víkendu 7.- 9. června.

Dne 23. května v Praze se bude diskutovat téma: Z čeho postavit pasivní dům? Jaký je rozdíl mezi jednovrstvým a sendvičovým zdivem? Jaké materiály jsou vhodné a jak získat dotaci NZÚ?

Dne 20. června v Brně se bude řešit téma: Možnosti větrání v domech. Jak správně provést vzduchotechnické rozvody a zjednodušit i zlevnit systémy větrání? Jaká jsou nejčastější problémová místa a zkušenosti z praxe?

O víkendu 7. - 9. června v rámci akce Dny pasivních domů, můžou zájemci zdarma navštívit otevřené pasivní domy po celé ČR. Návštěvníci se mohou majitelů i stavitelů zeptat na jejich osobní zkušenosti a ověřit si je přímo v rodinných domech. Například si sami odpovědět na otázku – jak se žije v pasivních domech v horkých letních dnech?

Registrace a podrobné informace: https://www.pasivnidomy.cz/akce/

Fórum expertů: Z čeho postavit pasivní dům?

23. 5. 2019, Praha, 14:00 - 18:00 (současně i webinář)

Fórum expertů: Možnosti větrání v domech 

20. 6. 2019, Brno, 14:00 - 18:00 (současně i webinář)

Dny pasivních domů

7. – 9. 6. 2019, zdarma otevřené domy po celé ČR

https://www.pasivnidomy.cz/akce/dny-pasivnich-domu-2019-784/922

Akce Dny pasivních domů je spolufinancována Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Centrum pasivního domu Poslat poptávku