Zabraňte uklouznutí na schodech Zobrazit fotky zobrazit 5 fotek

Při pádu na schodech se můžete snadno zranit. V lepším případě skončíte s modřinami a boulemi, v tom horším vám ale můžou hrozit i zlomeniny a těžké úrazy hlavy. Na vině bývá většinou uklouznutí po hraně schodu. Tomu se však dá jednoduše zabránit. 

Schodový profil pro bezpečí i okrasu

Použitím protiskluzového schodového profilu nejenže ochráníte zdraví svoje i svých blízkých, ale také zabráníte opotřebení schodové hrany. A k tomu dodáte svým schodům stylový vzhled.
Protiskluzové lepené schodové hrany a profily mají speciální nášlapnou plochu, která spolehlivě zabraňuje uklouznutí a chrání tak vaše zdraví. Díky velkému výběru barev se hodí do každého domu a plní tak zároveň dekorační funkci.

Chtějte kvalitu a snadnou aplikaci

Schodový profil od firmy Detalon je výhodnou investicí do vašeho domu. Kvalitní a precizní provedení je zaručeno dvacetiletou praxí. Schodový profil můžete použít pro každý typ materiálu, navíc je jeho montáž velmi snadná. Aplikace lepených schodových hran je ještě jednodušší a použít je můžete venku i uvnitř.
Kromě schodových hran a profilů je nabízeno komplexní řešení pro obklady, podlahy a pro další stavbu –od rodinného domku, přes kanceláře, až po veřejné stavby.

Schodové hrany, schodové profily

Pro zakrytí schodových hran či olemování podlahových konvertorů můžete vybírat z pestré palety schodových hran a profilů. Schodové hrany a profily nejenže poskytují ochranu samotného schodu, ale zároveň poskytuje bezpečnost při nášlapu.

Schodové profily

Schodové profily, které společně s dalším zbožím jakými jsou např. obkladové lišty a profily či stavební lepidla, se dodávají ve dvojím provedení. Vybírat tak můžete schodové profily se samolepící úpravou či bez této úpravy, které mají podélný trn a aplikují se do základního spodního dílu. Podmínkou použití schodového profilu bez úpravy je správný výběr základního profilu a u některých typů i horního profilu.

Schodové hrany

Nabízeny jsou schodové hrany jak z extrudovaného eloxovaného hliníku, tak i z eloxovaných profilů, které jsou rozšířeny o mosazné profily a profily s dekorem dřeva (fólie nebo dřevěná dýha a exotika. Na objednávku je možné objednat i korek). Schodové hrany mají buď protiskluzovou profilaci nebo protiskluznou gumu (hladkou nebo profilovanou), případně protiskluzový pásek v šíři 19 až 50 mm.
Více informací a rady najdete na webové prezentaci firmy Detalon.

Zdroj použitých fotografií: www.detalon.cz