Vybíráte si střechu a potřebujete inspiraci? Zobrazit fotky zobrazit 3 fotky Na pražském Výstavišti v Holešovicích proběhne už pojedenácté veletrh STŘECHY PRAHA. Po dobu tří dnů od 29. do 31.ledna 2009 se zde budou prezentovat nejvýznamnější zástupci z řad výrobců, dovozců, obchodních a realizačních firem z oboru realizace a renovace střech. Návštěvníkům veletrhu představí své novinky i osvědčenou stálou nabídku.

Nedílnou součástí veletrhu Střechy Praha bude i tento rok specializovaná výstava Úspory energií a obnovitelné zdroje a její již 5.ročník nabídne návštěvníkům vše, co se za uplynulý rok v oblasti úspor energií a obnovitelných zdrojů podařilo, objevilo na trhu a osvědčilo.

ZVÝRAZNĚNÁ TÉMATA
Pro tento rok jsme pro návštěvníky veletrhu připravili některá zvýrazněná témata:


STŘEŠNÍ KRYTINY
V první řadě k nim patří STŘEŠNÍ KRYTINY. Přednášející se budou ve svých příspěvcích zabývat nejen tradičními, ale i moderními krytinami šikmých a plochých střech a také otázkou, která je aktuální v každé době a tou je správná volba střešní krytiny. Na seminářích uslyšíme, podle čeho vybrat vhodnou krytinu pro šikmou střechu, nebo jak správně zvolit vhodnou povlakovou izolaci pro plochou střechu.
DŘEVĚNÉ STAVEBNÍ KONSTRUKCE
Toto téma bude zahrnovat především problematiku konstrukcí staveb ze dřeva – tesařské spoje pro dřevěné konstrukce dříve a nyní a také téma moderních dřevostaveb. Účastníci seminářů a diskusních fór si budou moci vyslechnout příspěvky na taková témata, jakými jsou například: dřevo ve střešních konstrukcích plochých a šikmých střech, trendy a technologie pro dřevěné konstrukce, SW pro dřevěné konstrukce. Dalším aktuálním podtématem budou Evropské normy pro dřevěné konstrukce.

ÚSPORY ENERGIÍ
V rámci doprovodného programu se návštěvníci budou moci zúčastnit také přednášek a seminářů zaměřených na aktuální témata z oblasti úspor energií a obnovitelných zdrojů. Novinkou pro 11. ročník je udělení záštity Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR, který se také bude podílet na náplni doprovodného programu. Nově jsme zahájili spolupráci s Asociací dodavatelů montovaných domů, která se se svými zajímavými příspěvky též zapojí do doprovodného programu.
Veletrh Střechy Praha vstoupil do druhého desetiletí své existence a má patřičnou prestiž mezi veletrhy se stavební tématikou. Stal se nejvýznamnější akcí v oboru střech v České republice. Vystavující firmy vždy kladně hodnotí jak vysokou odbornou úroveň veletrhu a kvalitu doprovodných programů, tak vysoké procento odborných návštěvníků veletrhu.

Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu Střechy Praha 2009, který se koná 29. až 31.ledna 2009 a připomínáme, že uzávěrka přihlášek je 30.9.2008. Doporučujeme využít tento termín, během kterého pro svou firmu získáte ty nejvýhodnější podmínky.

Víc podrobností najdete na www.strechy-praha.cz.

Pořadatel: Střechy Praha s.r.o.