Lindab spouští nový web www.lindab-stavby.cz Zobrazit fotky zobrazit 5 fotek

Česká dceřiná společnost mezinárodního koncernu Lindab je v České republice známa zejména jako výrobce a prodejce lehkých střešních krytin z prvotřídní švédské oceli včetně okapových systémů, v nichž je lídrem na českém trhu. Kombinací stavebních komponentů z oceli je však Lindab schopen poskytnout kompletní řešení pro stavby nejrůznějšího druhu. Společnost proto nyní spouští nový web www.lindab-stavby.cz, který je určen nejen pro architekty, projektanty, komerční investory a developery, ale také pro koncové individuální uživatele – například pro ty, kdo si plánují postavit rodinný dům a rozhodují se, jaké nejlepší řešení zvolit. 

Petr Hynšt, technický manažer Lindab a specialista na LINDAB STAVBY, k novému webu uvedl: ”Na www.lindab-stavby.cz zájemci najdou skutečně ucelený a přehledně strukturovaný souhrn, jaké stavby je prostřednictvím stavebního systému Lindab Construline možné realizovat. Spektrum je velmi široké: od výstavby rodinných domů přes nástavby na budovách až po realizaci průmyslových a skladových hal. Vedle popisu benefitů systému LINDAB STAVBY a podrobností o našich referenčních projektech dává web také možnost stáhnout si podrobné online katalogy. Jeho prostřednictvím odborníci z Lindabu poskytují i poradenství a možnost vypracování konkrétní nabídky šité na míru jednotlivým zájemcům.”

Vedle webu www.lindab-stavby.cz připravuje Lindab také specializovaný web pro architekty a projektanty www.lindab-designer.cz, který jim poskytne užitečný software. Zájemci mohou nadále využívat i již existující korporátní web www.lindab.cz i weby specializované na střešní systémy: www.lindabstrechy.czwww.okapyprovas.cz. Jako bezplatný pomocník jak pro zákazníky, tak i pro architekty, projektanty a montážní firmy slouží portál www.stresniasistent.cz, jehož provoz spustil Lindab pro poradenství při výběru střechy minulý rok.
Systém LINDAB STAVBY, jemuž je věnován nový web, má celou řadu výhod. Lze jej charakterizovat třemi přívlastky: ekonomický, ekologický a nízkoenergetický. Jde o stavebnicový systém - výrobu na míru, která nejen šetří náklady, ale vzhledem k minimu odpadu je i velmi ekologická. Další výhodou je variabilita skýtající široké možnosti využití ve stavbách všeho druhu. Důležitá je také rychlost výstavby díky tomu, že probíhá takzvaným suchým procesem bez použití vody, která je běžná například při zdění. Dalšími charakteristickými rysy je nízká hmotnost a úspory energií. Projekty od Lindabu tak bez problémů dosahují parametrů pro nízkoenergetické a pasivní stavby.