Termokamery odhalí vady konstrukcí

Termokamery odhalí vady konstrukcí

Měření termokamerou se určitě vyplatí. V budoucnu ušetří nemalé finanční prostředky za zbytečné úniky tepla tepelnými mosty, špatně provedené a nedostatečné izolace, konstrukční vady, pronikání vlhkosti do zdiva, případně zatékání. Termokamera nejen detekuje problémová místa, ale i ověřuje provedené změny stavu, a to velmi rychle..

Nenechte se překvapit počasím

Nenechte se překvapit počasím

Počasí je někdy nevyzpytatelné. Svými rozmary nás dokáže mnohdy pěkně potrápit. Buďte vždy o krok před ním a zařiďte se s patřičným předstihem. Pokud chcete mít jistotu, že vaše prádlo na sušáku nezmokne stejně jako vy na výletě, pořiďte si pomocníky.
Pomocí fyzikálních vlastností atmosféry můžeme určit předpověď počasí. Lze měřit nejenom teplotu a vlhkost vzduchu, ale také sluneční záření, rychlost a směr větru a v neposlední řadě oblačnost a srážky. Meteorologové používají nejmodernější techniku, pro nás laiky jsou na trhu k dostání domácí meteorolo gické stanice, vlhkoměry, speciální teploměry a barometry.

Nenechte teplo domova unikat

Nenechte teplo domova unikatTermovize neboli také termokamera je přístroj, který jako detektor infračerveného záření dokáže bezkontaktně na dálku měřit povrchovou teplotu objektů.

S vysokou geometrickou rozlišovací schopností dokáže zachytit a z naměřených teplot rekonstruovat takzvaný teplotní obraz objektu.