Sdílet
 

Vybíráte kování pro nové dveře?

Datum vydání: 20.10.2008 | autor:
Vyzkoušejte třeba Lanos, specializovaný velkoobchod stavebním kováním se zaměřením na prodej samozavíračů dveří GEZE, kování pro posuvné dveře, kování pro skleněné dveře WSS, otvíračů nadsvětlíků OL90 a na instalaci automatických posuvných dveří GEZE, manuálně posuvných celoskleněných skládacích stěn MSW, automatických pohonů pro křídlové protipožární dveře a elektropohonů pro otevírání oken za účelem ZOTK nebo běžného větrání.
Foto: Lanos
Foto: Lanos
Lanos spol. s r.o. byla založena jako firma specializující se na prodej a instalaci samozavíračů GEZE. Díky neustálému rozšiřování svého záběru došlo už v prvních letech k pokrytí sortimentu produktů značky GEZE. Lanos spol. s r.o. se tak záhy stala jedním z hlavních partnerů GEZE pro českou republiku a na této pozici se stabilně drží dodnes.

Vzhledem k požadavkům náročných zákazníků začal Lanos rozšiřovat svůj obchodní záběr i mimo sortiment značky GEZE a stal se tak autorizovaným partnerem dalších renomovaných evropských výrobců stavebního kování. Z nejdůležitějších je to například výrobce kování pro skleněné dveře a stěny, německá značka Wilhelm Schlechtendahl und Söhne, která se zaměřuje na výrobu jak vysoce kvalitních standardních prvků, tak i exkluzivních setů pro nejnáročnější zákazníky a patří mezi špičku tohoto odvětví.
Foto: Lanos
Foto: Lanos
U složitějších instalačních celků, jako jsou automatické posuvné dveře, systémy motorického ovládání oken, automatické pohony křídlových dveří a manuálně posuvné skládací celoskleněné stěny MSW poskytuje Lanos autorizovanou instalaci a servis těchto zařízení proškolenými techniky na základě Certifikátů udělených přímo výrobcem.

Protože český stavební trh v posledních letech zažívá bouřlivý rozvoj, bylo třeba pro partnery Lanosu zajistit nejen odbornou instalaci, ale i odpovídající technickou a projekční podporu. Proto firma Lanos zajišťuje nejen spolupráci na tvorbě dokumentace ve fázi projektu, ale i školení pro pracovníky spolupracujících firem na dodávané celky a novinky v produktech nastupujících na trh. Díky tomu se firma Lanos spol. s r.o. stala uznávaným a respektovaným partnerem nejen pro realizační a stavební firmy, ale i pro architektonické a projekční kanceláře, kterým dle požadavků zákazníka pomáhá najít architektonickému celku odpovídající technické řešení s garancí dlouhodobé životnosti a spolehlivosti.

Lanos, spol. s r.o.

Praha, K Učilišti 35/16, 10200
Tel: 222 586 007
Web: http://www.lanos.cz
E-mail: lanos@lanos.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Lanos, spol. s r.o.

Praha 10 - Štěrboholy, K Učilišti 35/16, 10200
Tel: 222 586 007
Mobil: 602 161 783
Web: http://www.lanos.cz
E-mail: lanos@lanos.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • 13 rad, jak si vybrat dveře13 rad, jak si vybrat dveře

  Na dveře se díváme každý den, zásadně ovlivňují vzhled interiéru, ale i obytný komfort. Provedeme vás ve třinácti postupných krocích právě výběrem nových dveří, konkrétně dveří značky SAPELI.

 • Dveře ve stylu GraffitiDveře ve stylu Graffiti

  Firma VP trend, přední český výrobce dveřních výplní, představila letos na veletrhu Fensterbau v Norimberku novinku, která ukazuje zcela nový směr designu vchodových dveří.

 • Využijte akční set interiérových dveří, zárubní a klikyVyužijte akční set interiérových dveří, zárubní a kliky

  Akční nabídku na sety dveří Arco, zárubní a kliky za zvýhodněnou cenu 5900,- Kč můžete využít při objednávce do 31.12. 2016.

Diskuze na téma "Vybíráte kování pro nové dveře?"

Buďte první a napište komentář k  "Vybíráte kování pro nové dveře?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE