Ušetříme na betonu základových desek?

Ušetříme na betonu základových desek?

Je možné ušetřit na množství použitého betonu při budování základů domu? Platí rovnice, že menší množství kvalitnějšího betonu a tedy tenčí deska se rovná úspoře peněz a přitom vydrží víc? Zjistili jsme, že ano a toto tvzení i doložíme. Zapomeňte na velký objem nekvalitního betonu.

Srovnání tradičního betonu a anhydritu

Srovnání tradičního betonu a anhydritu

Potřebujete položit podlahu v domě a nevíte si rady s podkladovou vrstvou? Kdy použít beton a kdy anhydrit? Hledáte smysluplné řešení z hlediska trvanlivosti, užitku a ceny? Nejlepší rozhodnutí je vždy na základě znalosti základních a zároveň zásadních faktů. Srovnejte s námi vlastnosti a použití podlah z tradičního betonu a litých.

Základová deska zajišťuje stabilitu domu

Základová deska zajišťuje stabilitu domu

Při budování rodinného domku si předně ujasněte priority, kde se šetřit vyplatí a kde rozhodně ne. Šetřit se nevyplatí při jakémkoliv šizení stavebního materiálu. V samotném začátku stavby je to především u základové desky. Špatně založené základy se dají totiž těžko napravit a když, tak s vysokými náklady.

Bez betonu to nepůjde

Bez betonu to nepůjde

Pevný jako skála, to je věta o někom nebo o něčem, co stojí oběma nohama na zemi, nemění se jen tak sám od sebe, dá se na něho spolehnout a svým postojem přetrvává v čase i nečase. Lépe než takového člověka bychom zcela jistě našli stavební materiál, a tím je náš po celé generace známý beton.