Na podporu pořízení a zkvalitnění bydlení občanů nabízí Česká spořitelna od června roku 2001 program TOP Bydlení, který obsahuje zvýhodněný hypotéční úvěr na investice do tuzemské nemovitosti nebo na její výstavu či pořízení. Jedná se o jeden z nejvíce žádaných hypotečních produktů mezi klienty. Program TOP Bydlení nabízí klientům kromě jedné z nejnižších fixovaných pětiletých sazeb (nyní roční sazba 4,6 %) pro masový segment a úrokového zvýhodnění po celou dobu trvání úvěru i výhody v oblasti zajištění – financování do výše 90 % hodnoty nemovitosti stanovené bankou na základě znaleckého ocenění smluvního znalce spořitelny. Uvedení programu TOP Bydlení mělo za následek rozhýbání trhu hypotečního úvěrování v České republice a razantní pokles úrokových sazeb u hypotečních úvěrů.

Další možnosti financování bydlení, které nabízí Česká spořitelna

Klientům nabízíme dále stavební spoření se státním příspěvkem, kde lze získat rovněž velmi výhodné úvěry, které pak mohou vhodně doplnit např. již zmíněné hypoteční úvěry. Stavební spořitelna České spořitelny nabízí všem svým klientům ojedinělou možnost získat úvěr ze stavebního spoření s ročním úrokem 4,75 %. Novinkou je projekt Hypotéka BONUS, který se poskytuje až do 100 % hodnoty nemovitosti.
Česká spořitelna se hypotečním úvěrováním zabývá mnoho let. Disponuje odborníky, kteří přistupují ke každému zájemci o hypotéku individuálně a dokáží mu kvalitně poradit. Seriózní jednání, široká síť našich poboček a rychlost uzavření obchodu jistě přispěly k tomu, že řada zájemců o hypotéky si vybrala právě Českou spořitelnu.