Najděte si inspiraci na výstavě Dům a bydlení Zobrazit fotky zobrazit 5 fotek

Prodejní a kontraktační výstava „Dům a bydlení“ se koná v Home Credit Areně Liberec od pátku 18. do neděle 20. října, každý den od 9 do 17 hod. Areál Home Credit Arény se zaplní expozicemi vystavovatelů z oboru interiérového i exteriérového vybavení domácnosti, vytápění, stavebnictví a bytových doplňků. Na výstavě DŮM A BYDLENÍ si jistě každý návštěvník najde inspiraci k vylepšení svého bydlení. Představí se zde přes 130 vystavovatelů z celé České republiky.

Proč je regionální stavební výstava v LIBERCI mezi vystavovateli i návštěvníky tak oblíbená?

Naše myšlenka pořádání regionálních výstav o bydlení vznikla před 25 lety. I přesto, že Liberec již nedisponuje klasickým výstavištěm, se snažíme návštěvníkům nabídnout co nejpříjemnější prostor a na jednom místě představit, co největší počet společností působících v libereckém regionu v oblasti bydlení. Šetříme tím čas, každého, kdo právě staví nebo rekonstruuje. Během jednoho odpoledne se seznámí s nabídkou trhu a mají možnost přímého porovnání produktů. Navíc řada společností na výstavách vyhlašuje zajímavé akce a slevy.

Co konkrétně na výstavě uvidíme?

Podzimní část je určena především pro interiérové vybavení a vytápění. Návštěvník zde nalezne bytové doplňky, sedací soupravy, podlahy, okna, dveře, vytápění, ale i stavební realizační firmy.

Chcete si postavit moderní dům a máte rádi přírodu?

Zkuste dřevostavbu. Jedná se o nízkoenergetickou stavbu s nízkou provozní spotřebou energie a rychlou realizací. 

V současné době neustálého zdražovaní má vše, co souvisí s úsporou energií opravdu zelenou. A i když se v domácnosti budeme cítit skvěle, to pravé „teplo domova“ bez správného technického zázemí získáme jen obtížně. Proto bude připravena velká nabídka různých druhů vytápění - tepelná čerpadla, solární kolektory, kotle všech typů, krby až po podlahové vytápění. 

Místnost bez obrazů je pouze neosobní prostor. Útulný domov tvoří drobnosti, jako jsou obrazy nebo různé dekorativní předměty. Na výstavě nakoupíte i dekoraci, drobné dárky a vonné svíčky. Věřím, že zde nakoupíte i první dárky na Vánoce.

A co oblíbené losování, potěšíte i letos návštěvníky zajímavou výhrou?

Ano jistě, každý návštěvník se může zúčastnit losování. Každá vstupenka je slosovatelná. Stačí pouze vyplnit zadní stranu vstupenky a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majitelem některé ze zajímavých cen. Ceny do soutěže darují vystavovatelé výstavy Dům a bydlení.

Těšíme se na Vás 18. – 20. 8. 2019 v Home Credit Areně.

Diamant Expo, spol. s r.o. Poslat poptávku