Sdílet
 

Co je komínová stavebnice?

Datum vydání: 26.10.2010 | autor:

Pro zkvalitnění služeb, úsporu vašeho času a hlavně možnost okamžitého odběru byly vyvinuté prvky komínové stavebnice, které je možné mezi sebou libovolně kombinovat. 

Obr: HELUZ, kompletní komínová stavebnice Obr: HELUZ, kompletní komínová stavebnice
Obr: HELUZ, kompletní komínová stavebnice
Prvky komínové stavebnice:

Komínový základ

Na jedné paletě o hmotnosti cca 400 kg jsou připraveny veškeré komponety potřebné pro sestavení 3,5 m komínového tělesa. Po jeho zakoupení můžete ihned zahájit stavbu komínu a máte tak dostatek času na rozhodnutí, jaký typ nadstřešní části a ukončení komínu si vyberete a dodatečně objednáte.

Komínové základy jsou připraveny pro průměry 160 a 200 mm v systému KLASIK s oběma typy připojení sopouchu 45° i 90°. Komínové těleso je po vyzdění připraveno na provedení omítek nebo obložení cihelnými pásky HELUZ. Palety je možné při skladování ukládat na sebe.

Komínový set

Pro libovolnou skladbu komínového tělesa jsou pro vás připraveny komínové sety délky 1, 2 a 3 m o průměrech 160 a 200 mm. Sety obsahují veškeré komponenty pro pokračování stavby systému KLASIK na komínový základ, takže si můžete sestavit komín libovolné délky. Všechny typy délek jsou dodávány na jedné paletě.

Komínové ukončení

Tato sada komponentů nadstřešní části komínového systému KLASIK o průměrech 160 a 200 mm obsahuje všechny prvky potřebné pro správné ukončení komínu. Můžete si vybrat mezi ukončením základním, které je možné opatřit omítkou nebo obkladem z cihelných pásků, a ukončením GRAND s prstenci cihlové barvy. Délka dodávaného ukončení je 1 m. Sada je připravena na jedné paletě.

Komínový komplet

Na dvou paletách jsou připraveny veškeré komponenty potřebné pro sestavení 7, 8 nebo 9 m komínového tělesa. Komínové komplety jsou nabízené o průměru 200 mm v systému KLASIK s oběma typy připojení sopouchu 45° i 90°. Nadstřešní část kompletů je v základním provedení pro max. výšku do 1,3 m. Pro vyšší části je nutné dokoupit ztužující výztuž. Palety je možné při skladování ukládat na sebe.

Více na www.kominy-heluz.cz.
Foto: HELUZ Foto: HELUZ
Foto: HELUZ
Foto: HELUZ Foto: HELUZ
Foto: HELUZ
HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Dolní Bukovsko, Dolní Bukovsko, U Cihelny 295, 37365
Tel: 385 793 030
Web: http://www.heluz.cz
E-mail: info@heluz.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Dolní Bukovsko, Dolní Bukovsko, U Cihelny 295, 37365
Tel: 385 793 030
Tel: 800 212 213
Web: http://www.heluz.cz
E-mail: info@heluz.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Co je komínová stavebnice?"

Buďte první a napište komentář k  "Co je komínová stavebnice?"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE