Sdílet
 

Špičkové francouzské podlahy z PVC

Datum vydání: 30.03.2009 | autor:
Chcete li si pořídit skutečně vynikající podlahu z PVC, pak je tu chvíle pro francouzský výrobek Gerflor. Jeho přednostmi jsou moderní vzhled, špičková kvalita a ohleduplnost k životnímu prostředí. Mezi hlavní přednosti těchto podlah patří i rychlá a jednoduchá pokládka. Výrobky značky Gerflor se v současnosti prodávají ve více než sto zemích světa.
GERFLOR TEXLINE 1035&nbspMambo&nbspRio
GERFLOR TEXLINE 1035 Mambo Rio
Jaké je tajemství úspěchu jménem Gerflor?

Co vlastně stojí za úspěchem Gerfloru? Člověk, který to chce někam dotáhnout, na sobě musí pořád pracovat. A francouzský výrobce činí totéž. Snaží se o neustálé inovace, které by zaujaly zákazníky a dává velké peníze do výroby. V současné době je Gerflor druhým největším výrobcem PVC podlah v Evropě a třetím ve světě.

Pozoruhodné rovněž je, že Gerflor je úspěšný v nanejvýš odlišných prostředích, což u jiných podlahových výrobců nebývá zvykem. A tak dobývá trhy v komerčním sektoru (veřejných budovách, nemocnicích, v továrnách, velkoskladech a podobně). Tuto značku však nesou i podlahy ve sportovních halách a Gerflor se dokázal prosadit i v dopravě. S jeho podlahami se mohou seznámit cestující ve vlacích a autobusech.
GERFLOR TEXLINE HQR 0669 Chene Light
GERFLOR TEXLINE HQR 0669 Chene Light
GERFLOR TEXLINE 0476 Noma Miel
GERFLOR TEXLINE 0476 Noma Miel
Přednosti produktu

Rozhodující jistě je, aby se člověk na podlaze cítil naprosto bezpečně a nemusel po ní chodit opatrně, v obavách z uklouznutí a případného zranění. To podlahy Gerfol splňují a tato rizika výrazně snižují.

Jedním z nejdůležitějších je určitě také rychlá pokládka, která se počítá na hodiny. Dál je to neomezený výběr designu. Jednotlivé druhy podlahových krytin se hodí do všech místností v bytech, do obývacích a dětských pokojů, ložnic, kuchyní i koupelen. Tyto podlahy rovněž tlumí hluk při našlapování a při pádech předmětů. Mívají také antistatický povrch a snadno se tedy čistí.

Důležitá je i jejich další výhoda. Tyto produkty umožňují zavedení podlahového vytápění. To jistě ocení ti zájemci, kteří z nějakých důvodů nechtějí mít v místnostech radiátory, kamna či jiná topná tělesa.
GERFLOR TEXLINE HQR 0658 Bosco Taupe
GERFLOR TEXLINE HQR 0658 Bosco Taupe
GERFLOR AGRIPPA 1074 Splash Bleu
GERFLOR AGRIPPA 1074 Splash Bleu
Podlahy značky Gerfol bývají odolnější než keramické dlažby. Snášejí proto nárazy vysokých podpatků, kolečkových židlí a jiných. Díky unikátnímu ošetření povrchu tyto výrobky zabraňují i šíření plísní a bakterií.

Zákazníkům dodává společnost Súkup podlahové krytiny Gerflor na přání jak ve čtvercích tak i v pásech.

Moderní design je na úrovni

Velký důraz klade tento francouzský odborník na syntetické podlahové krytiny též na  moderní design. První co člověk na podleze ocení, je její vzhled. Jestliže se zákazníkovi podlaha nebude líbit, tak si ji zkrátka nekoupí. V takovém případě nepomůže ani kvalita. Něco takového však u Gerfloru nehrozí, protože tato společnost zaměstnává celou řadu špičkových designerů.
GERFLOR TEXLINE HQR 0782 Bosco Marron
GERFLOR TEXLINE HQR 0782 Bosco Marron
GERFLOR AGRIPPA 0574 Cassiopee Natural
GERFLOR AGRIPPA 0574 Cassiopee Natural
Tendence prosadit se v jedinečných originálních interiérech je možná díky širokému rozsahu podlahových řešení a osobitému stylu. Vybrat si může u Súkupa každý. Ten, který dává přednost modernímu dřevěnému vzhledu, stoupenec klasických dlaždic, neobvyklých vzorů nebo elegantního provedení. Vždyť PVC podlahy Gerflor jsou od těch dřevěných prakticky k nerozeznání.

Šetrnost k životnímu prostředí

Investovat do ekologicky čistých výrobků, to rovněž patří k trendům dnešní doby. Ani v tomto ohledu společnost Gerflor nijak nezaostává. Naopak investuje velké peníze do technologií šetrných k životnímu prostředí. V posledních letech došlo z její strany k výraznému omezení unikání škodlivých emisí do ovzduší.
GERFLOR HI-TEX HQR 1010 Calvi Terre
GERFLOR HI-TEX HQR 1010 Calvi Terre
GERFLOR TEXLINE
GERFLOR TEXLINE
Tajemství úspěchu spočívá ve výrazné eliminaci používání těžkých kovů. Dále se pracovníci společnosti přičinili o zlepšení čistoty vod snižováním spotřeby energií. Firma také recykluje 95% odpadů vzniklých při výrobě. To jsou dobré informace. Mezi potenciálními zákazníky jsou totiž i takoví, kteří dávají přednost výrobkům, při jejichž výrobě se šetří životní prostředí.

Výhody textilní podložky

Vypořádat se s hrbolatou podlahou, to často bývá potíž. Gerflor si však i s takovým náročným ´oříškem k rozlousknutí´ umí poradit. A navrhuje řešení – textilní podložku - svoji poslední technickou novinku. Podlahy v obytných domech se při zachování svých obvyklých předností díky textilní podložce snadněji a rychleji pokládají.

Výhoda textilní podložky spočívá ve snadném vyrovnání jemných nerovností. To znamená, že starší dřevěnou nebo keramickou podlahu není předtím nutné vytrhat, ale položí se na ni nová krytina při zachování kvality garantované obchodní značkou Gerflor. Textilní podložka rovněž odolává vodě a vlhkosti.
SÚKUP PODLAHY

SÚKUP PODLAHY

Vrbno pod Pradědem, Palackého 251, 793 26
Tel: 554 751 580
Web: http://www.sukuppodlahy.cz
E-mail: info@sukuppodlahy.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

SÚKUP PODLAHY

Vrbno pod Pradědem , Palackého 251, 793 26
Tel: 554 751 580
Mobil: 777 286 889
Web: http://www.sukuppodlahy.cz
E-mail: info@sukuppodlahy.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:

  Další články

 • Slaďte podlahu se dveřmi a instalujte zároveňSlaďte podlahu se dveřmi a instalujte zároveň

  Když vybavujeme nový byt, začínáme podlahou a tu ladíme především se stávajícími dveřmi, když ale rekonstruujeme byt či stavíme nový dům, je nejlepší řešit podlahu a dveře zároveň. Proč?

 • Podlahy, prahy, přechodyPodlahy, prahy, přechody

  Podlahy mají zásadní vliv na celkový dojem z interiéru každé místnosti. Po podlaze přitom chodíme a proto není podstatný jen její vzhled, ale i vliv na naše tělo, chůzi, pocit tepla či chladu. I když nakonec na první pohled…

 • Rychlé vyrovnání podlahy bez betonu a bez stěrkováníRychlé vyrovnání podlahy bez betonu a bez stěrkování

  Vyrovnat podlahu můžete i suchou cestou pomocí suchého zásypu a podlahových desek. Jedná se o velmi rychlý způsob bez jakýchkoliv nutných přestávek.

Diskuze na téma "Špičkové francouzské podlahy z PVC"

Buďte první a napište komentář k  "Špičkové francouzské podlahy z PVC"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE