Sdílet
 

Typový projekt RoDom Bohemia - Smart RK-B

Typový dům | Smart RK-B

POPIS RODINNÉHO DOMU

Smart RK-B – typ bungalov  3+1, půdorys 10.8x8,3m, varianta „kuchyně za roh“

Tento dům typu bungalov se 3 obytnými pokoji se vyznačuje umístěním kuchyně vhodném pro klienty, kteří chtějí mít kuchyň opticky a provozně více samostatnou. Nazvali jsme ji „kuchyně za roh“. Tato dispozice vznikla vysloveně na přání našich klientů. Je možné odstraněním části dělící příčky otevřít kuchyň do obývacího pokoje. Je možná úprava odstraněním dělící příčky  otevřít kuchyň jakoby zboku do obývacího pokoje. Můžete si vybrat, zda prostory pod střechou ponecháte otevřené a prosvětlíte si vnitřní prostory  výběrem střešních oken, nebo zda Vám zaklopíme strop a půdní prostory využijete na ukládání věcí. Dům je vhodný pro rodinu nebo s jedním nebo dvěma dětmi, nebo pro bezdětné manžele či seniory, kdy se jeden z pokojů dá využít jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Užitná plocha 73,86 m2, zastavěná plocha 89,64 m2. Užitnou plochu lze zvětšit , každý další metr čtvereční zastavěné plochy bude stát orientačně jen 15.500 Kč bez DPH.

Podívejte se prosím na vizualizace domu a na jeho půdorys. V půdorysech jsou červeně naznačeny některé možné nadstandardní úpravy – přidat okno, přidat střešní okna, přidat komín, krb nebo krbová kamna. Proto doporučujeme k prostudování výbavu domu  Standardy a nadstandardy, ceny naleznete v Ceníku. Můžete si dům  navrhnout a vybavit v grafickém Konfigurátoru.

DŮLEŽITÉ – konfigurovat se dá 7 vybraných typových domů z celé naší širší nabídky. Proto si prosím na počátku konfigurace vyberte dle typu a půdorysu ten dům, který se nejvíce blíží domu, který s námi budete stavět.

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
1 493 850 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Zděné
Obytných místností:
3+1
Zastavěná plocha:
89.64 m²
Užitná plocha:
73.86 m²
Tvar střechy:
Valbová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Zařazeno v kategoriích:
Bungalovy

PŮDORYSY A NÁKRESY

POHLEDY

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "Smart RK-B"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "Smart RK-B"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE