Sdílet
 

Chcete vidět ukázky zdění na tenkou spáru?

Datum vydání: 18.09.2007 | autor:
Chystáte se na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH? Od 18. do 22. září se na výstavišti v Praze – Letňanech můžete seznámit s  nejmodernějšími výrobky a technologiemi v oblasti stavebnictví. Zájemci o výstavbu by měli zamířit do výstavní expozice - Galerie společnosti Wienerberger. Seznámit se tu mohou nejen se širokou škálou stávajícího sortimentu pálených cihel POROTHERM, ale je tu pro ně nachystána i řada novinek.
Model stánku – Galerie společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
Model stánku – Galerie společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
Svisle děrovaná cihla POROTHERM 25 AKU MK, která rozšiřuje řadu velmi oblíbeného zvukoizolačního zdiva, využívá velmi netradičního propojení zazubení a maltové kapsy. Díky tomuto řešení se zvyšuje zvuková izolace při zachování stejné tloušťky stěny.
Cihla POROTHERM 25 AKU MK je díky svým vlastnostem – akustickým, tepelným a pevnostním charakteristikám – opravdu ojedinělým výrobkem. Další novinku ocení především odborníci. Jedenácté vydání publikace „Podklad pro navrhování“ přináší ucelený přehled o veškerém sortimentu POROTHERM a možnostech jeho uplatnění při navrhování.

V expozici společnosti Wienerberger mohou také všichni zájemci o zdění na tenkou spáru shlédnout dvakrát denně živou ukázku této speciální technologie, jež se využívá při práci s broušenými cihlami POROTHERM CB. Tento způsob zdění má řadu výhod. Ložná spára v případě broušených cihel tvoří pouhý jeden milimetr. To značně urychluje a zpřesňuje zdění a snižuje se vlhkost stavby.

Zajímavou inspiraci v podobě programu výstavby rodinných domů POROTHERM DŮM tu najdou i ti, kdo plánují pořízení vlastního bydlení a ještě se ještě nerozhodli pro formu výstavby.

Galerie společnosti Wienerberger bude umístěna v hale 1, stánek č. A18.

Více informací v případě zájmu získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na  www.porotherm.cz.
Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

České Budějovice, Plachého 388/28, 37006
Tel: 383 826 111
Web: http://www.wienerberger.cz
E-mail: info@wienerberger.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Wienerberger Cihlařský průmysl a.s.

České Budějovice, Plachého 388/28, 37006
Tel: 383 826 111
Web: http://www.wienerberger.cz
E-mail: info@wienerberger.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Jak se dá bydlet tradičně, zdravě a přitom úsporně?Jak se dá bydlet tradičně, zdravě a přitom úsporně?

  Bez zateplení a s cihlami HELUZ. I tak se dá postavit dům. A co víc – vnější zateplení obálky domu se časem ukázalo jako nesmysl, byť je stále ještě novodobou „ekomantrou“ číslo 1!

 • Zateplovat nebo nezateplovat?Zateplovat nebo nezateplovat?

  Normální je nezateplovat! Tedy pokud chcete bydlet zdravě a přitom úsporně a komfortně. Řešením jsou jednovrstvé stavební konstrukce ze zateplených cihle. Tedy vlastně zateplovat, ale jinak!

 • Závady na stavbách a způsoby, jak jim předejítZávady na stavbách a způsoby, jak jim předejít

  Některé závady a nedodělky lze odstranit při předání hotového díla. Jiné, a často mnohem závažnější, se však projeví až během záruční lhůty nebo dokonce až po ní. Náprava pak bývá složitá a finančně nákladná.

Diskuze na téma "Chcete vidět ukázky zdění na tenkou spáru?"

Buďte první a napište komentář k  "Chcete vidět ukázky zdění na tenkou spáru?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE