Sdílet
 

Interiérové dveře plné elegance, originality a luxusu

Datum vydání: 03.08.2017 | autor:

Na interiérové dveře je v domácnosti bohužel až příliš často zapomínáno. Většina lidí je považuje za samozřejmost, a jen málokdo jim věnuje dostatek pozornosti. Pravda je však taková, že interiérové dveře ovlivňují celkový dojem místnosti. 

Dveře jsou nedílnou součástí interiéru

Uměli byste si představit interiér bez dveří? Samozřejmě, v některých místnostech, jako je například jídelna nebo obývací pokoj, nejsou dveře potřeba. Ale co taková ložnice? Nebo třeba koupelna? I tady byste dokázali dveře oželet? Určitě ne. Jsou totiž místnosti, ve kterých vyžadujeme soukromí, toužíme po chvilce klidu nebo jen chceme daný prostor oddělit od očí našich hostů.

Rozhodně tedy není radno interiérové dveře podceňovat. A co víc, určitě není na místě přehlížet jejich vzhled, který hodně ovlivňuje celkové pojetí místnosti a skutečnost, jak na nás daný prostor působí. Ať už zařizujete své bydlení nově od podlahy ke stropu nebo jen toužíte dopřát domácnosti nádech něčeho nového, měli byste mít přehled o současném designu interiérových dveří. Jedině tak si uděláte představu, co vlastně může zdobit právě vaše bydlení.
Vnitřní dveře Sapeli - TENGA 28, teak bílý a dýha dub stříbrný Vnitřní dveře Sapeli - TENGA 28, teak bílý a dýha dub stříbrný
Vnitřní dveře Sapeli - TENGA 28, teak bílý a dýha dub stříbrný

Když jsou dveře perlou interiéru

Nejsou dveře jako dveře. Své o tom ví i společnost Sapeli, která se na trhu s interiérovými dveřmi pohybuje již slušnou řadu let. Během těch si získala přízeň spousty zákazníků a prostřednictvím svých výrobků se tak mohla stát součástí jejich každodenního života. Stejně jako se střídají trendy v bydlení, s novým rokem vždy přichází nové a nové styly i typy designů, a mění se i interiérové dveře Sapeli. Každý rok tak můžete vybírat z nových stylů i motivů, nechybí široká paleta typů dveří i dveřních zárubní. 
Swing a Elegant CPL, borovice šedá Swing a Elegant CPL, borovice šedá
Swing a Elegant CPL, borovice šedá

Co můžete očekávat od vnitřních dveří Sapeli v tomto roce?

Novinky Sapeli 2017 rozhodně nezklamaly a určitě stojí za pozornost. Jednou ze zajímavostí je rozšířená nabídka dekorů, mezi nimiž letos můžete narazit na vodorovné dekory CPL struktur, stejně tak i na dub sukatý struktur nebo dekor bílé borovice.

Za zmínku určitě stojí stále oblíbenější skleněné dveře Saplgass, které v tomto roce získaly další nové motivy. Tento typ dveří je velice moderní… celoskleněné dveře se stanou perlou každého interiéru, kterému propůjčí nádech luxusu. Mimo jiné přináší i další výhody v podobě většího množství světla, díky kterému může interiér na pohled působit větší. 
Vnitřní dveře Sapeli - TALIA CPL, borovice bílá Vnitřní dveře Sapeli - TALIA CPL, borovice bílá
Vnitřní dveře Sapeli - TALIA CPL, borovice bílá

Do ložnice, koupelny i dětského pokoje

Na příjemném vzhledu vnitřních dveří záleží pokaždé, ať už se jedná o dveře do ložnice, koupelny nebo třeba dětského pokoje. Pamatujte, že dveře dodávají místnosti šmrnc a podílejí se na jejím celkovém vzhledu. Proto je důležité, abyste si dali záležet na jejich výběru v každém pokoji. 

Mezi novinkami roku 2017 najdete i nové modely Tenga - velice oblíbené modelové řady, která se teď nově bude moci pyšnit celkem šesti novými modely. Sapeli myslí nejen na kvalitu dveří jako takových, ale i zdánlivých maličkostí, které byste možná přehlédli. Ani dveřní kování není radno podcenit, mělo by ladit s designem dveří a společně s nimi vytvořit jeden příjemný harmonický celek.
Skleněné dveře Sapeli, dýha jasan bílý Skleněné dveře Sapeli, dýha jasan bílý
Skleněné dveře Sapeli, dýha jasan bílý
DODO for life

DODO for life

Praha, Kolovraty, K Říčanům 793 , 103 00 Praha 10 - Kolovraty
Tel: 724 259 130
Web: http://www.dodo-dvere.cz/
E-mail: info@dodo-dvere.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

DODO for life

Praha, Kolovraty, K Říčanům 793 , 103 00 Praha 10 - Kolovraty
Tel: 724 259 130
Web: http://www.dodo-dvere.cz/
E-mail: info@dodo-dvere.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Proč pořídit s novými dveřmi i nové zárubněProč pořídit s novými dveřmi i nové zárubně

  V bytech na nás po výměně dveří často civí původní kovové zárubně, a že nejsou s novými dveřmi vůbec sladěné, je nasnadě. Jaká se nabízí řešení a proč vyměnit právě i zárubně?

 • 13 rad, jak si vybrat dveře13 rad, jak si vybrat dveře

  Na dveře se díváme každý den, zásadně ovlivňují vzhled interiéru, ale i obytný komfort. Provedeme vás ve třinácti postupných krocích právě výběrem nových dveří, konkrétně dveří značky SAPELI.

 • Dveře ve stylu GraffitiDveře ve stylu Graffiti

  Firma VP trend, přední český výrobce dveřních výplní, představila letos na veletrhu Fensterbau v Norimberku novinku, která ukazuje zcela nový směr designu vchodových dveří.

Diskuze na téma "Interiérové dveře plné elegance, originality a luxusu"

Buďte první a napište komentář k  "Interiérové dveře plné elegance, originality a luxusu"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE