Nové samonosné venkovní žaluzie Zobrazit fotky zobrazit 7 fotek

Společnost ISOTRA a.s. zaujímá přední pozici na českém trhu stínicí techniky, exportuje do více než 30 zemí světa a je vnímána jako jeden z technologických lídrů oboru. Toto postavení by ovšem nebylo možné získat a dlouhodobě obhájit bez kontinuálních investic do vývoje nových produktů či do zdokonalování stávajících. Představujeme novinku v sortimentu společnosti ISOTRA a.s. – samonosnou žaluzii SZ.

Jednou z letošních novinek je samonosná žaluzie SZ. Tato nová varianta provedení samonosných venkovních žaluzií pružně reaguje na požadavky montážních firem a přináší jim ekonomickou výhodu ve formě velmi rychlé a snadné montáže. 
Horní profil žaluzie včetně celého paketu lamel je dodáván v již zkompletovaném krycím boxu. Po stranách boxu jsou umístěny patky pro snadné spojení s vodícími lištami, které jsou zároveň nosným prvkem žaluzie. Montáž žaluzie je jen v provedení se samonosnými vodícími lištami.

Samonosná žaluzie SZ je vyráběna ve třech variantách krycích boxů:
  1. pro přiznané provedení
  2. pro zaomítací provedení s tvrzeným polystyrénem (10 mm) z čelní strany
  3. pro zaomítací provedení s tvrzeným polystyrénem (10 mm) z čelní i vnitřní strany
Standardní výška krycího boxu je: 190 mm, 220 mm, 260 mm, 300 mm. Ovládání samonosné žaluzie SZ je možné pouze motorem. Tato varianta provedení je vhodná pro všechny typy venkovních žaluzií mimo Cetty 50.
Samonosnou žaluzii SZ je možné vyrobit také v provedení s integrovanou sítí proti hmyzu. Limitní rozměry pro provedení bez sítě a se sítí jsou uvedeny v tab. 1.
ProvedeníMinimální šířka (mm)Maximální šířka (mm)Minimální výška (mm)Maximální výška (mm)Maximální garantovaná plocha
Bez sítě60035005003000*9 m2
Se sítí proti hmyzu720180050025003 m2

Tab. 1: Limitní rozměry pro provedení bez sítě a se sítí

*Maximální výška žaluzie, kterou pojme schránka o velikosti 300 mm je omezena pro tyto typy lamel: Cetta 65 – 2600 mm; Setta 65 – 2600 mm; Zetta 70 – 2900 mm
Zdroj: www.isotra.cz