Sdílet
 

HANÁK dobývá trh interiérových dveří

Datum vydání: 01.08.2012 | autor:

Hanák nábytek a.s., přední český výrobce kvalitního nábytku, prolomil po více než 20 letech výrobu kuchyní a rozšířil výrobní sortiment. Nyní má v portfoliu designový nábytek pro obývací pokoje, ložnice, předsíně i koupelny. Nově však spustil výrobu interiérových dveří v provedení dýha a lak ve vysokém lesku a matu. Novinka ve výrobním programu má uspokojit současný trend v zařizování interiéru v jednotném designu.

LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ DVEŘE PARIS. Vysoká kvalita zpracování a nadčasový design udržuje dveře v čistých liniích a v jedinečné harmonii s okolním interiérem. Tyto designové dveře zaujmou vysoce precizním zpracováním s nápadně elegantním vzorem dýhy. LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ DVEŘE PARIS. Vysoká kvalita zpracování a nadčasový design udržuje dveře v čistých liniích a v jedinečné harmonii s okolním interiérem. Tyto designové dveře zaujmou vysoce precizním zpracováním s nápadně elegantním vzorem dýhy.
LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ DVEŘE PARIS. Vysoká kvalita zpracování a nadčasový design udržuje dveře v čistých liniích a v jedinečné harmonii s okolním interiérem. Tyto designové dveře zaujmou vysoce precizním zpracováním s nápadně elegantním vzorem dýhy.
DVEŘE SPIRIT. Unikátní systém bezrámového uchycení skleněné výplně dodá interiéru punc jedinečnosti. Kalené sklo je více odolné proti rozbití a zároveň zde není pouhou výplní, ale nosným a dominantním prvkem. Provedení dýha teak – mat. DVEŘE SPIRIT. Unikátní systém bezrámového uchycení skleněné výplně dodá interiéru punc jedinečnosti. Kalené sklo je více odolné proti rozbití a zároveň zde není pouhou výplní, ale nosným a dominantním prvkem. Provedení dýha teak – mat.
DVEŘE SPIRIT. Unikátní systém bezrámového uchycení skleněné výplně dodá interiéru punc jedinečnosti. Kalené sklo je více odolné proti rozbití a zároveň zde není pouhou výplní, ale nosným a dominantním prvkem. Provedení dýha teak – mat.
Na základě požadavků zákazníků a klientů pronikla společnost Hanák na zcela nový trh interiérových dveří. „Lidé stále více touží po tom, aby si mohli vybavit celý interiér nezaměnitelným rukopisem a tak jim vycházíme vstříc. Věříme totiž, že budoucnost je v celkovém zařizování interiérů,“ říká Ing. Stanislav Hanák, majitel Hanák nábytek, a.s.

Designové interiérové dveře jsou harmonicky sjednocené s ostatním nábytkem proslulého českého výrobce a nabízí tak možnost zařídit si byt v jednotném stylu. Firma Hanák vyvíjí veškerý interiér ve vlastním designérském studiu.

Nabídka interiérových dveří je opravdu široká a lze v ní najít dveře plné, prosklené i dvoukřídlé. Otvíravý typ dveří společnost Hanák vyrábí výhradně v bezfalcovém provedení, posuvné dveře dodává buď se zasouváním do stavebního pouzdra, nebo na stěnu, čímž šetří prostor. Rozměrově je možné bezfalcové dveře vybrat v provedení s výškou křídla od 1970 až do 2500 mm a s lakovanou nebo dýhovanou povrchovou úpravou. Dveře vynikají funkčním designem, špičkovou kvalitou zpracování a vysokou úrovní povrchových úprav.

Lakované devíti vrstvami

Interiérové dveře a zárubně výrobce lakuje na vysoce výkonných navalovacích linkách BURKLE, a to 7 vrstvami akrylátového laku z obou stran včetně hran, jenž následně projde procesem vytvrzení pomocí UV záření pro co možná nejtvrdší odolnou základní povrchovou úpravu. Dveře jsou dále dvakrát lakovány do kříže v dvouramenném robotu (jediné zařízení tohoto druhu v ČR), a to vrchním polyuretanovým lakem s volitelným stupněm lesku od 40% až 100%.
DVEŘE SPACE. Moderní vzhled, jednoduchá elegance a čisté linie se snoubí s pečlivě vybranými přírodními materiály. Tento model dá vyniknout struktuře dřeviny a její kresbě. Dle směru vláken dýh se dveře nabízí v horizontálním i vertikálním provedení. DVEŘE SPACE. Moderní vzhled, jednoduchá elegance a čisté linie se snoubí s pečlivě vybranými přírodními materiály. Tento model dá vyniknout struktuře dřeviny a její kresbě. Dle směru vláken dýh se dveře nabízí v horizontálním i vertikálním provedení.
DVEŘE SPACE. Moderní vzhled, jednoduchá elegance a čisté linie se snoubí s pečlivě vybranými přírodními materiály. Tento model dá vyniknout struktuře dřeviny a její kresbě. Dle směru vláken dýh se dveře nabízí v horizontálním i vertikálním provedení.

Odolnost proti teplotnímu šoku

Speciální interiérové dveře Hanák jsou vysoce odolné i proti teplotnímu šoku. Teplotní šok se vyskytuje mezi dvěma rozdílně vytápěnými prostory. Rozdíl teploty například mezi garáží, chodbou a obytnou částí interiéru může v zimě dosáhnout až 20 st. C. Tento faktor má pak za příčinu prohýbání dveřního křídla nad povolenou toleranci. Oproti levným dveřím s povrchovou úpravou „papír“ mají všechny interiérové dveře přímou teplotní odolnost až do 250 st. C.

Bezpečné a ekologické materiály z Česka

Designéři pro tvorbu dveří využili současných trendů v ergonomii používání, v ovládání a především v ekologii použitého materiálu. Dveře jsou vyráběné z prověřených českých surovin, které obsahují minimální množství škodlivého formaldehydu a těžkých kovů. Hanák nepoužívá při výrobě materiály s příměsí recyklovaných surovin, jež většinou obsahují i zbytky vysoce nebezpečných látek.
DVEŘE TANGO. Jemný a diskrétní vypracovaný styl. Posuvné dveře kolekce Tango jsou ideální pro ty, co mají rádi eleganci bez rušivých elementů. Jejich způsob zavírání nezabírá žádné místo a dovolí vám rozmístit nábytek do prostoru dle libosti. DVEŘE TANGO. Jemný a diskrétní vypracovaný styl. Posuvné dveře kolekce Tango jsou ideální pro ty, co mají rádi eleganci bez rušivých elementů. Jejich způsob zavírání nezabírá žádné místo a dovolí vám rozmístit nábytek do prostoru dle libosti.
DVEŘE TANGO. Jemný a diskrétní vypracovaný styl. Posuvné dveře kolekce Tango jsou ideální pro ty, co mají rádi eleganci bez rušivých elementů. Jejich způsob zavírání nezabírá žádné místo a dovolí vám rozmístit nábytek do prostoru dle libosti.
DVEŘE MATRIX. Elegantní a velmi vkusné řešení! Mistrovské řemeslné zpracování dělá z tohoto modelu alternativu pro všechny, kteří mají rádi nadčasové bydlení. DVEŘE MATRIX. Elegantní a velmi vkusné řešení! Mistrovské řemeslné zpracování dělá z tohoto modelu alternativu pro všechny, kteří mají rádi nadčasové bydlení.
DVEŘE MATRIX. Elegantní a velmi vkusné řešení! Mistrovské řemeslné zpracování dělá z tohoto modelu alternativu pro všechny, kteří mají rádi nadčasové bydlení.

Blíže o sortimentu dveří a zárubní

Otevíravé dveře: do kategorie otvíravých interiérových dveří patří modelové řady, jež jsou od sebe odlišné svým individuálním provedením a vzhledem. Bezfalcové provedení je výjimečné v tom, že dveřní křídlo je zapuštěné v obložkové zárubni a nevyčnívá tak do prostoru – je v jedné rovině z obložkovou zárubní. Dveřní křídlo je zavěšeno pomocí skrytých zapuštěných závěsů zaručujících tichý chod s vynikající nosností. Zvýšit hlukovou bariéru je možné integrovaným dveřním prahem vyfrézovaným do spodní hrany dveřního křídla.

Posuvné dveře:
tento typ dveří šetří nejen prostor, ale jsou i výrazným designovým prvkem v interiérech, kde se často řeší úspory místa. Navíc opticky dokážou zvětšit interiér. Použití posuvných interiérových dveří je rozmanité. Najdou využití nejen v bytové výstavbě, ale i v komerčních prostorách, jako jsou např. jednací místnosti, kanceláře, restaurace. Díky kombinaci se standardně otvíravými interiérovými dveřmi můžou být tyto posuvné dveře v provedení dýha a lak, a to jak v matném provedení, tak v provedení vysoký lesk.

Obložky: originální zkosení a zaoblení obložek dodává zárubním punc jedinečnosti. Obložky nejsou jen k sobě spasované rovné plochy s ostrými rohy, tak jako je to obvyklé u většiny výrobců dveří. U dveří Hanák jsou všechny obložky zárubní na vnitřní straně jemně bombírované. Všechny rohy obložení zárubní (obložky v jakékoliv volitelné hloubce od 100 mm – 350 mm) jsou u výrobků vždy standardně zakulacené. Spojení obložkových zárubní v rozích je možné volit v provedení 45° u dýhy, 45° a 90° u lakovaných zárubní. Zárubně firma vyrábí ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří a to včetně luxusní povrchové úpravy ve vysokém lesku. Do světlosti 2100 mm jsou osazovány dvěma skrytými závěsy a nad touto výškou třemi závěsy. Všechny plochy a hrany obložkových zárubní jsou povrchově dokončeny, tak aby odolaly i vlhkému prostředí.

Pro bezchybnou funkci bezpečnostních dveří je důležitá kvalitní montáž. Společnost Hanák pro tento účel zaškolila v rámci své obchodní sítě dostatečný počet montážních firem, jež mají certifikaci pro tuto práci. Dveře je možné osadit i do stávajících standardních kovových zárubní, na kterých jsou při montáži provedeny odborné úpravy. Tyto zárubně však musí být v naprosto bezvadném stavu a úpravu musí opět provést certifikovaná montážní firma.
DVEŘE STORM. Dřevo a sklo se harmonicky pojí a vzniká originální dveřní křídlo, které se stává jednou z dominant Vašeho interiéru. Provedení dýha wenge světlé – mat. DVEŘE STORM. Dřevo a sklo se harmonicky pojí a vzniká originální dveřní křídlo, které se stává jednou z dominant Vašeho interiéru. Provedení dýha wenge světlé – mat.
DVEŘE STORM. Dřevo a sklo se harmonicky pojí a vzniká originální dveřní křídlo, které se stává jednou z dominant Vašeho interiéru. Provedení dýha wenge světlé – mat.
LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ DVEŘE MILLENIUM. Jednoduché tvary kolekce Millenium jsou nabízeny ve velkém množství lakovaných odstínů. Vysoce kvalitní povrchová úprava dává tomuto modelu zvláštní akcent. Dveře jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů. LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ DVEŘE MILLENIUM. Jednoduché tvary kolekce Millenium jsou nabízeny ve velkém množství lakovaných odstínů. Vysoce kvalitní povrchová úprava dává tomuto modelu zvláštní akcent. Dveře jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů.
LUXUSNÍ INTERIÉROVÉ DVEŘE MILLENIUM. Jednoduché tvary kolekce Millenium jsou nabízeny ve velkém množství lakovaných odstínů. Vysoce kvalitní povrchová úprava dává tomuto modelu zvláštní akcent. Dveře jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů.

14 důvodů pro dveře Hanák

 1. K veškerému sortimentu patří kompletní servis od kvalifikovaného poradenství přes montáž až po záruční servis.
 2. Pro bezpečné a perfektní utěsnění v místě styku dveřního křídla a obložkové zárubně je použito velmi kvalitní těsnění.
 3. Dveřní křídlo je standardně osazené magnetickým zámkem se střelkou, tichým chodem při zavírání a možností zavření bez nutnosti použít kliku.
 4. Kromě 100% funkčnosti vynikají dveře designem, který nezapomíná na detaily.
 5. Kvalita používaných materiálů a zpracování na CNC linkách dovoluje poskytnout 5ti letou záruku.
 6. U všech provedení dveřních křídel, povrchů dýha, lak lesk 60-90% a TOP HANÁK – 100% lesk jsou vyráběny ve stejné povrchové úpravě i obložení ( obložky). Navíc jsou takzvaně jemně bombírované a zakulacené kvůli bezpečnosti.
 7. Dveře jsou dostupné ve výškách od STANDARDU výšky 1970 mm až do 2500 mm, od šířky 480 až do šířky 1000 mm u jednokřídlých otevíravých, u posuvných až do šířky 1300 mm (u prosklených až 2100 mm). Hloubky zárubní (obložek) od 100 mm do 650 mm.
 8. Integrovaný dveřní práh zvyšuje zvukovou a tepelnou izolační schopnost dveří. Je vyrobený z přírodního hliníku, těsnění z černého modifikovaného silikonu.
 9. Dveře jsou designově a barevně sladěné s ostatním nábytkem HANÁK.
 10. Interiérové dveře a zárubně jsou lakované na vysoce výkonných navalovacích linkách.
 11. Speciální interiérové dveře Hanák jsou proto vysoce odolné i proti teplotnímu šoku.
 12. Dveře jsou absolutně odolné proti vniknutí vlhkosti do dveřního jádra díky kompaktně uzavřenému lakovanému povrchu ve standardním provedení.
 13. HANÁK NÁBYTEK, a.s. je firma s letitou tradicí sahající do 30 let minulého století. Charakteristikou výroby je téměř nulová kooperace –nezávislá česká firma nevyužívající systému subdodavatelů. Veškeré technologie a výrobní procesy se snaží zvládat v prostorách firmy.
 14. Veškeré výrobní procesy jsou podrobovány přísné kontrole výstupní kvality a ekologické nezávadnosti. Firma HANÁK NÁBYTEK, a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14 001.
Více informací najdete na www.dvere-hanak.cz.
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Hlasoval: 1 uživatel

  Další články

 • Objevte nový rozměr dveří a zárubníObjevte nový rozměr dveří a zárubní

  Patříte mezi náročné? S DORSIS získají vaše dveře a zárubně nový rozměr. Tato ryze česká firma nabízí ucelené dveřní systémy určené do moderních interiérů.

 • Proč pořídit s novými dveřmi i nové zárubněProč pořídit s novými dveřmi i nové zárubně

  V bytech na nás po výměně dveří často civí původní kovové zárubně, a že nejsou s novými dveřmi vůbec sladěné, je nasnadě. Jaká se nabízí řešení a proč vyměnit právě i zárubně?

 • 13 rad, jak si vybrat dveře13 rad, jak si vybrat dveře

  Na dveře se díváme každý den, zásadně ovlivňují vzhled interiéru, ale i obytný komfort. Provedeme vás ve třinácti postupných krocích právě výběrem nových dveří, konkrétně dveří značky SAPELI.

Diskuze na téma "HANÁK dobývá trh interiérových dveří"

Buďte první a napište komentář k  "HANÁK dobývá trh interiérových dveří"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE