Sdílet
 

Nebojte se posuvných systémů

Datum vydání: 07.08.2009 | autor:
Pohodlné ovládání, široké možnosti členění a barevná rozmanitost nabídky. To jsou zdvižně posuvné dveřní systémy s velkými zasklenými plochami od firmy JIS. Tyto dveřní systémy jsou ideální volbou pro vstupní dveře na terasu, balkon nebo zahradu. V otevřeném stavu vůbec nezasahují do interiéru ani na terasu či balkon a šetří nám tedy místo. Vyznačují se lehkým chodem, kvalitní tepelnou izolací i těsností a pěkným designem.
Foto: Plastová okna JIS
Foto: Plastová okna JIS
Foto: Plastová okna JIS, profil
Foto: Plastová okna JIS, profil
Díky konstrukci profilů a kvalitnímu armování je přitom možné vytvořit mimořádně rozměrné prvky, které se tak přizpůsobí i velmi smělým architektonickým požadavkům.

Pro velké a světlé průchody ven

Přejete si velkolepý průchod ven? Hodně světla a čerstvý vzduch? Zdvižně posuvné elementy, které vedou na zahradu nebo na terasu, jsou současným trendem. Přitom svými velkoplošnými křídly zvyšují kvalitu bydlení a života.

Velké zasklené plochy zvyšují pohodu bydlení elegantním designem

Posuvné dveře se vždy hodí tam, kde je kladen důraz na velkorysé bezbariérové pojetí. Velké prosklené plochy, kterými do obytných místností přichází denní světlo, představují současný trend. Kromě toho zajišťují téměř bezbariérový přechod podlah a vyvolávají pocit splynutí interiéru a exteriéru.
Foto: Plastová okna JIS
Foto: Plastová okna JIS
Foto: Plastová okna JIS, pohodlné ovládání
Foto: Plastová okna JIS, pohodlné ovládání
Rozměrová volnost

Maximální rozměry prvku mohou být - šířka 6,5 m a výška 2,5 m. Hloubka profilu křídla 76 mm na jedné straně a stavební hloubka rámu 175 mm na straně druhé umožňují použití masivní výztuže v křídle i rámu. Tento faktor je určující pro mimořádnou stabilitu posuvných dveří i při velkých rozměrech.

Pohodlné ovládání

Křídlo se posouvá ve vlastní kolejnici paralelně za křídlo pevné. Jedná se o efektní řešení posuvných dveří s vozíky, které jsou v křídle elegantně zapuštěné a nejsou tedy viditelné. Přitom vše bezpečně, komfortně a s lehkostí ovládáte jednou rukou i při hmotnosti křídla až 400 kg.
Foto: Plastová okna JIS
Foto: Plastová okna JIS
Obr: Plastová okna JIS, varianty otevírání
Obr: Plastová okna JIS, varianty otevírání
Široké možnosti členění

Zdvižně posuvné dveře HS-PORTAL se vyrábí v různých provedeních jako jednokřídlé a dvoukřídlé s více variantami směru otevírání křídel. Vyhoví tak většině individuálních požadavků na funkčnost a design.

Barevná rozmanitost

Barevné provedení hraje u velkých oken a dveří ve fasádě (jako jsou třeba právě posuvné dveře) zvláštní roli. Jsou prvkem s účinkem v interiéru i exteriéru. Nové posuvné dveře HS-PORTAL jsou k dispozici v kompletní škále barev a v imitacích dřeva, stejně jako plastová okna a dveře JIS.
Obr: Plastová okna JIS, barvy včetně imitace dřeva
Obr: Plastová okna JIS, barvy včetně imitace dřeva
Plastová okna JIS

Plastová okna JIS

Zbuzany, Na Sadech 222, 25225
Tel: 257 961 150
Web: http://www.jis.cz
E-mail: obchod@jis.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Plastová okna JIS

Zbuzany, Na Sadech 222, 25225
Tel: 257 961 150
Web: http://www.jis.cz
E-mail: obchod@jis.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Objevte nový rozměr dveří a zárubníObjevte nový rozměr dveří a zárubní

  Patříte mezi náročné? S DORSIS získají vaše dveře a zárubně nový rozměr. Tato ryze česká firma nabízí ucelené dveřní systémy určené do moderních interiérů.

 • Proč pořídit s novými dveřmi i nové zárubněProč pořídit s novými dveřmi i nové zárubně

  V bytech na nás po výměně dveří často civí původní kovové zárubně, a že nejsou s novými dveřmi vůbec sladěné, je nasnadě. Jaká se nabízí řešení a proč vyměnit právě i zárubně?

 • 13 rad, jak si vybrat dveře13 rad, jak si vybrat dveře

  Na dveře se díváme každý den, zásadně ovlivňují vzhled interiéru, ale i obytný komfort. Provedeme vás ve třinácti postupných krocích právě výběrem nových dveří, konkrétně dveří značky SAPELI.

Diskuze na téma "Nebojte se posuvných systémů"

Buďte první a napište komentář k  "Nebojte se posuvných systémů"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE