Jak si na svém balkóně či lodžii zajistit co nejvíce soukromí?

Jak si na svém balkóně či lodžii zajistit co nejvíce soukromí?

Balkón a soukromí? Vždyť je tam vidět odevšad, stromy a keře zde nevysadíme a sousedé z okolních balkónů slyší, co si říkáme, cítí, co jíme či kouříme. Prostě nás pořád někdo špehuje, aniž by o to kolikrát vůbec stál. Vždyť jemu se děje to samé. Přesto ale lze určitého soukromí dosáhnout. Jak?

Jak se dostat do nebes? Po schodech!

Jak se dostat do nebes? Po schodech!

Žádné schodiště se neobejde bez schodišťového zábradlí - praktického a bezpečného. Rozdíl mezi kutilskou realizací a profesionální prací je přitom zásadní!

Opřete se o pěkné zábradlí

Opřete se o pěkné zábradlí

Nerezová zábradlí Berlin, Innsbruck, Erfurt, Darmstadt, Düsseldorf a Jena překvapí příjmeným moderním designem, jednoduchostí a lehkostí. Kov a přesto vzdušný. Hodí se pro jakýkoli moderně koncipovaný architektonický návrh stavby.

Zábradlí z nerezu – opora i ozdoba

Zábradlí z nerezu – opora i ozdoba

Montovaná nerezová zábradlí se v projektech architektů těší stále větší oblibě. Důvody jsou nasnadě. Odolnost ušlechtilého materiálu, možnost využití v interiéru i exteriéru, elegance a snadná a rychlá montáž. To jsou záruky trvalé hodnoty s originálním estetickým účinkem.

Stavebnicový systém  zábradlí …

Stavebnicový systém zábradlí …

Lidé, kteří rekonstruují byty či své domy, stojí nejčastěji při dokončování stavby před otázkou, jaké zábradlí pro ni vybrat. Bude kladen hlavní důraz na design, cenu, nebo snad materiál? Kritérií pro výběr zábradlí může být poměrně dlouhá řada.

Nebojte se kovového zábradlí

Nebojte se kovového zábradlí

Jak venkovní, tak vnitřní zábradlí není jen funkční záležitostí, ale i estetickou. Zábradlí se dnes vyrábí z rozličných materiálů a do rozličných tvarů tak, aby svým designem vždy skvěle doplňovalo prostředí, ve kterém se nachází. Nejčastěji se k jeho výrobě používají materiály jako nerez, ocel, dřevo a sklo a jejich různé kombinace. Aby bylo dosaženo maximální spokojenosti, je nejlepší nechat si takové zábradlí vyrobit na zakázku.