Společnost Pumpa postavila nový sklad a zdokonalila své logistické zázemí

Společnost Pumpa, specialista na čerpadla a čerpací systémy, uvedla ve své brněnské centrále do provozu nový sklad o rozloze 4000 m2, který pomůže zlepšit logistické zázemí a zvýší komfort pro zákazníky preferující osobní odběr zboží. Slavnostní otevření areálu probíhá tento týden od 3. do 9. prosince v rámci Dní otevřených dveří za účasti významných partnerů firmy.

Nahlédněte pod pokličku montáže tepelného čerpadla

Montáže tepelných čerpadel provádíme celý rok, i v zimě. Přijďte se podívat, jak montáž vypadá, na profesionální a rychlou práci našich mechaniků. Na místě s vámi projdeme všechny součásti a průběh instalace. Zodpovíme vaše případné dotazy.

Dokonalý tepelný komfort ve vaší koupelně

Naše potřeba tepla je v koupelně přirozeně vyšší než v jiných částech domu, navíc si zde chceme sušit a nahřívat ručníky. Proto Zehnder vyvinul revoluční komfortní modul Zehnder Zenia.

Kvalitní oběhové čerpadlo může ve srovnání s neregulovaným ušetřit domácnosti až 80% na energiích

Oběhová čerpadla se používají v soustavách pro vytápění interiérů, v klimatizačních systémech, či k cirkulaci teplé vody. Ty nejkvalitnější musí také vyhovovat vysokým nárokům na životnost, spolehlivost a hlavně úspornost. Úsporný provoz zajišťují regulační systémy, díky kterým s kvalitním oběhovým čerpadlem ušetříte oproti čerpadlu bez regulace až 80 % nákladů za energie. Jak si ale takové úsporné čerpadlo správně vybrat? Při výběru si dejte pozor na 4 zásadní kritéria.