Inspirujte se designovými sklo-hliníkovými vchodovými dveřmi Zobrazit fotky zobrazit 8 fotek

Nedávno představila firma VP trend s.r.o. horkou novinku v podobě sklo-hliníkových výplní vchodových dveří. Dveře s těmito luxusními výplněmi jsou určené především pro náročné majitele rodinných domů, kteří milují moderní architekturu a design a chtějí zaujmout ještě před překročením svého prahu.

Sklo-hliníkové výplně určené pro profilové vchodové dveře z hliníku

Firma VP trend s.r.o. se zabývá výrobou dveřních výplní, které jsou určené pro profilové vchodové dveře z plastu a hliníku. Zákazníky jsou z drtivé většiny majitelé rodinných domů a právě je mají za cíl oslovit nové sklo-hliníkové dveřní výplně určené pro dveře hliníkové.

Vnější stranu těchto výplní tvoří kalené sklo, které je vrstvené v kombinaci s connexem. Celková tloušťka vnější skleněné strany je 6,4 mm. Vnitřní stranu výplní pak tvoří práškově lakovaný, případně fóliovaný (kašírovaný) hliníkový plech o tloušťce 1,5 mm. Izolační jádro výplně je zhotovené z materiálu XPS.

Designové výplně v různých tloušťkách a s možným potiskem skla

Nové designové výplně jsou vyráběné v různých tloušťkách a to ve vsazovaném a nebo jednostranně překryvném provedení. Jejich přednostmi jsou určitě vysoká odolnost a luxusní vzhled i provedení. Díky technologii, která umožňuje tisknout na sklo, je pak možné na skleněné výplně nanést libovolný design. Tato možnost nabízí koncovým uživatelům i architektům vzhled, který dříve nebyl proveditelný.

Jedny z nejluxusnějších vstupních dveří na trhu

Sklo-hliníkové dveřní výplně jsou jedním z nejluxusnějších produktů v kategorii vstupních dveří. V nabídce výrobce je základní řada designů, možnosti jsou však prakticky neomezené. Není problém vyrobit tyto výplně se vzhledem na přání zákazníka. 

Co se týká trendů, pak se požadavky na typ výplní tvořených sklem začaly objevovat zejména ze strany zákazníků v Německu a Francii, odkud tato poptávka pomalu přichází i k nám. I u nás je již nemalá část zákazníků, kteří chtějí mít na (ve) svém domě něco originálního, něco speciálního a běžné vchodové dveře jim již prostě nestačí. Těmto lidem proto vychází sklo-hliníkové výplně vstříc.

Kladná odezva a velká důvěra v budoucnost

Odezva na prezentovanou novinku byla a je velice kladná a stejně tak poptávka není tak malá, jak by mohl někdo s ohledem na vyšší cenu výrobků předpokládat. Do příštího roku, kdy se sklo-hliníkové výplně dostanou ještě více do povědomí lidí, proto hledí firma VP trend s.r.o. s velkou důvěrou.

Zdroj: www.vptrend.cz

VP trend s. r. o. Poslat poptávku