Sdílet
 

Tandemový systém odsávání prachu

Jednoduchost a účinnost

Datum vydání: 17.06.2008 | autor:
Hlavními výhodami tandemového systému odsávání prachu jsou vysoká účinnost zametání, bezprašné zametání pomocí sacího a filtračního zařízení, jednoduché ovládání, napájení z baterie, vestavěná nabíječka a žádné ucpávání způsobené jakýmkoli usazením špíny.
FOTO: MR-SERVIS, TRS
FOTO: MR-SERVIS, TRS
Princip tandemového zameatcího systému s odsáváním prachu je velmi jednoduchý a přitom maximálně účinný. Je postaven na dvou protiběžně se otáčejících kartáčích. Přední kartáč se otáčí ve směru dráhy a zadní ve směru opačném. Přední kartáč je určený pouze pro dopravu a nedotýká se země, zatímco zadní kartáč má kontakt s podlahou a zametá surový materiál od drobného prachu až do velikosti láhve. Špína je díky vzájemnému působení otáčení unášena vrchem do zásobníku a padá přes zadní kartáč dozadu do sběrače prachu. Sběrač nečistot se naplní až do vrchu a je tedy optimálně vytížen.

KS 90

FOTO: MR-SERVIS, KS 90
FOTO: MR-SERVIS, KS 90
KS 90 je ruční zametač s tandemovým systémem (dále jen TRS) a odsáváním prachu. TRS ručního zametače KS 90 má vysokou účinnost zametání surových materiálů a prachu. Pro větší výkon zametání má elektricky poháněný smeták a díky sacímu a filtračnímu zařízení je zametání bezprašné. Na ovládání je velmi jednoduchý a pro použití vždy připravený. Před zametáním není zapotřebí žádné přípravy. Napájený je z baterie s vestavěnou nabíječkou. Určen je především pro profesionální, větší a častější užívání a vyčistí prostory až do 2.000 m2. Teoretický výkon čištění má 3.150m2/hod. a objem zásobníku 50 l.

KS 105 VARIOTECH

FOTO: MR-SERVIS, KS 105
FOTO: MR-SERVIS, KS 105
KS 105 VARIOTECH je ruční zametač s nastavitelnou pracovní šířkou (VARIOTECH) a odsáváním prachu. Variabilní pracovní šířka je výhodná při zametání velkých a malých ploch, pod policemi nebo stroji. Vhodný je k zametání surových materiálů a prachu, má elektricky řízený systém určený pro dlouhodobé užívání a jeho elektricky řízený smeták je určený pro větší zametací sílu. Zametání pomocí sacího a filtračního zařízení je bezprašné, ovládání jednoduché a připravený je k použití vždy. Napájen je z baterie a určený je pro profesionální, delší a častější užívání. Objem jeho zásobníku činí 35 litrů, jeho čistící mechanismus je elektrický, vyčistí plochy až do 5.000 m2 a teoretický výkon čištění má 4.725 m2/hod.

FKS 100 PRO

FOTO: MR-SERVIS, FKS 100 PRO
FOTO: MR-SERVIS, FKS 100 PRO
FKS 100 PRO je zametač se sedící obsluhou, se stystémem TRS a odsáváním prachu. TRS představuje vysoce účinné zametání surových materiálů a prachu. Elektricky řízený smeták má větší zametací sílu a zametání pomocí sacího a filtračního zařízení je bezprašné. Čištění zrychluje a usnadňuje elektrický vibrační filtr a velký zásobník prachu je určený pro dlouhodobý pracovní cyklus. Napájení má z baterie, mechanismus elektrický, objem zásobníku 60 l a je určený pro profesionální, delší a častější užívání. Vyčistí plochu až 8.000 m2 a jeho teoretický výkon čištění je 6.000 m2/hod.

FKS 110 PRO

FOTO: MR-SERVIS, FKS 110 PRO
FOTO: MR-SERVIS, FKS 110 PRO
FKS 110 PRO je zametač se sedící obsluhou s systémem TRS a odsáváním prachu. TRS zaručuje vysoce účinné zametání surových materiálů a prachu a elektricky řízený smeták zajistí větší zametací sílu. Zametání pomocí sacího a filtračního systému je bezprašné a elektrický vibrační filtr je určen pro rychlé a jednoduché čištění. Díky velkému zásobníku prachu má zametač dlouhý pracovní cyklus (volitelný s horním vyklápěním), je ale i snadno ovladatelný. Volitelné je napájení z baterie či benzínový motor, objem zásobníku má zametač 90 litrů a určen je pro profesionální, delší a častější užívání. Se svým elektrickým čistícím mechanismem vyčistí plochy do 12.000 m2 a teoretický výkon čištění má 6.600 m2/hod.
MR - servis, s.r.o.

MR - servis, s.r.o.

Břeclav, Za Bankou 1, 690 02
Tel: 519 360 141
Web: http://www.mr-servis.cz
E-mail: info@mr-servis.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

MR - servis, s.r.o.

Břeclav, Za Bankou 1, 690 02
Tel: 519 360 141
Web: http://www.mr-servis.cz
E-mail: michaela.horackova@mr-servis.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Tandemový systém odsávání prachu"

Buďte první a napište komentář k  "Tandemový systém odsávání prachu"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE