Sdílet
 

Sortiment markýz rozšířen o samostatně stojící pergoly

Datum vydání: 12.07.2012 | autor:

Evropský výrobce žaluzií, rolet a markýz firma SERVIS CLIMAX a.s. doplnila pro letošní sezónu sortiment markýz o samostatně stojící pergoly (MED 85, MED ISOLA FLY 130 a MED COUNTRY), které nabízí v provedení z lakovaného hliníku a také z přírodního materiálu – dřeva.

Výhodou těchto systémů je unikátní kombinace ochrany před slunečním zářením a deštěm. V konstrukci pergoly je napnuta PVC látka, která zabraňuje propuštění vody a odvádí ji mimo obytný prostor. Oproti tomu markýzy s akrylátovými látkami těmito vlastnostmi nedisponují a v případě zhoršení počasí, především deště, je nutné markýzu stáhnout a využít jiného přístřešku.

Výrobky z této řady jsou vhodným doplňkem pro každou zahradu či terasu a lze je ovládat jak klikou, tak motorem. V základním provedení je jich maximální rozměr 900 x 700 cm, jednotlivé moduly ale lze spojovat až do šířky 1.200 cm.

Náročný zákazník si konstrukci pergoly může doplnit o svislé clony či bočnice. Existují i speciální protivětrné clony. V nich je použita průhledná PVC látka, která chrání uživatele před silným větrem, ale současně mu zaručuje dostatek denního světla.
Pergola MED ISOLA FLY 130 Pergola MED ISOLA FLY 130
Pergola MED ISOLA FLY 130

Provedení:

Markýza MED 85 je ve svém základním provedení bez podpěrných noh. Skládaná látka je zavěšena pod konstrukcí a je vedena ve vodících lištách. PVC potah je napnut příčkami, které zaručují ideální natažení látky. Ceníková cena bez DPH, dopravy a montáže a to na nejmenší možný rozměr (200 x 250 cm)  je od 27.350,- Kč.

MED ISOLA FLY 130 je samostatně stojící pergola, jejíž konstrukce je vyrobena z lakovaného hliníku. Unikátní systém umožňuje napnutí potahu tak, že látka je klenutá do oblouku a vytváří odvodní žlaby, které odvádí vodu po stranách pergoly. Ceníková cena bez DPH, dopravy a montáže a to na nejmenší možný rozměr (240 x 250 cm)  je od 67.750,- Kč.

Konstrukce pergoly MED COUNTRY je z přírodního dřeva – borovice. Ta je namořena speciální látkou, která ji chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Odvod vody je zaručen systémem odvodných žlabů, které svedou vody mimo konstrukci.

Více informací najdete na www.climax.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Jak a z čeho postavit trelážJak a z čeho postavit treláž

  Treláže jsou především funkční opory pro popínavé rostliny. A právě v zimě je vhodná doba, kdy se můžeme připravit na další sezónu v zahradě. Třeba stavbou dřevěného pařeniště, ale i právě treláží.

 • Nová pergola s pohyblivou střechouNová pergola s pohyblivou střechou

  I na podzim můžete zažít nezapomenutelné chvíle na vaší terase pod ochrannými křídly nové bioklimatické pergoly ESPACIO.

 • Altán, nebo besídku?Altán, nebo besídku?

  Pojmy altán, besídka, ale i pergola, si mnoho z nás plete. Ale nejčastěji zaměňujeme altán za besídku a naopak, přitom jde v obou případech o místa, kde můžeme trávit příjemné chvíle celoročně, ovšem i s ohledem na počasí.…

Diskuze na téma "Sortiment markýz rozšířen o samostatně stojící pergoly"

Buďte první a napište komentář k  "Sortiment markýz rozšířen o samostatně stojící pergoly"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE