Sdílet
 

Levný komín pro pevná paliva

Datum vydání: 04.08.2015 | autor:

Hledáte levný komín pro svůj dům, chatu, zahradní krb, či udírnu apod.? Na český trh přichází nové řešení pro výstavbu komínů určených pro pevná paliva - jednosložkový komín EURO KOMÍN SINGLE STONE , který je vyráběný a certifikovaný v ČR s platností pro celou EU. Je to systémový komín, který nemá na českém trhu konkurenci co do ceny i kvality.

Komínový systém SINGLE STONE Komínový systém SINGLE STONE
Komínový systém SINGLE STONE
Tento komín byl do nedávné doby určen pouze pro náročný německý trh. Je vhodný jak pro občasně užívané stavby, tak i rodinné domy, které topí pevnými palivy (dřevo, uhlí, brikety apod.). Nehodí se ale pro spotřebiče na pevná paliva s nízkými teplotami spalin s rizikem dehtování ­zplyňovací kotle, teplovodní krbové vložky apod.

Postavit SINGLE STONE zvládne každý…

Podobně jako další komíny z nabídky výrobce, společnosti TECH TRADING GROUP, postavíte i SINGLE STONE snadno a rychle podle přiloženého návodu. Vše do sebe zapadá podobně jako Lego. Prodává se jako sada, v níž naleznete všechny potřebné součásti: tvárnice z lehkého Liaporbetonu předem připravené pro usazení komínových dvířek a sopouchu, betonovou krycí desku, nerezovou dilatační manžetu včetně sady pro snadné uchycení, komínová dvířka, nerezový sopouch a žáruvzdorný rychletuhnoucí tmel, kterým se spojují jednotlivé tvárnice. Můžete si vybrat také z dalšího volitelného příslušenství.

Snadný nákup v rozsáhlé prodejní síti i on-line

EURO KOMÍN SINGLE STONE zakoupíte nejen v prodejní síti výrobce, ale také on-line. Zakoupíte-li jej v e-shopu, získáte slevu 10% z ceníkové ceny a dopravu po celé ČR zdarma. K nákupu získáte také podrobný montážní návod, komínový štítek a technickou podporu výrobce.

Nehazardujte s pochybnými komíny složenými z komponentů od různých dodavatelů, ale zvolte bezpečné systémové řešení komínu, na nějž výrobce poskytuje veškeré potřebné záruky.

Bližší informace o EURO KOMÍNECH najdete na webu www.techtrading.cz a v e-shopu www.eurokominy.cz.
TECH TRADING GROUP a.s.

TECH TRADING GROUP a.s.

Želešice, Želešice, Družstevní 501, 664 43
Tel: 513 033 110
Web: http://www.techtrading.cz
E-mail: info@techtrading.cz
Sdílení článku

Sdílejte na sociálních sítích

TECH TRADING GROUP a.s.

Želešice, Želešice, Družstevní 501, 664 43
Tel: 513 033 110
Mobil: 777 222 501
Web: http://www.techtrading.cz
E-mail: info@techtrading.cz

Vybíráme články

Ohodnoťte článek kliknutím:
Diskuze na téma "Levný komín pro pevná paliva"

Buďte první a napište komentář k  "Levný komín pro pevná paliva"

NAHLÁŠENÍ NEVHODNÉHO PŘÍSPĚVKU zavřít
Opravdu chcete nahlásit administrátorovi tento příspěvek jako nevhodný ? ANO NE