Sdílet
 

Typový projekt Stavební asistent - RD 015

Typový dům | RD 015
Prohlédnout galerii typového domu (2)

POPIS RODINNÉHO DOMU

Projekt RD_015 - projekt rodinného dvoudomu městského charakteru. Rodinný dům je vhodný i pro větší investiční celky, kde je investorem město či obec. Bytová jednotka o velikosti 5 + 1 + G. Rodinný dům o půdorysných rozměrech 8,35 × 10,45 m se řadí mezi rodinné domy nižší střední třídy. Rodinný dům disponuje dostatkem technických prostor a nepostradatelným závětřím, předsíní a šatnou. V případě požadavku lze projekt upravit a zpracovat se sedlovou střechou.

Provoz: Přízemí je založeno na podélné ose, která nás udržuje stále v kontaktu se zahradou. Vysunutá garáž zajišťuje soukromí u vstupu do domu (dále zajišťuje chráněné závětří). Ze závětří se vchází do předsíně s oddělenou šatnou. Z garáže lze vejít suchou botou. V technické koupelně (spodní) uvažujeme umístění plynového kotle s turbo vývodem. Po levé straně dispozice logicky navazují koupelna, kuchyň, jídelní kout. Koupelna a kuchyň s okny ke vzdálenějšímu sousedovi. Kuchyň je řešena jako uzavíratelná s možností komunikace s rodinou. Obývací pokoj - otevřen přes terasu na zahradu. V "temné" části obývacího pokoje je umístěné schodiště jež je prosvětleno ze střechy a tímto způsobem dosvětluje i “hluché” místo uprostřed dispozice. V patře rodinného domu jsou čtyři pokoje a koupelna. V případě přání investora lze 2 pokoje i sloučit v jeden. Toto řešení bytu odpovídá kategorii 5 + 1. Pokoje v patře mají výhodu plného využití prostoru v celé ploše podkroví, v každém pokoji je malé okno pro výhled ven (nikoli pouze kopka se střešním oknem bez výhledu), střešní okno je pro dostatek světla.

Rodinný dům je plně funkční, bezkolizní, vyhovující dnešním vysokým standardům bydlení. Pozemek stačí i o velikosti 300 m2. Na daném prostoru nebudou mít obyvatelé o nic méně soukromí než majitelé několikanásobně větších pozemků, se soliterně umístěným domem. Dvojdům či řadový rodinný dům je domem městské zástavby, tzn. měl by vypadat jako rodinný dům ve městě a tím tento dvojdům rozhodně je.

Cena domu na klíč bez DPH 3 050 000 Kč

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
3 050 000 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Dřevostavby
Obytných místností:
5+1
Nadzemních podlaží:
2
Zastavěná plocha:
97 m²
Užitná plocha:
141.5 m²
Tvar střechy:
Mansardová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Zařazeno v kategoriích:
Dvojdomy

PŮDORYSY A NÁKRESY

FOTOGRAFIE

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "RD 015"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "RD 015"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE