Sdílet
 

Typový projekt RoDom Bohemia - Economy B

Typový dům | Economy B

POPIS RODINNÉHO DOMU

Economy B -  typ bungalov  3+kk, půdorys 8,2x8,2m

Novinka pro rok 2013.

Reagujeme tímto zajímavým projektem na různé úvahy a diskuse na téma, zda se vůbec dá za cenu kolem jednoho milionu korun postavit plnohodnotný zděný dům. Nejlepší cena domu na klíč v poměru k užitné hodnotě domu – čtvercový půdorys se 3 obytnými pokoji, moderní vzhled typu bungalov, maximálně efektivní využití vnitřního prostoru pro bydlení, minimum chodeb. Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostory využijete na ukládání věcí (doporučujeme). Dům je vhodný jako startovací pro rodinu s jedním dítětem nebo pro seniory. Užitná plocha 54,58 m2, zastavěná plocha 67,24 m2. Užitnou plochu lze zvětšit , každý další metr čtvereční zastavěné plochy bude stát orientačně jen 15.500 Kč bez DPH. V případě požadavku na další snížení ceny oproti standardnímu vybavení lze kotel s radiátory nahradit přímotopy.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru.

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
1 194 850 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Zděné
Obytných místností:
3+kk
Zastavěná plocha:
67.24 m²
Užitná plocha:
54.58 m²
Tvar střechy:
Stanová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Zařazeno v kategoriích:
Bungalovy

PŮDORYSY A NÁKRESY

POHLEDY

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "Economy B"

Celkem komentářů: 4

pokračování ke komentářu č.1 01.04.2015, 21:00:32

Hlavně nás také zajímá,jak dlouho by výstavba komplet trvala,díky moc.

02.04.2015, 14:01:30

Dobrý den, délka samotné výstavby pro středočeský kraj je 4 měsíce, v jiných regionech o cca měsíc delší. Je potřeba počítat s přípravou stavby, tedy čas na předprojektovou přípravu, zhotovení projektové dokumentace ke stavebnímu ohlášení a pak samotné ohlášení - tedy celá příprava trvá cca 6 až 7 měsíců. Pěkný den přeji za RoDom Bohemia s.r.o. Vladimír Kroulík kroulik@rodom.cz

Nahlásit příspěvek jako nevhodný
Dotaz na výstavu výšeuvedeného RD 01.04.2015, 20:57:24

Máme zájem o výstavu RD "Economy B",můžete nám prosím napsat,za jakých podmínek je vaše firma uvedený RD vybudovat,kdyby se v něčem mýlila uveďte to prosím na pravou míru.Počítáme s nadstandard,je možnost to vybudovat vč.s přístavbou garáže?A také počítáme,kdy je to na klíč,tak určite by musela být vypracována smlouva,vy byste to vybudovali a my zaplatili před předáním klíčů.Nebo prosím můžete ná zaslat katalog RD,kde již toto vše je zakotveno a vlastně bychom si mohli vybrat RD,který se nám hodí?!No a také jak by se to finančně pohybovalo,předem mnohokrát děkujeme.

02.04.2015, 14:11:00

Dobrý den, doporučuji si přečíst informace z našeho webu -  http://www.rodinny-dum-na-klic.cz/ Kromě odpovědí na Vaše dotazy je tam i seznam nejčastějších dotazů našich klientů - http://www.rodinny-dum-na-klic.cz/o-firme_faq . A hlavně je tam Ceník a seznam našich typových domů včetně Konfigurátoru - http://www.rodinny-dum-na-klic.cz/konfigurator-vyber V něm si upravíte vzhled a vybavení domu podle svých představ a zároveň uvidíte vliv úprav na cenu. Smlouva o dílo je samozřejmě nutností. Domy předáváme ve stavu ke kolaudaci. Financování je průběžné, rozdělené na na několik částí, neplatíte zálohy předem, ale platíte za každou část po jejím dokončení. Vše je dobře popsáno na webu, kdybyste potřebovali něco vysvětlit, napište prosím na kroulik@rodom.cz Pěkný den. V.Kroulík

Nahlásit příspěvek jako nevhodný

Přidat nový komentář k typovému projektu "Economy B"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE