Sdílet
 

Jaké známe typy pergol a markýz a jaké nabízí možnosti?

Datum vydání: 27.04.2016 | autor:

Léto se blíží, stavební sezóna je díky počasí již v plném proudu a vy možná právě přemýšlíte o úpravách nebo vylepšení své nemovitosti. Napadlo vás rozšíření odpočinkového prostoru směrem do zahrady? Rozhodli jste vytvořit si stinné posezení pro sebe a své přátele? Řešení je nasnadě: hliníkové pergoly v sobě spojují funkčnost, vzhled i kvalitu, venkovní markýzy pak jsou klasikou, navíc s možností odkrytí celého prostoru.

Hliníková pergola Hliníková pergola
Hliníková pergola

Pergoly aneb variabilita na dosah ruky

Hliníkové pergoly jsou nejen účelné, chrání před sluncem i před nepřízní počasí, ale vhodně zvolené dodají vaší nemovitosti i nový styl a jiskru. Nabídka těchto pergol je různorodá, chce se to jen rozhodnout pro umístění a následně typ pergoly. Inspiraci najdete mezi produkty stínící techniky Rolrols, kde si lze porovnat a vybrat od jednoduchých hliníkových pergol až po ty konstrukčně složitější, spojované či doplňované bočními clonami. Hliníkové pergoly v různých variantách se mohou fixovat ke stěně domu, nebo volně umístit do prostoru zahrady. Podstatné je, kromě estetiky a funkčnosti, také použití kvalitních materiálů a profesionální montáž. To vše zaručuje nejen vaši spokojenost při užívání, ale také dlouhou životnost. Jako střešní krytina se používá polykarbonát či bezpečnostní sklo, náročnější zákazníci mohou využít i nabízených pergol typu Bergmann s naklápěcími lamelami. Výhodou hliníkových pergol je možnost dokoupení různých doplňků např. skleněných posuvných stěn, osvětlení, dodatečného stínění, ale u některých také jejich eventualita rozšíření nebo spojování (řada Brustor).
Hliníková pergola Hliníková pergola
Hliníková pergola
Hliníková pergola Hliníková pergola
Hliníková pergola
Hliníková pergola Hliníková pergola
Hliníková pergola
Venkovní markýza Venkovní markýza
Venkovní markýza

Venkovní markýzy – klasika, která nikdy neomrzí

Mnohdy si zastínění balkonů, teras, výloh obchodů nebo venkovních prostor kaváren neumíme přes léto bez pestrobarevných markýz ani představit. Je to tak, venkovní markýzy jsou tradičním zastiňovacím prvkem. U společnosti Rolrols je naleznete v 18 typech konstrukcí, zvolit můžete z 260 barevných odstínů a nemusíte se spokojit jen se zakrytím horní plochy. Prvky od Rolrols byly vybrány i v rámci rekonstrukce domu krok za krokem. Markýzami lze i omezit boční pohled nebo zastínit zimní zahradu. Základem venkovních markýz jsou velmi odolné látky ze 100% akrylu vynikající dlouhou životností, stabilní konstrukce a kvalitní výsuvné mechanismy. Jejich ovládání funguje na ručním, motorovém nebo dálkovém principu. A stejně jako pergoly, tak i venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání před prudkým sluncem i před náhlou nepřízní počasí.
Venkovní markýza Venkovní markýza
Venkovní markýza
Venkovní markýza Venkovní markýza
Venkovní markýza
Venkovní markýza Venkovní markýza
Venkovní markýza
ROLROLS s.r.o.

ROLROLS s.r.o.

Praha, Řepy, Makovského 13922b, 16300
Tel: 800 104 010
Web: http://www.rolrols.cz
E-mail: info@rolrols.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

ROLROLS s.r.o.

Praha, Řepy, Makovského 13922b, 16300
Tel: 800 104 010
Mobil: 603 809 772
Web: http://www.rolrols.cz
E-mail: info@rolrols.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Design, funkčnost a komfort při užívání? Vsaďte na hliníkové pergoly!Design, funkčnost a komfort při užívání? Vsaďte na hliníkové pergoly!

  Rozhodli jste se vytvořit ve své zahradě či terase oázu klidu, kde se v teplých letních dnech schováte před slunečním žárem a užijete si v pohodlí příjemné posezení s rodinou i přáteli?

 • Pergola, terasaPergola, terasa

  Plánujete na svém pozemku terasu, která volně navazuje třeba na obytné prostory vašeho domu? Chcete si vytvořit přirozené zastínění pergolou, porostlou popínavými rostlinami? Chcete ze své terasy dojít až k bazénu a osvěžit se?…

 • Jak využijeme zastřešenou terasu?Jak využijeme zastřešenou terasu?

  Zastřešte si terasu odolnou pergolou a získáte chráněný prostor pro posezení s rodinou a přáteli, barbecue, ale i vaření, místo pro domácí práce i vlastní povolání v klidu zahrady a nebo třeba malé domácí fitness.

Diskuze na téma "Jaké známe typy pergol a markýz a jaké nabízí možnosti?"

Buďte první a napište komentář k  "Jaké známe typy pergol a markýz a jaké nabízí možnosti?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE