Lícové zdivo = nejtrvanlivější fasáda!

Lícové zdivo = nejtrvanlivější fasáda!

Jak se zdí s lícovým zdivem? Obvodové nosné stěny domu jím pouze obezdíme, nebo k nim musíme lícové zdivo kotvit? Hledáte-li poznatky z praxe, pak se seznamte s praktickými radami a informacemi.

Lícové zdivo dům chrání i vyzdvihne

Lícové zdivo dům chrání i vyzdvihne

Chcete, aby byla fasáda vašeho domu skutečně originální? Zaujala vás pestrá škála možností lícového zdiva a nevíte, jak správně vybrat nejvhodnější typ? Poradíme vám.

Poznejte kouzlo lícového zdiva

Poznejte kouzlo lícového zdiva

Lícové zdivo patří k nejdražším materiálům pro obložení domu. Ovšem vaše fasáda pak nepotřebuje žádnou údržbu a výsledný efekt je naprosto dokonalý. Přitom můžete obložit i jen nejvíc zatěžované části fasády a dům tak lícovými cihlami vyšperkovat i částečně ochránit.

Lícové zdivo chce každý

Lícové zdivo chce každý

Lícové zdivo, neboli lícovky, jak je přezdívají všichni stavebníci, jsou stále jeden z nejlepších a nejkvalitnějších zdících materiálů pro stavbu obvodových i vnitřních vrstvených stěn. Renomovaní výrobci lícového zdiva a dalších zdících materiálů dnes nabízí opravdu velký sortiment výrobků, a to od klasických lícových cihel, po nadokenní keramické překlady, keramické pásky, dlažby a další doplňky.