Nechte si zdokumentovat stavbu

Nechte si zdokumentovat stavbu

Představujeme unikátní službu stavebním firmám, které mohou potěšit investory fotodokumentací realizovaných staveb, časosběrnými snímky, video dokumentací, ale i leteckými fotografiemi.

Co přinesla digitalizace televize?

Co přinesla digitalizace televize?

V listopadu loňského roku ČR úspěšně zakončila tříletý proces digitalizace televizního vysílání. Přinášíme pár zajímavých čísel i rady, jak digitální televizní vysílání „naladit“ v novém domově.

Orientujete se v digitální televizi?

Orientujete se v digitální televizi?

Proč je nejvhodnější právě satelitní vysílání? Z čeho se satelitní přijímač skládá, kolik programů můžeme přijmout a z kolika satelitních pozic? Proč satelity vyhrávají nad pozemním vysíláním či kabelovou televizí? A víte proč používáme v souvislosti se satelitním vysíláním výraz Astra či HDTV?

Analogové vysílání skončí na jihu Čech 30.6. 2010

Analogové vysílání skončí na jihu Čech 30.6. 2010

Vidíte na svých zapnutých televizorech v pravém dolním rohu piktogram čtyř čtverečků? Analogový televizní signál jsme mohli na jihu Čech přijímat od 1. května 1953, piktogram však signalizuje, že k 30.6. 2010 analog naopak definitivně končí. Není ale třeba žádné nostalgie, je pouze nutné se na tento fakt připravit.

Kino v pohodlí domova

Kino v pohodlí domova

Dávno pryč jsou doby, kdy technickým hitem byly barevné televize a nejnovější hudební šlágry jsme si mohli zakoupit na gramofonových deskách.
Technický pokrok jde nezadržitelně dopředu, což nám s mnohými starostmi přináší také nezměrné pohodlí.
Dokladem tohoto tvrzení může být například domácí kino – v kvalitě, kterou nám až dosud nabízely jen sály multikin, si můžeme nejnovější film vychutnat přímo v našem obýváku.