Inspirujte se: Nejnovější trendy v bytových dekoracích z Milána Zobrazit fotky zobrazit 14 fotek Jaká byla Mezinárodní výstava bytového vybavení 2019? V Miláně se opět razily trendy. Jak bude vypadat bytový design pro tuto sezonu? Podívejte se na fotografie přímo z místa dění.

Mezinárodní výstava bytového vybavení Salone Internazionale del Complemento d’Arredo se koná v Miláně, světovém středisku designu v bydlení, už od roku 1989.

Návštěvníci se zde mohou setkat s nejnovějšími trendy, které se do domácností začnou teprve propracovávat.

Na jarním veletrhu se prezentuje přes 200 vystavovatelů a navštěvuje jej pravidelně kolem 370 000 návštěvníků. Každý z nich zde může najít své a inspirovat se. To samé můžete udělat i vy díky fotografiím toho nejzajímavějšího.

Bytové dekorace zahrnují jak textilní výrobky, dekorativní sklo nebo plastiky, tak další ozdobné prvky a doplňky. 

Klíčovými slovy milánské Mezinárodní výstavy bytového vybavení jsou novinky, styl a trend. Doplňky, které jsou zde vystavovány, mají svou vlastní identitu jako jednotlivé prvky, ale svou přítomností v bytovém prostoru jej dokáží zcela přepracovat.

Na letošní výstavě hrála prim originalita, barevnost, různorodost. Velkou roli hraje zlatá barva, symbolizující život, slunce a bohatství.

Na výstavě bývají tradičně zastoupeny klasické i moderní designové tendence. Díky tomu mohou oslovit a rozvinout osobnost jednotlivých návštěvníků v místech, kde žijí a kde jsou doma. 

Nenarazíte zde ale jen na samoúčelné zdobné předměty. I praktické vybavení, jakým jsou posilovací stroje, může plnit výsostně dekorativní účel. 

Chcete tam také vyrazit? Další Salone Internazionale del Complemento d’Arredo se bude konat v Miláně ve dnech 21. - 26. dubna 2020. 

Fotografie: Courtesy Salone del Mobile.Milano, Andrea Marini and Alessandro Russotti.