Češi myslí stále častěji ekologicky

Češi myslí stále častěji ekologicky

Výzkumná agentura STEM/MARK se po dvou letech rozhodla ověřit, zda dochází k vývoji v tom, jak Češi třídí odpad, nebo zda se posouvají bariéry, které v třídění odpadu brání.

Proč si nechat kancelář vybavit na klíč

Proč si nechat kancelář vybavit na klíč

V kanceláři tráví mnoho lidí spoustu času, v pracovním týdnu vlastně tolik, kolik doma relaxují v posteli, třetinu dne, ale i více. Je proto klíčové vytvořit příjemné, ergonomické prostředí, kde se budeme cítit dobře. A klíčem je právě kancelář na klíč.

Jak vypadá ergonomická kancelář?

Jak vypadá ergonomická kancelář?

Součástí ergonomicky vybavené kanceláře jsou výrobky, které slouží nejen k zajištění komfortu při práci, ale také produkty, které napomáhají předcházet úrazům a bolestem souvisejícím s výkonem kancelářské práce.

Zařizujeme domácí pracovnu

Zařizujeme domácí pracovnu

Nosit si práci domů není nic příjemného, pracovat však doma ve vlastní kanceláři je již mnohem příjemnější. Jste pánem svého času a je jenom na vás, jak si práci doma co nejvíce zpříjemníte. Dokážete se pak lépe vyrovnat se stresem a vysokým pracovním vytížením. Jak si takovou domácí pracovnu správně zařídit?

Nápady vdechnou život kanceláři

Nápady vdechnou život kanceláři

Hlavním hlediskem při zařizování kanceláře je většinou v první řadě účelnost a praktičnost. Výsledkem pak bývá kancelář, ve které, i když je vybavena dokonale účelným pracovním nábytkem a nejmodernějšími přístroji, stále něco jakoby chybí a pracovníci se zde necítí dobře.

Často přitom stačí pouze dovybavit kancelář vhodnými a nápaditými doplňky, které dokáží pracovní prostředí oživit a zpříjemnit, aniž by při práci rozptylovaly pozornost. Výrobou originálních doplňků do kanceláře se zabývá stále více firem a designérů. Je tedy opravdu z čeho vybírat a nemusíme přitom sahat příliš hluboko do kapsy.