Sdílet
 

Otevřeno nové školicí středisko RotoKampus

Datum vydání: 01.07.2011 | autor:

Ve čtvrtek 16.6.2011 bylo slavnostně otevřeno školicí středisko RotoKampus v nových prostorách společnosti ROTO střešní okna s.r.o. na Průmyslové ulici 1306/7 v Praze. 

Zleva: PhDr. Marie Svačinová (tlumočnice), Erich Rosenkranz (člen představenstva skupiny Roto Frank, Krzysztof Stremlau (jednatel pro ČR a SR), Ing. Lubomír Kodad (Country manažer pro ČR a SR) Zleva: PhDr. Marie Svačinová (tlumočnice), Erich Rosenkranz (člen představenstva skupiny Roto Frank, Krzysztof Stremlau (jednatel pro ČR a SR), Ing. Lubomír Kodad (Country manažer pro ČR a SR)
Zleva: PhDr. Marie Svačinová (tlumočnice), Erich Rosenkranz (člen představenstva skupiny Roto Frank, Krzysztof Stremlau (jednatel pro ČR a SR), Ing. Lubomír Kodad (Country manažer pro ČR a SR)
Zleva: Krzysztof Stremlau (jednatel pro ČR a SR), Erich Rosenkranz (člen představenstva skupiny Roto Frank, Ing. Lubomír Kodad (Country manažer pro ČR a SR) Zleva: Krzysztof Stremlau (jednatel pro ČR a SR), Erich Rosenkranz (člen představenstva skupiny Roto Frank, Ing. Lubomír Kodad (Country manažer pro ČR a SR)
Zleva: Krzysztof Stremlau (jednatel pro ČR a SR), Erich Rosenkranz (člen představenstva skupiny Roto Frank, Ing. Lubomír Kodad (Country manažer pro ČR a SR)
Hosté se sešli ve foyer budovy, kde v 17 hodin a 10 minut zahájili slavnostní odpoledne člen představenstva celé skupiny Roto Frank pan Erich Rosenkranz, společně s jednatelem panem Krzysztofem Stremlauem a country manažerem pro Českou a Slovenskou republiku panem Ing. Lubomírem Kodadem. Společně přivítali všechny hosty.

První zahajovací projev slavnostního setkání patřil panu Ing. Lubomíru Kodadovi, který přítomné přivítal a v krátkosti vyjádřil radost nad novými možnostmi školicího centra. Poté předal slovo panu Erichu Rosenkranzovi, který stručně představil skupinu Roto Frank, výrobce, který je na trhu již více než 75 let a nabízí jistotu tradiční německé firmy. Zároveň představil novou generaci střešních oken Roto Designo, která je v prodeji od února letošního roku a nastavuje nové měřítko na trhu střešních oken. Nakonec zdůraznil potřebu školicího střediska v takové metropoli, jako je Praha a vyjádřil přání, aby RotoKampus byl velkým přínosem pro partnery i koncové zákazníky, a aby byl hojně využíván.

Po slavnostním projevu byli všichni tři představitelé vyzváni ke slavnostnímu přestřižení pásky a následně byli všichni hosté pozváni do nově otevřeného školicího střediska RotoKampus, kde si mohli prohlédnout nová střešní okna Roto Designo a zároveň zde byl přichystán slavnostní raut. 

V 18 hodin bylo otevřeno RotoKasíno, kde si hosté mohli vyzkoušet díky profesionálním krupiérkám Black Jack nebo ruletu a vsadit Rotolary, které dostali při vstupu. Další možností byla laserová střelnice. O zábavu se postarali také Helena Zeťová, DJ Petr Kořista nebo barman Patrik Marafko, který předvedl barmanskou exhibici. Ve 21 hodin byla vyhlášena dražba a hosté si mohli za vyhrané Rotolary vydražit např. fotoaparát Canon nebo videokameru Panasonic.

Zde najdete více informací o společnosti ROTO střešní okna.
Exponáty střešních oken ve školicím centru RotoKampus Exponáty střešních oken ve školicím centru RotoKampus
Exponáty střešních oken ve školicím centru RotoKampus
ROTO střešní okna s.r.o.

ROTO střešní okna s.r.o.

Praha, Hostivař, Průmyslová 1306/7, 10200
Tel: 272 651 428
Web: http://www.roto-frank.cz
E-mail: roto.cz@roto-frank.com
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

ROTO střešní okna s.r.o.

Praha, Hostivař, Průmyslová 1306/7, 10200
Tel: 272 651 428
Mobil: 606 780 308
Web: http://www.roto-frank.cz
E-mail: roto.cz@roto-frank.com

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Je čas na modernizaci podkrovíJe čas na modernizaci podkroví

  Každá rekonstrukce by měla být důvodem k vytvoření zdravého a pohodlného prostoru. Proto je důležitý dostatek světla a čerstvého vzduchu, což zajistí střešní okna.

 • Střešní oknaStřešní okna

  Každý obytný prostor musí zahrnovat stavební otvory a jejich výplně. Stejně tak i podkrovní bydlení musí být prosvětlené a větratelné okny střešními či okny instalovanými do vikýřů, které pak dokonce i zvětšují obytný…

 • Znáte všechny typy střešních oken?Znáte všechny typy střešních oken?

  Kvalitní, moderní střešní okna transformují podkroví na komfortní prostor pro život. Věděli jste však, že mohou být i oblouková, panoramatická, balkónová aj.?

Diskuze na téma "Otevřeno nové školicí středisko RotoKampus"

Buďte první a napište komentář k  "Otevřeno nové školicí středisko RotoKampus"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE