Rolovací mříže ochrání soukromý majetek

Rolovací mříže ochrání soukromý majetek

Každý průhled, vitrína, prosklená stěna nebo jen otevřený vjezd přitahují nevítané návštěvníky. Rolovací mříže ochrání výlohy, obchodní pasáže, průjezdy, stejně jako okna vašeho domu.

Opřete se o pěkné zábradlí

Opřete se o pěkné zábradlí

Nerezová zábradlí Berlin, Innsbruck, Erfurt, Darmstadt, Düsseldorf a Jena překvapí příjmeným moderním designem, jednoduchostí a lehkostí. Kov a přesto vzdušný. Hodí se pro jakýkoli moderně koncipovaný architektonický návrh stavby.

Vyberte si materiál pro exteriérové zábradlí

Vyberte si materiál pro exteriérové zábradlí

Při výběru materiálu pro exteriérová zábradlí existuje řada možností. je však nutné dbát především na jeho odolnost a životnost. Vybrat si dnes můžete z mnoha materiálů, které jsou schopné odolat nepříznivým povětrnostním vlivům a přitom splnit i ty nejnáročnější požadavky architektonického záměru.

Zábradlí z nerezu – opora i ozdoba

Zábradlí z nerezu – opora i ozdoba

Montovaná nerezová zábradlí se v projektech architektů těší stále větší oblibě. Důvody jsou nasnadě. Odolnost ušlechtilého materiálu, možnost využití v interiéru i exteriéru, elegance a snadná a rychlá montáž. To jsou záruky trvalé hodnoty s originálním estetickým účinkem.

Proč použít kovové prvky v domě?

Proč použít kovové prvky v domě?

Mezi časté materiály, které jsou pro výrobu plotů, branek, zábradlí a mříží nejvhodnější, řadíme ocel a nerez. Používání kovových prvků v interiérech i exteriérech je stále oblíbenější. Proč?

Chcete mít chytrou kuchyni?

Chcete mít chytrou kuchyni?

Chytrá kuchyně, kde má vše svou funkci a místo, kde máte přehled ve věcech a i otevírání šuplíků a skříněk je účelné a praktické ... A není to jen sen!

Stavebnicový systém  zábradlí …

Stavebnicový systém zábradlí …

Lidé, kteří rekonstruují byty či své domy, stojí nejčastěji při dokončování stavby před otázkou, jaké zábradlí pro ni vybrat. Bude kladen hlavní důraz na design, cenu, nebo snad materiál? Kritérií pro výběr zábradlí může být poměrně dlouhá řada.

Nebojte se kovového zábradlí

Nebojte se kovového zábradlí

Jak venkovní, tak vnitřní zábradlí není jen funkční záležitostí, ale i estetickou. Zábradlí se dnes vyrábí z rozličných materiálů a do rozličných tvarů tak, aby svým designem vždy skvěle doplňovalo prostředí, ve kterém se nachází. Nejčastěji se k jeho výrobě používají materiály jako nerez, ocel, dřevo a sklo a jejich různé kombinace. Aby bylo dosaženo maximální spokojenosti, je nejlepší nechat si takové zábradlí vyrobit na zakázku.