Pokud nechcete mít doma problémy s úložným prostorem, vyřeší je samostatná šatna

Pokud nechcete mít doma problémy s úložným prostorem, vyřeší je samostatná šatna

Domy a byty bez šatny jsou jakoby poloviční, stísněné, plné skříní a jiného různého nábytku. A stejně se kolikrát v systému ukládání především šatstva vyzná jen jeden člověk z celé domácnosti. A pokud něco změní, je zle, protože ti ostatní, co se již naučili chodit na konkrétní místo, jsou náhle bezradní. Prostě nemohou nic najít.

Do podkroví jedině vestavěné skříně

Do podkroví jedině vestavěné skříně

Chcete v podkroví ušetřit místo a získat dostatečnou kapacitu úložných prostor? Využijte zvláštností půdního bydlení. Řešením jsou vestavěné skříně.

Znáte moderní typy úložných prostor?

Znáte moderní typy úložných prostor?

Ukládání ošacení, různých předmětů a zrovna nepotřebného vybavení, knih, nádobí, hraček a jiných předmětů. Na to všechno jsme vždy potřebovali a nadále potřebujeme úložné prostory. Změnil se však styl vybavování domácností tímto nábytkem. O které typy úložných prostor je dnes největší zájem?

Nechte si na míru postavit celou kuchyň

Nechte si na míru postavit celou kuchyň

Kuchyň je srdce domu. Místo, kde se nasytíme i napijeme a pravidelně setkáváme se svými spolubydlícími. Poradíme vám krok po kroku, jak se při zásadní změně vybavení své kuchyně a tedy i rodinné kuchyňské kultury orientovat a jak postupovat při výběru.

Šatny jedině od specialisty

Šatny jedině od specialisty

Pokud jste právě ve fázi zařizování a zabydlování se a váháte, zda si pořídit skříň samostatnou či vestavěnou, vězte, že obě mají svoje pro i proti. Než se tedy rozhodnete, jakou skříň si pořídíte, promyslete si, co všechno do ní chcete uložit a k tomu ještě počítejte s nějakou rezervou navrch. Uvidíte, že toho nebudete litovat.

Jaká je správná míra pro váš prostor?

Jaká je správná míra pro váš prostor?

Vybavujete interiér a již vás nebaví utrácet váš drahocenný čas objížděním nejrůznějších obchodních domů s nábytkem, kde nakonec stejně zjistíte, že to či ono není na skladě, nebo nevyhovuje vašim požadavkům? Pak kontaktujte firmu Skříně na míru, kde se setkáte se zcela individuálním přístupem. Profesionálové v oboru s vámi vaše přání a potřeby prokonzultují v klidu domova a pomohou vám najít to nejlepší prostorové řešení vašeho bydlení. Vlastní výroba vestavěných skříní a nábytku na míru je zárukou vysoké kvality technického provedení i designového zpracování.

Kam jen to všechno dát?

Kam jen to všechno dát?

Také řešíte tento problém? Pak jistě dáte za pravdu těm, kteří tvrdí, že největším svízelem při zařizování domu bývá právě úložný prostor. Již od samého začátku by se mu proto měl věnovat dostatečný a promyšlený prostor. Výhody se dostaví ve velmi dohledné době. V životě jedné rodiny se nashromáždí až neuvěřitelné množství „potřebných věcí“, které samozřejmě potřebujeme a nedokážeme se s nimi rozloučit. Pak nezbývá nic jiného, než je uložit.

Vestavěné skříně domovu sluší

Vestavěné skříně domovu sluší

Jak co nejlépe a na co nejmenší ploše uložit velké množství šatstva obuvi, či bytového textilu? To je věčný problém mnoha domácností. Nejen pro svou praktičnost, ale především díky eleganci řešení a schopnosti dokonale splynout s interiérem si stále větší oblibu získávají vestavěné skříně na míru.
Moderní materiály a široký výběr designu posuvných dveří umožňují přizpůsobení jakémukoli interiéru. Nejnovějším elegantním hitem jsou například výplně z ratanu, z barveného skla (lakobel) nebo luxusní zrcadlové, které kromě svého estetického efektu dokáží navíc opticky zvětšit zařizovaný prostor.

Nevíte si rady se zrcadlem?

Nevíte si rady se zrcadlem?


Pohádku o krásné Sněhurce a její zlé maceše, která v zrcadle hledala odpovědi na svoji pošetilost a ješitnost znají všichni od útlého věku. Pokud hledáte ve svém zrcadle denně odpověď na podobné otázky, odpověď nečekejte.
Dnešní zrcadla nedokáží mluvit, dokáží však vytvořit portrét každého z nás během několika okamžiků. Zázrak? Kdepak, jenom zrcadlo…