Typovým domem dubna 2014 je bungalov Vela 115

Nízkoenergetický bungalov Vela 115 je určen pro každého, kdo zrovna nemiluje pohyb po schodech a nebo je mu zcela zamezen kvůli handicapu. Ostatně jako každý bungalov. Do domu se pohodlně vejde čtyř až pětičlenná rodina. Bungalov Vela 115 je vhodné umístit na alespoň středně velký pozemek.

Rodinný dům Vela 115 je nabízen v difúzně otevřené konstrukci DifuTech® s izolací IZO PLUS. Součinitel prostupu tepla celou obálkou domu (U) je 0,16. Jako tepelná izolace se používá ekologická a zdravotně nezávadná minerální izolace PURE ONE. Konstrukce krovu je vazníková, vytápění je řešené plynovým kotlem a dům je též vybaven špičkovými okny REHAU GENEO s trojskly U=0,6.   
Bydlení v tomto domě je energeticky úsporné, tepelná stabilita je zajištěna po celý rok. Má též vynikající akustické vlastnosti, je požárně odolný a bydlení v něm je zdravé – stavební materiály neobsahují škodlivé látky včetně formaldehydů.   
Na přání je možné dům opatři palubkovým obkladem sibiřským modřínem, který je ošetřen bezbarvým lakem. Typická sedlová střecha též může být nahrazena valbovou.

Dispozice bungalovu Vela 115

Podlahová plocha: 114,85 m2
Dispozice 4 + 1
Střecha: sedlová
Podlahová plocha obytného prostoru s kuchyní: 44,88 m2
Podlahová plocha ložnice: 10,30 m2
Podlahová plocha 1. pokoje: 12,96 m2
Podlahová plocha 2. pokoje (pracovny): 12,96 m2
Podlahová plocha koupelny a WC: 6,82 m2 + 1,92 m2
Podlahová plocha chodby: 6,48 m2
Podlahová plocha zádveří: 7,15 m2
Podlahová plocha technické místnosti: 3,05 m2
Podlahová plocha skladu: 3,24 m2
Podlahová plocha šatny: 4,77 m2

S hlavním obytným prostorem, ze kterého je zajištěn přístup na terasu, sousedí sklad, samostatné WC a technická místnost. Z předsíně, která navazuje na zádveří, se dostanete do všech tří pokojů domu včetně ložnice se šatnou a do koupelny. Obyvatelé domu ocení kromě dnes již tradičního propojení obývacího pokoje, kuchyně a jídelního koutu, bezbariérový přístup do kterékoli místnosti – respektive pouze horizontální pohyb po domě bez vertikály schodiště. Stejně tak i organické propojení domu s terasou a tedy zahradou.
Bungalov Vela 115 je nyní nabízen v akční nabídce All Inclusive za cenu 2.459.100,-Kč. Akční nabídka oslavující 20 let společnosti ATRIUM platí pro zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o výstavbě domu od 6. 2. 2014 do 30. 6. 2014. O detailní podmínky mohou zájemci požádat svého regionálního odborného poradce firmy ATRIUM po celé České republice. Mohou také navštívit jeden ze tří vzorových domů firmy ATRIUM v Průhonicích, Brně a Horažďovicích.

Tuto mimořádnou akční nabídku není možné kombinovat s jinými případně vyhlášenými akcemi v době platnosti akce vyjma historicky nejvýhodnějšího akčního paketu Jubileum.