Sprchové vaničky z litého mramoru

Jedním z aktuálních koupelnových trendů jsou mělké vaničky ve sprchových koutech. Dobře vypadají a snadno se udržují. Koupelně dodají noblesu a umožní kombinace s mnoha typy sprchových koutů. Snadný vstup i výstup za sprchového koutu pak ocení nejen děti, senioři nebo lidé se zhoršenými pohybovými schopnostmi. Sprchová vanička JIKA Padana z designérské dílny Michala Janků je vyrobená z litého mramoru a díky svojí výšce pouhé 3 centimetry je ideální pro zabudování do podlahy. 

Litý mramor dává velkou tvárnost při výrobě. I díky tomu umožňuje realizaci technologicky náročných návrhů, mezi něž patří výrobky se zaoblenými, nebo naopak s ostrými hranami. Protože je neporézní, jsou sprchové vaničky JIKA Padana vysoce hygienické a snadno se ošetřují. Dalším bonusem je jejich vysoká trvanlivost a odolnost proti nárazu. Vaničky JIKA Padana se vyrábějí v pěti modifikacích - jako čtverec o rozměru 80 x 80 cm, případně 90 x 90 cm, jako čtvrtkruh o rozměru 90 x 90 cm, k dispozici jsou i v podobě obdélníku, zde jsou na výběr varianty 100 x 80 cm nebo 120 x 80 centimetrů. 
Protože se jedná o mělké vaničky, jsou ideální pro zabudování do podlahy. V tom případě je vhodné doplnit je sifonem s vysokým průtokem 54 litrů za minutu.

Vaničku JIKA Padana z litého mramoru lze zakoupit od 5 985 Kč (vč. DPH).

Více informací naleznete na www.jika.cz 
LAUFEN CZ s.r.o. Poslat poptávku