Sdílet
 

Sortiment markýz rozšířen o samostatně stojící pergoly

Datum vydání: 12.07.2012 | autor:

Evropský výrobce žaluzií, rolet a markýz firma SERVIS CLIMAX a.s. doplnila pro letošní sezónu sortiment markýz o samostatně stojící pergoly (MED 85, MED ISOLA FLY 130 a MED COUNTRY), které nabízí v provedení z lakovaného hliníku a také z přírodního materiálu – dřeva.

Výhodou těchto systémů je unikátní kombinace ochrany před slunečním zářením a deštěm. V konstrukci pergoly je napnuta PVC látka, která zabraňuje propuštění vody a odvádí ji mimo obytný prostor. Oproti tomu markýzy s akrylátovými látkami těmito vlastnostmi nedisponují a v případě zhoršení počasí, především deště, je nutné markýzu stáhnout a využít jiného přístřešku.

Výrobky z této řady jsou vhodným doplňkem pro každou zahradu či terasu a lze je ovládat jak klikou, tak motorem. V základním provedení je jich maximální rozměr 900 x 700 cm, jednotlivé moduly ale lze spojovat až do šířky 1.200 cm.

Náročný zákazník si konstrukci pergoly může doplnit o svislé clony či bočnice. Existují i speciální protivětrné clony. V nich je použita průhledná PVC látka, která chrání uživatele před silným větrem, ale současně mu zaručuje dostatek denního světla.
Pergola MED ISOLA FLY 130 Pergola MED ISOLA FLY 130
Pergola MED ISOLA FLY 130

Provedení:

Markýza MED 85 je ve svém základním provedení bez podpěrných noh. Skládaná látka je zavěšena pod konstrukcí a je vedena ve vodících lištách. PVC potah je napnut příčkami, které zaručují ideální natažení látky. Ceníková cena bez DPH, dopravy a montáže a to na nejmenší možný rozměr (200 x 250 cm)  je od 27.350,- Kč.

MED ISOLA FLY 130 je samostatně stojící pergola, jejíž konstrukce je vyrobena z lakovaného hliníku. Unikátní systém umožňuje napnutí potahu tak, že látka je klenutá do oblouku a vytváří odvodní žlaby, které odvádí vodu po stranách pergoly. Ceníková cena bez DPH, dopravy a montáže a to na nejmenší možný rozměr (240 x 250 cm)  je od 67.750,- Kč.

Konstrukce pergoly MED COUNTRY je z přírodního dřeva – borovice. Ta je namořena speciální látkou, která ji chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Odvod vody je zaručen systémem odvodných žlabů, které svedou vody mimo konstrukci.

Více informací najdete na www.climax.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Design, funkčnost a komfort při užívání? Vsaďte na hliníkové pergoly!Design, funkčnost a komfort při užívání? Vsaďte na hliníkové pergoly!

  Rozhodli jste se vytvořit ve své zahradě či terase oázu klidu, kde se v teplých letních dnech schováte před slunečním žárem a užijete si v pohodlí příjemné posezení s rodinou i přáteli?

 • Pergola, terasaPergola, terasa

  Plánujete na svém pozemku terasu, která volně navazuje třeba na obytné prostory vašeho domu? Chcete si vytvořit přirozené zastínění pergolou, porostlou popínavými rostlinami? Chcete ze své terasy dojít až k bazénu a osvěžit se?…

 • Jak využijeme zastřešenou terasu?Jak využijeme zastřešenou terasu?

  Zastřešte si terasu odolnou pergolou a získáte chráněný prostor pro posezení s rodinou a přáteli, barbecue, ale i vaření, místo pro domácí práce i vlastní povolání v klidu zahrady a nebo třeba malé domácí fitness.

Diskuze na téma "Sortiment markýz rozšířen o samostatně stojící pergoly"

Buďte první a napište komentář k  "Sortiment markýz rozšířen o samostatně stojící pergoly"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE