Sdílet
 

Typový projekt Stavební asistent - RD 021

Typový dům | RD 021
Prohlédnout galerii typového domu (3)

POPIS RODINNÉHO DOMU

Projektová řada RD_021 je universální rodinný dům střední třídy, o půdorysných rozměrech 8,1 x 8,1 m (dřevostavba 7,9 x 7,9 m). Projektová dokumentace rodinného domu je zpracovaná pro klasické zděné provedení stavby, tak v provedení dřevostavby. Dispoziční propracovanost půdorysu rodinného domu vychází ze základního předpokladu všech našich projektů "VYUŽÍT KAŽDÉ INVESTOVANÉ KORUNY". Prostor před vstupem je krytý - zastřešení tvoří konstrukce přístřešku. V přízemí je situováno, potřebné zázemí u vstupu a společenská část s kuchyní, pracovna (příp. pokoj pro hosty). Podkroví je určeno pro klidovou část domu. Na zastavěné ploše 65,61 m2 vzniká bytová jednotka o velikosti 5 + 1. Do pracovny v přízemí lze případně udělat samostatný vstup zvenku. Cena rodinného domu je kalkulována bez krytého stání pro osobní vozidlo.

Rodinný dům lze situovat vůči uliční čáře bez omezení - kolmé i rovnoběžné umístění hřebene střechy. Při rovnoběžném umístění hřebene střechy s uliční čárou se pouze upraví proporce přístřešku. Stavební pozemek může být o "optimálně minimální" velikosti 18 m x 18 m. Rodinný dům lze umístit jak do městské zástavby tak i do nezastavěného území.

Další možností je i zrcadlový obraz projektové dokumentace, včetně možnosti příjezdu pod přístřešek v kolmém směru vůči hřebenu střechy.

Cena domu na klíč bez DPH 1 950 000 Kč. 

SDÍLET TENTO RODINNÝ DŮM

CENA PROJEKTU DOMU

Cena realizace:
1 950 000 Kč

SPECIFIKACE DOMU

Stavba na pozemku:
Samostatně stojící
Typ konstrukce:
Dřevostavby
Obytných místností:
5+1
Nadzemních podlaží:
2
Zastavěná plocha:
65.6 m²
Užitná plocha:
99.6 m²
Tvar střechy:
Sedlová
Spotřeba energie:
Nízkoenergetické
Zařazeno v kategoriích:
Patrové domy

PŮDORYSY A NÁKRESY

FOTOGRAFIE

Sdílení typového domu
Sdílejte na sociálních sítích
« Předchozí dům Další dům »
HLEDAT V KATALOGU
Diskuze na téma "RD 021"

Buďte první a napište komentář k typovému projektu "RD 021"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE